79
A Castlevania Nintendo DSes kiadása
  • darkmore
    #79
    Én meg Dingoo-n játszok :)

    A D-padra ragasztottam egy 5 forintost, hogy "analogizáljam" (papír tapasztó gyurmával, eltávolítható), de igazából csak az isometrikus játékoknál a jó (pl.: Baldurs Gate: Dark Alliance)
  • Csibe001
    #78
    Én 3DS-en játszok, kivéve a GBA-s részeket. Furcsa mert néha észrevétlenül is az analógra csúszik a kezem s egészen addig nem veszem észre amíg nem kell guggolni. :)
    Valahogy nem megy analóggal a guggolás.
    Viszont néha játszok Mario 64 DS-t, ott viszont isteni az analóg. :D
  • Tomek83
    #77
    Én meg pont pár napja kezdtem neki ismét az Ecclesianak. Még mindig nem könnyű az eleje,rohadt sírásó csókával egy csomót szenvedek. Nekem a PoR a kedvenc,talán mert az volt az első amivel játszottam,utána jön az Ecclesia,aztán a DoS.
    3ds-en is játszik valaki Castlevaniát? Én próbáltam,de az analóg gombon mindig elcsúszik az ujjam,aztán Shanoa minden irányba fut csak arra nem amerre akarom.
  • Csibe001
    #76
    Nekem is ez a sorrend, Dawn of Sorrow a legjobb, aztán Portrait s Ecclesia az utsó, de az sem volt unalmas.
    GBA-nál meg nem tudnék dönteni, mert mindegyiket imádom. :)
  • Seth
    #75
    Dawn of Sorrow jobb szerintem,de szorosan ott van mögötte a Ruins. Nálam az utolsó az Order of Eclesia, kicsit uncsi volt szerintem
  • Csibe001
    #74
    Na ennek örülök, hogy vagyunk még páran. :D
    Circle of the moon-t is tolom közben, de csak lvl21 vagyok s fogalmam sincs melyik boss jön.
    Portrait of ruinban 5. boss jön, utolsó a piramisos picsa volt. :)
  • darkmore
    #73
    Circle of the Moon, olyan lvl50-en vagyok, már "csak" Dracula van hátra...
  • Sheltem
    #72
    Kérlek szépen én Dawn of Sorrowt játszom most Julius modeban. Nem egyszerű :) Tüzes bossnál szopogatok a vége felé de nem adom fel :)
  • Anubys
    #71
    A legjobb DS-es Castlevania... :)
  • Csibe001
    #70
    Castlevaniat nem játszik már senki? Én elkezdtem a napokban a Portrait of Ruin-t, valakinek van tapasztalata vele? :)
  • Csibe001
    #69
    Sajnos nem sokan játszanak itthon Castlevaniat, legalábbis nekem úgy tűnik.
  • Terensz
    #68
    "Igényt tartotok még rá, hogy simán Castlevania legyen a topci neve?"

    - Hát ja, úgy kéne. Szerintem dobjuk fel egy kicsit a topigot, keressünk egy normális hátteret meg lokót. Vélemény?
  • Csibe001
    #67
    Óóóó, én segítenék de már elfelejtettem merre van, meg keverném a Portrait of ruin-al :D
    De megnézem neked otthon, mert még megvan a mentésem.
    Rendben leszünk így? :P
    Ja, s amiről beszéltünk még lassan össze kéne hozni, DS party :D
  • Sheltem
    #66
    Elakadtam :P

    Pedig már egyszer végigtoltam .. Szóval a Stop Time soul megszerzése után hova köll menni egész pontosan vágja valaki?

    még www.gamefaqs.com leírás alapján se találtam meg a subterran izét...

    <--- núb
  • KILLER2
    #65
    Igényt tartotok még rá, hogy simán Castlevania legyen a topci neve? Mert akkor szóljon mrá valaki, mert engem nem akarnak észrevenni. Akármit is írok, nem teszik meg. Eddig 1 kérésemet teljesítették, de azt is vagy 2-3an kértük és 1 hét alatt.
  • KILLER2
    #64
    Azutná hogy megszereztem az időmegállítást hova kell mennem?
  • KILLER2
    #63
    Amúgy ti már próbáltátok a Skull Archert az Alamic Sniperrel együtt? Ha lövök az Alamiccal, akkor a nyilas is megjelenik és lő.
  • KILLER2
    #62
    Na végra megszerezterm a Great Axe Armor lelkét. Megyek, azt fejlesztem vele a fegyveremet valami jó erőssé, bár picit sajnálom a lelket, mert eléggé hatásos.
  • Seth
    #61
    eddíg nincs tőle semmid - vagy már nincs semmid, mert mondjuk fegyverfejlsztéskor elhasználtad azt a lelket
  • KILLER2
    #60
    Kezdek kiakadni, mert már 26-28. szintre fejlődtem, de a lelkét még mindíg nem kaptam meg. Az amúgy jelent valamit, hogy a SOUL részhez 0 van írva? Vagy csak anniyt, hogy most éppen nem kaptam tőle semmit?
  • KILLER2
    #59
    Hááát, elég hosszú hentelés :D Lélekkel gyilkolás is megfelel erre a célra? Mert én 15 perce lövöm nyíllal.
  • KILLER2
    #58
    Igyekszem. MOSt azt csinálom, hogy egyik teremben van a szörny, kinyírom Skull Archerrel, aztán átmegyek a másik terembe, visszamegyek és megint így.
  • Seth
    #57
    hát mondjuk 30/1 ?? ^^ ennyiből biztos megkapod
  • KILLER2
    #56
    Én most Great Axe Armorra vadászok, annak 3 csillagja van. Ez mit jelent?
  • Seth
    #55
    random. Minden szörnynek van egy úgynevezett gyakorisági mutatója(a csillagok ha jól emlékszem), minél kevesebb annál ritkább az az eset hogy megkapod a lelkét. Van úgy hogy 100-ból 1x kapod meg. SZóval hentelj csak ügyesen :D
  • Csibe001
    #54
    Sztem a lelkeket random adja, valamennyi kill után.Sőt azt figyeltem meg, hogy általában megölök kb 6-7 akármit s utána szokott egymás után hamar 2-3 lelket adni, persze nem mindenhol, sztem ez teljesen random.
    Jobbat nem tudok, amilyen lélek kell, menj az előfordulási helyére s csak olyat gyilkolj.
  • KILLER2
    #53
    Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy a Castlevania Dawn of Sorrowban hogyan lehet begyűjteni a lelkeket? Csak véletlenszerűen jönnek, vagy van neki valami biztos módszere?
  • Csibe001
    #52
    Ez eléggé nagy baj...hogy történhetett ez?? :)
  • KILLER2
    #51
    Majd karácsonykor. Asszem előbb még végigviszem a Dawn of Sorrowot, mert elég fasza játék, de eddig nem sok figyelmet szenteltem neki.
  • Csibe001
    #50
    Hmm, még senki sem jáccik a Portrait of ruin-al?? :O
  • Csibe001
    #49
    Épp most játszottunk egyet Rozsdással!!Elég kemény, csak kár hogy eddig csak boss rush volt.Meg elég gyakran szétkapcsolt minket.De volt egyhuzamban kb 5-6 próbánk, eljutottunk a 3.bossig. :D
  • Csibe001
    #48
    Kell a wifi-t támogató rom/játék, az intézi hogy csatlakozz a nintendo WFC-re, utána vagy Friend kód alapján haverral játszol vagy Anyone s akkor bárki ellen aki éppen szintén csatlakozik.Regisztrálás eccerű : Minden Wifi-t támogató rom/játékban van egy ilyen, hogy regiszter Friend Code, ez minden játéknál más számsorozat csak belemész leokézod s már meg is van, s utána terjeszted ezt a számot s más haverét meg beírod a saját Friend Code List-edbe.Ennyi.
  • KILLER2
    #47
    Ha már itt tartunk, akkor megkérdezném, hogy hogy megy ez a Wifi cucc neten? Hol, mit, mivel és hogyan kell regisztálni?
  • Csibe001
    #46
    Jah, friend kódom: 214832876260
  • Csibe001
    #45
    Úristen!!!Mondjátok hogy van Wifi-tek!!!Menjünk Cooperatív módban!!!Eszméletlen!! :D
  • KILLER2
    #44
    Én személy szerint eddig mindössze 1 játékon játszottam japánul, de azt is csak azért, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire cseszték el (történetesen Pokemon Ranger, de már megbántam hogy valaha is megnéztem). Castlevaniat megvárom angolban, mert azt azé mégiscsak jobban értem, mint a japánt és ezt nem csak kipróbálásra szánom.

    Ja és SZÓLJON MÁR VALAKI A MODERÁTOTOKNAK, HOGY NEVEZZÉK ÁT EZT A TOPICOT, MERT RÁM SZARNAK, DE MAGASRÓL!
  • Csibe001
    #43
    Na, valaki gyűri a japán verziót vagy mindenki vár valami angol nyelvezetűt?
  • zola2000
    #42
    Mindegy más gépekre is van castlevania.
  • KILLER2
    #41
    Most akkor Castlevania vagy Castlevania (Nintendo DS) legyen? Moderátotoknak sima Castlevania-t írtam.
  • zola2000
    #40
    De, csak ha témát nyitsz írd oda mellé a platformot pl Castlevania (NintendoDS)