1546
iwiw konkurencia - szebb, gyorsabb, talán jobb...
  • thomasthomas
    #1025
    nem kellet volna, épp akartam írni hogy már vann...iwiwes kéne, de ugye ez off
  • Jagumo
    #1024
    küldtem
  • thomasthomas
    #1023
    Valaki, akinek van egy felesleges myvies meghívója lécci küldjön már egyet:
    [email protected]
  • Picar77
    #1022
    adatlap
    és a végén ott van hogy adatlap törlése ^^
  • bauer15
    #1021
    helo valahogy lehet magamat törölni a rendszerből?
    és hol lehetne kösszi előre
  • Picar77
    #1020
    hali
  • csipii
    #1019
    helloka.
  • Jagumo
    #1018
    Dehogy :DDDDDD
  • Lost1992
    #1017
    sziasztok :) Igjc ha letöltöd aképet,akkor ő nem tudja h letöltöd...
  • lgjc
    #1016
    nem tudom én ma regeltem, nincs fenn képem azért kérdezem, de a válaszodból ítélve nem
  • akyyy
    #1015
    te látod?
  • lgjc
    #1014
    sziasztok

    az lenne a kérdésem hogy ha rejtve lépek be és egy "nem ismerős" képét (egy embléma van a képen) szeretném lementeni a gépemre ,akkor azt tudni fogja hogy én voltam? (nem élek vissza vele, nem rakom fel sehová csak saját "használatra" kéne )
    köszi!
  • dani110
    #1013
    nem semmi
  • Jagumo
    #1012
    Semmi :D
  • Natsuto
    #1011
    Ezer köszönet, hálám üldözzön örökké :)
  • Jagumo
    #1010
    Mail Sent :) . Meghívódat elküldtük az általad megadott e-mail címre ([email protected]).
  • Natsuto
    #1009
    Sziasztok,

    gondoltam, ha már az iWiw-en fenn vagyok, esetleg kipróbálhatnám a myVIP-et is, csakhogy nincs hozzá meghívóm.

    Tudna valaki küldeni egyet a [email protected] címre?

    Előre is köszi (ha kell, küldök helyette iWiw-est, bár az már van szinte mindenkinek )
  • akyyy
    #1008
    nah ujra zöld je:D
  • akyyy
    #1007
    nah meg is van, annyi lenne hogy ne a
    http://static.myvip.com/static/style/opt/1280/olimpia_1280.css?200812a
    css-t használja hanem ezt:
    http://static.myvip.com/static/style/opt/1280/base_default_1280.css?20080211a

    akkor elvileg zöld maradna
  • akyyy
    #1006
    valaki nem tudná greasemonkey vagy valamilyen szkirtel megbuherálni a myvipet? a zöldet használtam eddig (ugye ez volt az első ehez szoktam hozzá), erre most az egész pirossá változott az olimpia miatt:( és nem tetzsik

    nah adblockal megoldottem, hogy fehér legyen, még igy is elviselhető:)
  • Dijababa
    #1005
    oké,akkor köszi :)
  • szucsy89
    #1004
    nyugimár-.-
  • dani110
    #1003
    kinek dumász jagi?
  • Jagumo
    #1002
    *jobban
  • Jagumo
    #1001
    te meg kezdj magaddal valamit ugrókötelezz vagy tudomis én, hiddel joban jársz :)
  • Jagumo
    #1000
    próbálgatni kell, ismerősömnek ugy sikerült :)
  • dani110
    #999
    akkor ne is tudj!
  • Dijababa
    #998
    sziasztok!! láttam hogy irtátok páran hogy rossz a myvipetek! nekem ugyan ez van :S nemtudok egyszerüen bejelentkezni...pedig nekem is küldtek olyan visszaigazolást! Ha valaki tudja hogy mit kéne csinálni, vagy hogy-hogy tudnék bejelentkezni lécci irjon :) előre is köszi! (K)
  • Jagumo
    #997
    nemtok igazolványképet feltölteni.... :/
  • dani110
    #996
    Jagi ne hülyéskedj!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tarajos Sül
    #995
    nem müködik :(
    sztem irok levelet a myvipnek
  • Tarajos Sül
    #994
    megprobálhatom,de ahol meg kell adni az új aktiv email cimet vipen,ott a régi van
    a régit meg törölte a citro,feltehetőleg azért,mert nem volt használva
    de én újra aktiváltam(regisztráltam ugyanazzal a címmel,és szerencsémre,nem volt foglalt :))
    erre küldött a myvip egy visszaigazolót,hogy valóban valós az email cím,de miután abban a levélben a visszaigazoló linkre kattintottam,ugy nem enged semmi visszaigazolást
    beirom a címet,a jelszavat és ugyanugy hibás
    de ha a rendes bejelentkezési oldalon irom be ezeket,akkor elfogadja a myvip,de akkor akarja megerősíteni az email cimet,és még meg nincs erősitve,nem enged semmit se használni!

    azért köszi
  • akyyy
    #993
    ird át uj email cimre, majd pedig visszaállítod a régire.
  • Tarajos Sül
    #992
    borzalom,miket nem művel a myvip
    van egy haverom,akinek tudom a jelszavát,email cimét,mert még nállam csináltunk neki vipet,és ő nincs netközelben...
    szóval az email címe meghalt,mert nem volt használa,ezért a citromail törölte
    nemtudom hogy,de a myvip ezt észlelte,és biztos láttátok már,de rögötn miután bejelentkeztem a vipre a haverom adataival,rögtön kidobta azt a piros felhívást!alatta egy mezővel,ahová be lehet irni az új aktív email cimet,de én újra a régit irtam be,mert újra aktiváltam a törölt emailt
    erre küldött a myvip egy visszaigazolót,de erre ha rálépek nem csinál semmit,csak hibás azaonosítót ír ki myvip,és semmi...
    ha rendesen belépek ugyanugy a piros négyzetes figyelmeztetést dobja ki a vip :S(ha NEM a visszaigazoló linken keresztül lépek be)

    Mit tegyek?
    Köszi
  • hamotar
    #991
    OFF:
    Lécci lécci segítsétek ezt a videómat!
    A Tűzvirág táncművészeti bemutatón készült!!
    Nagyon köszi!!!
    Video
  • Jagumo
    #990
    nemtudom egész tegnap este ezvolt ... szaros vip :DDDD
  • toysoldier
    #989
    TXT_ERROR_DBERROR_HAPPENED TXT_ERROR_DBERROR_TRYAGAIN

    ezmi
  • gotchaaa
    #988
  • SimaSuna #987
    nah most nekem meg hugomnak 0 ismerősünk van...

    nektek is?
  • Rikkel
    #986
    Nem tok egyenlőre linket mutatni, mert töröltük a kommentjét... De, amint megint ír küldöm a linket....