248
AWR
  • gregtom6
    #248
    Na rájöttem magamtól is.Már el tudtam indítani a 2-t.
  • gregtom6
    #247
    Hy! De kihalt ez a topic.Az Another World 2 Heart of the Alien letörlődött onnan,ahova feltöltötték anno,szóval fel tudná tenni vki +az emuját is?Mondjuk rapidra?Kösz.Minél hamarabb kéne.
  • gregtom6
    #246
    http://hota.sourceforge.net/
    itt sztem megcsinálták ennek is a feljavított változatát,de nem biztos.
  • gregtom6
    #245
    Hy! Adna egy élő linket vki a 2.részhez,+a hozzávaló progi(ka)t,és egy használati utasítást,h hogy bírjam futásra a 2.részt?
  • cornellred
    #244
    csak kicsit szebbek a grafikák meg a hátterek. viszont légyszives segitsetek, mert végignyomkodtam az összes gombot de nem akar futni, meg rugdosni sem:S
  • Voltan
    #243
    LOL, leszedtem ezt a HATRED-es verziót, tök ugyanaz, mint a régebbi, csak van a lemezen egy verkfilm, ami háromszáz-valahány mega. :P
  • lwb
    #242
    vazze. de vagyok.
    kösz.
  • Mayday
    #241
    Jaja, en is megszivtam vele. Merthogy kell crack, rajta van a HATRED konyvtarban, csak az nfo nem irja! :)
  • lwb
    #240
    nekem nem indul :( asszongya helyezzem be a ... nevű cd-t. másnak megy?
  • Mayday
    #239
    Gyorsan megvan, sztem 1 ora max. :)

    Hihetetlen, hogy meg melyen regen emleztem a dolgokra, es meg volt, hogy miket kell csinalni :)
  • 3P
    #238
    Hú emlékszem, hogy mekkora játék volt ez anno. Még 286-oson vittem végig '92 körül. Most már csak nosztalgiából is végig viszem.
  • rucinho
    #237
    található valahol végogjáccás?
    mikor megláttam aszittem h vmi vicc de nem az hatalmas feelingem lett hirtelen!
  • hykao #236
    Pedig új dolognak tűnik, mert az előző remake mérete kisebb volt, ha jól emlékszem.
  • Mayday
    #235
    Lehetseges. Akkor ez nem egy uj dolog?

    2007-01-28 PC Game ISOs Another World (c) Frogster Interactive Pictures HATRED 34x15 MB

    Tegnapi riliz. Egyebkent meg en voltam lama, mert van crack, csak az nfo nem ir rola.
  • Seth
    #234
    lemaradva vagyol-e ??? :D
  • Mayday
    #233
    Nah, sracok, kijott ez a gamma.

    Nincs crack, csak telepit, jatszik, de nalam nem muxik. Olyan, mintha crack kellene neki.

    Nalatok elindul?
  • dronkZero
    #232
    Ebben mi lesz az extra? A Reedition nem tökugyanezeket tudta? Screenshotokon az égvilágon semmi újat nem látok... Nem baj egyébként, minden idők egyik legjobb játékának tartom, csak furcsa a tizenöt év szünet, aztán hirtelen egy éven belül két felújított verzió...
  • hykao #231
    Ahogy nézem ez sajnos csak 2007 márciusában lesz elérhető.
  • Serpa
    #230
    Another World 15th Anniversary Edition


    ...
    All 3D graphics totally recreated – Play in High Resolution 2048x1536
  • thecore
    #229
    Hali, és imádtam annó ezt a gamet.

    El tudná küldeni valaki nekem a Reedition nak hoz a patchet, vagy egy érvényes linket.

    thx
  • social parasite
    #228
    :D koszonom szepen!!!bocsi az elirasert(fiu helyett fiukat akartam irni)!
  • MerlinW
    #227
    igen
  • social parasite
    #226
    fiu a 121#-ben adott patch tenyleg full-ossá teszi az another-t?elore is koszi!nekem tetszik a http://anotherworld2006.fw.hu/!
  • runner78
    #225
    éppen frissitettem...10 perc volt
    Már megy.
  • hykao #224
    Hmm, nekem 404 jön be... :(
  • runner78
    #223
    Feltettem az általám készitett CD menü-jét egy oldalra.
    Pár info azért található a játékról. pl. képes végigjátszás...
    http://anotherworld2006.fw.hu/
  • marcio mela
    #222
    Jó kis játék volt.
  • Voltan
    #221
    Most látom csak, minek válaszoltam, a delikvens már megoldotta. :)
    Elnézést a triplázásért, de túl korán van, én meg egész éjjel ittam...
  • Voltan
    #220
    Ez amúgy azután van, miután otthagytad a havert lógicsálni a "napellenzőn".
  • Voltan
    #219
    No, ez a háremnél korábban van, a gödör pedig akkor lesz, ha fölmész a lépcsőn (amin épp állsz a képen). Ott egy muksó. A vele ellentétes oldalra ugrasz (NEM ölöd meg), és csinálsz 1-2 pajzsot. A fazon erre elkezd gránátokat dobálni. Az bontja ki a badlót, ahogy legurul a lépcsőn. 3-4 gránát elég. Aztán lelövöd, és mész tovább. Fontos, hogy a vezetéket is kilődd lent. (Ahogy írtad, azt is megtetted.) Tehát tovább.
  • hykao #218
    Hát ezt mondom én is. :)
  • dronkZero
    #217
    Tuti volt ilyen rész, és tökugyanígy nézett ki. (kb 30szor játszottam végig összesen)
  • hykao #216
    Nekem úgy rémlik, hogy a "háremnél" voltak ilyen mozaik szerűségek.
  • Serpa
    #215
    én úgy emléxem igen.
  • dronkZero
    #214
    Úgy egyszerűbb, hogy befutsz, és csak ott állsz meg, ahol az ellen pajzsa megjelenik, ott letérdelsz úgy, hogy a pisztoly csöve átlógjon a pajzson, aztán tűz. Aztán spuri, be a vízbe. A másikat nem kell megölni, nem lesz később jelentősége...
  • Shadow_THH
    #213
    erre nem emlékszem ez a simában tényleg volt?
  • runner78
    #212
    A régi COV-ban a magyar leirás:
    http://pcvilag.muskatli.hu/irodalom/CoV/CoV28/cov28-7.jpg
  • MerlinW
    #211
    Csak ott már kicsit elengedte magát:)
  • rorr
    #210
    Azért a második részben is szerepel Hősünk.....:)
  • marcio mela
    #209
    Bocsánatot kérek!
    Fejezzük be itt.