13
  • BandiG
    #13
    Persze, hogy már van régóta a sony-nak és az ibm-nek is ilyene, de azokat tuti nem találod 1000$ alatt. Márpedig a VIA chipes samsung (és remélhetőleg inteles mások is) bőven lesznek 1000 alatt. Konkrétan a samsung valami 700$ körüli árat emlegetett a via-sra. Az EO meg 800$-tól lesz.
    Na ilyen áron találj nekem subnotebookot hasonló tudással!
    Másrészt meg sztem ezt lehet majd egyoldalról egykézzel fogni, ha böködni akarod, a virtuális bill meg normális kétkezes fogáshoz van kitalálva, bár kíváncsi leszek, hogy az mennyire lesz használható.
  • cloud.strife
    #12
    A Vaio-nak is van ilyenje vagy 1,5 éve!
    Ebből is látszik, hogy milyen egy kamucég ez.
  • NEXUS6
    #11
    Vagy egy kantár rá, hogy nyakba lehessen akasztani;)
  • Caro
    #10
    Kell a hátuljára egy fogantyú, hogy egy kézzel is lehessen tartani :)
  • NEXUS6
    #9
    Én is jó dolognak tartom az ilyen mobil cuccosokat, csak egy dolgot mindíg elfelejtenek a fejlesztők, hogy az embernek csak két keze van;)
    Két kézzel fogom kell, de akkor mit csinálok vele?

    Ha meg már megtudom/meg kell támasztani akkor akár a gombozat+tapipad+egér is odafér beviteli eszköznek.
  • echo
    #8
    Haha, nekem is ez ugrott be, hogy ezt mintha a szegény régióknak is szánták volna eredetileg... Újabb luxus cucc lett csak belőle.

    Egyébként nekem mint koncepció a tablet pc is nagyon tetszik csak hát ott is az árával van a gond.
  • MacrosTheBlack
    #7
    Már szájba raktam, le is smacizod?
  • MacrosTheBlack
    #6
    420-ért elég drága, abból vesz az ember egy 1.2 kg-s, 12"-es IBM X40 Tabletet. Ebben az Origamiban csak a kijelző 7", az egész gép jóval nagyobb, főleg billentyűzettel, meg a "táskájával" együtt az X40 már jóval kisebb, ellenben nagyobb a kijelzője. Ez így száksz.
  • Axon
    #5
    Enyém a jobboldali! Stipis-stopis!
  • NEXUS6
    #4
    Na ez kell a zafrikai éhezőknek!;)
  • Zedas
    #3
    Persze, így nem érdemes megvenni, de maga a koncepció - szerintem - nagyon jó.
  • testerlnx
    #2
    Ja vagyis, így nem piac képes, a tabletpc sem lett nagy üzleti siker... A notebucik árai is egyre lejebb jönnek.
  • Zedas
    #1
    Sokan anyázzák az origamikat, de szerintem bőven van létjogosultsága. A tablet pc túl nagy hogy madaddal vidd kényelmesen, a kézi gépek meg túl kicsik egy csomó feladatra.
    Ha megoldanák az akkus problémákat, és leszorítanák az árát szerintem nagyon tuti lenne.
    (hozzátéve hogy a Nokiának már van egy hosszú üzemidejű, linuxos és nem drága készüléke, ami ugyanezt tudja: a 770)