79
A Castlevania Nintendo DSes kiadása
  • KILLER2
    #39
    De. Csak akkor nem volt időm. De most szólok.
  • Csibe001
    #38
    Figyi, te vagy itt a témaindító szóval neked kéne szólni szerintem.Hm?
  • KILLER2
    #37
    Már megjelent, de japánul. Ha nem zavar beszerezheted. Amúgy és is nagyon várom, de azért megvárom az angol verziót is.
  • EndreMan
    #36
    Most fejeztem be 2 napja, mindegyik végigjátszást kipróbálva, utoljára persze a 100%-ost mindent felderítve, Paranoia,stb Abyss,minden, egyszerűen hihetetlen jó volt.
    Várom nagyon a Portrait-ot.
  • KILLER2
    #35
    Rendben. Csak szóljatok a moderátoroknak.
  • Csibe001
    #34
    Nem lehetne átnevezni a topikot Castlevania-nak simán s akkor lehetne beszélni a többiről is ha van rá igény.Ugyanis kint van a Portrait of Ruin, igaz még csak japán de szerintem itt meg lehetne vitatni a dolgokat vele kapcsolatban.
  • Csibe001
    #33
    Hehe, nekiugrottam megint s 2.-ra legyűrtem a hollósat.Nem is nehéz.S hogy így belejöttem legyűrtem a következőt is.Valami tűzzel jáccó csókát :)
    Megint rámjött a castlevania láz :)
  • KILLER2
    #32
    Szóval meg lehet nyugodni.
  • KILLER2
    #31
    ne megdöbbentő a képek közötti hasonlóság és érdekes a Castlevaniás képen az a fehér fény a csaj körül????
  • KILLER2
    #30
    A Kaptár című filmből.
    meg ez is:
  • KILLER2
    #29
  • Sheltem
    #28
    Hollywoodi szar lesz a Castlevania? Degáz
  • vg
    #27




  • vg
    #26
    Film készül a játékból Paul W.S. Anderson rendezésében... http://www.imdb.com/title/tt0488982/
  • KILLER2
    #25
    Én 27éert vettem egy használt DSt metroid demoval és most hozzá 30ért egy CFes M3at meg egy írót hozzá és szerintem megéri. Ha valaki vesz használtat (szerintem megéri, mert olcsó és metroid demó is van hozzá zsal játékot se kell venni) jól nézzen körü, mert én 27ért vettem konzolstudioba használtan és eléggé karcos most meg itt van 28ért tökéletes. Bár szerintem ha valkai most akar DSt venni várja meg inkább a liteot, mert akkor szerintem a sima ára is jól le fog menni meg azé talán jobb a lite.
  • vg
    #24
    Részben annyi. Kell az alapgép ami 30-35e ft, kell valami CF/SD adapter is hozzá (supercard, m3, movieplayer, stb...) amivel tudsz rom-okat futattni, jobb esetben 30e ft, és még kell egy eredeti játék is, ami 12e... Szóval ennyi.
  • suncee
    #23
    33-40
  • God of War
    #22
    mennyit kostál egy ijen nintendo ds??
  • Csibe001
    #21
    Esetleg érdekel valakit : Easter eggs, bugs

    Móka :)
  • God of War
    #20
    igy is elég jó.
    szol ez ilyen mászkáloskaland.
  • KILLER2
    #19
    A képek felbontása ne tévesszen meg senkit aki még nem játszott rajta, mert sokkal szebb.
  • God of War
    #18
    ja én aszitem ps2-es.
  • KILLER2
    #17
    2Ds Nintendo DSes játék. Az árát nem tudom, de szerintem 12000 körül van.
  • God of War
    #16
    ezt a játékot mennyibe lehet megszerezni?
    hasonlit a resident evil4hez vagy a dmc-k hez?
  • KILLER2
    #15
    Köszi sikerült. Igaz még csak egy mentőtermet találtam, de fent szóval innen már könnyebb lesz.
  • Seth
    #14
    ha jól emlékszem a double jump után a garden of madness be kell eljutni,ott kell felugrálni, asszem ott kell először harcolni Darioval
  • KILLER2
    #13
    Tudna valaki segíteni az első kérdésemben? Szinte már az egész pályát átvizsgáltam, de nem jutottam sokra. Találtam pár tárgyat meg bevásároltam, de semmi más.
  • Seth
    #12
    esetleg a Final Guard lelke jó szolgálatot tehet,kivéd minden támadást
    ja meg 56-os szinten jutottam hozzá, muramasa (legjobb katana),lehet az is segített :D
  • Csibe001
    #11
    Én kb 15X-ör próbáltam legyűrni de nem ment :(((
    Biztos béna vagyok, de eddig sikerült az összes Castlevania-t lenyomni de ezt nem :((
  • Seth
    #10
    Abaddon??
    :D taktika?? 9 potion,9 high potion,9 mind up,9 high mind up,9 rotten meat(ghoul lélekkel gyógyít nem sebez), aztán ataaaaack , kb ennyi volt a taktikám
    próbáltam párszor kitalálni hozzá vmit, de hagytam a francba és inkább letámadtam:D
    Pedig utána már a főellen jön+ a jó befejezés
  • Csibe001
    #9
    Seth, mondjuk én már régen jáccottam ezzel de nem emléxel, hogy hogyan lehet hatásosan legyőzni azt a főellenfelet amelyik madarakat szór??Mert folyton megöl s ezért hagytam abba anno :(
  • KILLER2
    #8
    Köszi.
  • Seth
    #7
    majd később, ha legyőzöd az egyik főllenfelet(puppet master),annak a lelkével tudsz majd átjutni a kis réseken. Víz alatt szintén majd az egyik főellenfél legyőzésével tudsz közlekedni
  • KILLER2
    #6
    Jaaaaaa! És olyat lehet, ogy hasonló módon "átteleportálódni"? Mert pl a harangos szobában is van egy iylen hely ahol van egy kisebb rés és nem nagyon tudok ott átmenni. Ja meg azon a vizes váraton hogy lehet átmenni aminek ilyesmi az alakja:
    I______I ?
  • Seth
    #5
    mindössze felderítésre szolgál. Teszemazt magasabb helyekre ahova még nem tudsz feljutni, vagy egy rácson nem tudsz túlmenni, megnézheted mi van arra
  • KILLER2
    #4
    És a ghost képességet vagy mit amikor ilyen csillogó gömb jön ki a csávóból azt hogy lehet használni és mire jó?
  • KILLER2
    #3
    OK.
  • Seth
    #2
    hát hogy konkréten hova kéne menni arra már nem emlékszem, de van kb 50 hely ahova anélkül nem tudsz felmenni, visszamész a legelejére és végigjársz újra mindent
  • KILLER2
    #1
    Úgy gondoltam, ogy nyitok egy ilyen topicot, mert eléggé jó játék ez és megér ennyit. Rögtön lenne is egy kérdésem: mit kell csinálni miután megszereztem a dupla ugrást?