1546
iwiw konkurencia - szebb, gyorsabb, talán jobb...
  • tommygear
    #1266
    egyszerűen gyökérség ez az egész, megmagyarázhatatlan akkora hülyeség
  • Narxxis
    #1265
    Gondolom sokan az ex-barátjukat/barátnőjüket vagy a titkos szerelmüket nézik. :D
  • precision
    #1264
    most is van egy zilliárd fake acc

    amúgy ha nem kérdezek személyeset, miért baj az, ha valaki meglátja hogy megnézted az adatlapját?
  • Kenedi
    #1263
    Ezzel csak azt fogják elérni a vipesek, hogy egyre több kamu vip lesz fake felhasználókkal, hogy megtudják nézni az adatlapokat anélkül, hogy tudnák, hogy valójában kik nézték meg. Legalábbis ha ez a rendszer így marad, akkor én tuti csinálok egy kamu vipet, és azzal fogom nézni a személyeket, akiket nem szeretném, hogy tudják, hogy nézegetem őket...baromi jó ötlet volt mit mondjak
  • precision
    #1262
    mármint a rejtve belépést? hát ha van olyan idióta aki fizet érte, én nem ítélem el emiatt a myvipet... sőt, dicséretes, hogy egy eddig kiaknázatlan, de globális és érvágó probléma megoldását pénzzé teszik
  • Klemice
    #1261
    szerintem biztos hogy fizetőssé akarják tenni mint a baráti körön van/volt nemtom :D
  • precision
    #1260
    én sem értem miért jó listázni hogy ki nézte meg az adatlapomat... bár az sem zavar ha kiírják és ezzel együtt látszom vkinél mint látogató

    nemtom mit pánikoltok :D ott lesztek mint látogató... hűha :D
  • tommygear
    #1259
    énis törlöm magam arról a szarról ha nem teszik vissza, úgyis régóta le akarom magam már törölni éppen itt az ideje
  • totya24
    #1258
    4-5 hozzászólást kéne csak visszaolvasni és látnátok, hogy még senki nem tudja a választ...
  • Vlala #1257
    Épp ezt akartam kérdezni.
  • Klemice
    #1256
    rejtve opciót miért vették le myvip-en?
  • akyyy
    #1255
    végigolvastam, áh, folytatást :DDD
  • akyyy
    #1254
    azlrt a válásos dúrva:O
  • totya24
    #1253
    Nem lecseszésként akartam én.. Tőled függetlenül.. Mert ugye mégsem azt az esetet vázoltad fel, hogy megnézte valaki az adatlapodat, aztán egyből számon kérted, miért is tette..

    Érdekességként, és a témához kapcsolódva linkelném a puruttya.blog.hu egyik akcióját, több felvonásban.. érdekes és egyszerre szánalmas és vicces is..
    (A lényeg: regeltek egy amcsi csaj képével, kitöltöttek pár adatot, megnéztek 1000 adatlapot, amit véletlenszerűen választottak ki és várták a történéseket.. és voltak is:D)
    1. - 2. - 3. - 4. - 5. - 5.5. - 6. - 7. - 7.5 - 8. - 8.5 - 8.6
  • Juraviel
    #1252
    Teljesen igazad van, mea culpa mea maxima culpa. Nem szokásom, de jó volt kicsit angolul bunkónak lenni. :D Tudom, gyerekes volt, másodszor tettem ilyet a három-négy év alatt. Itt a fecskealja miatt nem lehetett kihagyni :D.
  • totya24
    #1251
    Lehet, hogy csak én gondolom így, de akkora hülyeségnek tartom, hogy ha valaki megnézi az adatlapodat, akkor egyből írsz neki, hogy mit nézegeti az adatlapodat...
    Attól, még hogy rákattint, nem akar semmit.. Majd ha akar, akkor ír.:)
  • Juraviel
    #1250
    Egy kommentidézet magamtól, ugyanezen topicból az Index fórumáról, ahogy ígértem Kenedi. ;)

    "Én majdnem belefutottam egy "bukásba", bár nem emlékszem, hogy most enélkül ránéztem-e valaki adatlapjára vagy sem. Nem mintha számítana. Csak egy kicsit.:D

    Viszont belépve "éreztem", hogy itt valami nem stimmel, ki is léptem, hogy "Rejtve" jelentkeztem-e be. És nem volt ott. :D

    Mekkora már, lesznek itt még vicces esetek! Remélem megtelik vele a fórum. ;)

    [A Baratkörön meg ma rám nézett egy fura külsejű lettországi boy - kinézetre olyan, de ebben most semmi előítélet nincs, csak furcsállom, hogy nem saját földjén saját köreiben nézelődik-, ki is osztottam angolul, hogy mit nézeget lett létére magyar adatlapokat. Mondjuk, azért csináltam, hogy megnézzem, hogy a három éve alig használt nyelvtudásomból mennyit veszítettem. :D Elolvasta, nem írt vissza. :D ]

    Most pedig szépen megyek és válaszolok neked SG.hu-n is. :D (Ezt bémásolom.)"
  • Kenedi
    #1249
    Nagyon nagyon ajánlom, hogy valami technikai bizbasz legyen mert különben törtlöm magam erről az hótsicher. Alapjába én ezt akkora baromságnak tartom ,hogy ezt feltüntetik a látogatókat mint a ház, csak egy csomó kellemetlenséget okoz, ezért volt jó, hogy legalább volt rejtett mód

    De szerintem csak ideiglenes,mert akkor már értesítették volna róla a nagyközönséget hogy mától ilyen nincsen.
  • akyyy
    #1248
    az előbb még lehetett.
    de tényleg nincs ott a főoldalon. akkor ezért néztek meg engem ilyne sokan:D
  • Viktorr
    #1247
    Észrevettétek,hogy már nem lehet rejtetten csatlakozni? :)
    Már éppen ideje volt...
  • totya24
    #1246
    Kell hozzá egy Greasemonkey nevű kiegészítő, és csak telepíteni kell alá a scriptet. link
  • SimaSuna #1245
    és ezt mint orig user hogy használhatom? :)
  • totya24
    #1244
    Kicsit javítottam a scripten, persze ez még mindig nem sok..:)
    Várom majd az ötleteket hátha:)
    Eddig ennyit tud:
    * Reklámok éltüntetése
    * Vízszintes menü átalakítása
    o Meghívás menü eltüntetése (később optionális lesz)
    o myVIP Randi lecserélése Látogatókra
    o Videók menü lecserélése Részletes keresésre
    o Egyéb menüpont eltűntetése
    * Bal oldali menüsávból felesleges reklám eltüntetése
    * A lakhely átalakítása linkké -> Azonos lakhelyűek listázása
    * A főoldal átszabása: csak a hírek, születésnaposok és függő kapcsolatok látszanak
  • akyyy
    #1243
    én már csak voltam:D jelenleg futárkodom, már ha van meló:\ szerencsére úgy néz ki mos ti fogok kapni vagy 20ezret:D
  • totya24
    #1242
    Hát.. ez van.. még majd igyekszem kitalálni bele valami okosságot..

    <off>én is cs-s vagyok.:)</off>
  • akyyy
    #1241
    Ezt mind meglehet Adblockal csinálni:D
  • totya24
    #1240
    Elkezdtem írogatni két greasemonkey scriptet, amivel kicsit átszabtam a myvip felületét.. ha valakit érdekel: [nobanner], [myvip tool]
  • mm666
    #1239
    Köszi. Nagyon rendes volt tőled
  • toysoldier
    #1238
    Meghívódat elküldtük az általad megadott e-mail címre ([email protected]).
  • mm666
    #1237
    Sziasztok!

    Kérhetnék egy meghívót? [email protected] előre is köszi
  • precision
    #1236
    nincsmit :)
  • thelifeis
    #1235
    köszi precision , isten vagy , működik :)
    ezzel:http://natfox.com/
  • BeniPc
    #1234
    át kell konvertálni.bizonyos fájlokat nem enged fel,egyébként kicsinyíteni se árt.
  • wantonly
    #1233
    Kunyiznék egy meghívót. :)

    [email protected]
  • precision
    #1232
    próbálj meg proxyn keresztül csatlakozni, lassú lesz, de legalább menni fog
    google / open proxy vagy free proxy
    meg aztán google / firefox proxy használat

    sok sikert!
  • thelifeis
    #1231
    Sziasztok!
    Nekem az a gondom , hogy lelett tiltva routeren keresztül a myvip , és nem tudok rá felmenni...Nagyon idegesítő :S
    Próbáltam már a myvip IP címéről felmenni rá , de ott is myvip.com ra hivatkozott.
    Próbáltam más linken elérni , pl. href.hu , de ott is a myvip.com ra hivatkozott , ugyanígy a myvip.hu is a myvip.com ra hivatkozik...
    Routerre sajnos nem tudok felcsatlakozni , mert meglett változtatva a jelszó és az admin.
    Ha valaki segítene , azt nagyon megköszönném!
    Előre is köszi!
  • banok
    #1230
    nekem felteszi a videókat. .avi és .wmv videókat teszek fel és semmi problem.
  • precision
    #1229
    sztem ugyanez a gond van a zenénél is... én próbáltam már mindenfélébe konvertálni a zenéket, de nem jó..., feltölti, és mikor a myvip konvertálná át saját magának, hibára hivatkozva leállítja

    nem nálunk van a gond, majd javítják biztos
  • misu1
    #1228
    na de akkor tudtok vmi h mi lehet a gond h nem rakja fel a videót v nem ??
    konvertáljam átt vmibe v mit csináljak?
  • precision
    #1227
    ez a myvip randi elég szar ilyen szempontból, mert egyrészt kevesen vannak rajta, másrészt akik fent vannak többsége nem gondolja komolyan

    ha már netes társkeresőzni akarsz akkor vmelyik nagyobb site -ra regisztrálj fel (pl randivonal.hu, love.hu, talalka.hu)... de ezekkel az a baj hogy fizetősek (előfizetést kell venni ahhoz pl h kinagyíthasd mások képét...ilyesmi)... szóval ezek is szarok :)