15
  • Sidewinder
    #15
    Na most néztem a World final results-ot. A világbajnokok a Szaratoviak,DE! A 10.helyezett az Ufai Állami Eepülési Egyetem lett.Az amik tehát nincsenek az első 10-ben (hehehe) a 11.edik az Albertai Egyetem lett(ami már amcsi).
  • Sidewinder
    #14
    Szép volt oroszok! Gratula,Congratulations!
  • Davidus
    #13
    szerintem ezt nem az iskolában tanulják:P otthon kockulnak egész nap és bűvölik a gépet:D
  • rudiking
    #12
    jaja respect!örülök ha a php úgy működik ahogy megálmottam a weblapot:)
  • sono zeg
    #11
    hát.... így elnézve a képeket
    pontosabban a képüket IGAZI PROGRAMOZÓ ARCOK
  • Anotino
    #10
    Ott van az ACM linkje..
  • bunny
    #9
    ja, engem is érdekeltek volna a konkrét feladatok.
  • Riddick
    #8
    Respect az oroszoknak!
  • buran
    #7
    És mik voltak a feladatok? Van most egy üres félórám... :-D
  • szurka
    #6
    Nagyon kömény.

    "...amelyben egy vállalati hálózat eltérő részeit kellett összekapcsolniuk a lehető legegyszerűbb, legolcsóbb módon"

    Ez a vállalati csatornakapacitás, vagy mi a rossebb, és ilyeneket még 6.-ban tanultunk technika óra címén.

  • Supremo
    #5
    Én is csak azt tudom mondani, hogy RESPECT az oroszoknak. Egy dolog lenne jó, hogyha mi magyarok is az élen tudnánk lenni fejlesztésben.
  • roliika
    #4
    Nálunk a suliban van 1 orosz programozó tanár.:-) Nagyon tud a fickó! :-) Jó lenne ha itthon is olyan lenne az oktatás mint ott. És nem hiszem hogy csak a technikai ezközökön múlna a dolog...
  • fflx
    #3
    egy ket ev mulva az eszak koreai uttoro csapat fogja learatni itt az osszes letezo babert :)
  • wanek
    #2
    Az amerikaiak gyenge szereplése nem lepett meg. Az oroszok jó szereplése várható volt. Az indiaiaktól, kóreaiaktól, és egyáltalán a távol-keletiektől jobb eredményt vártam.
  • Lacc
    #1
    Respect, ezek tudnak valamit.