3442








WAREZ TOPIK
(amennyiben még is ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás)


  • akyyy
    #3402
    a parkba, van valami genya, ahova bekéne menni, de ha becsukom a szemem, akkor látni ilyen erőteret, ghogy tudok bemenni?:D a pici kastély után van ez.
  • wesker24
    #3401
    Asszem az 50-es spectral vision még nem elég hozzá érdemes elmenni 75-ös spectral vision-ig mert akkor sokkal jobban erösödik a Spectral visionod ! Amugy annak a bazi nagy gyökérnek nem olyan gyenge pontot kell keresni ahol keresztül tudod dobni hanem van egy olyan pont amikor felülröl át tudod dobni a molotovot !
  • fearfan
    #3400
    Érdekes.Én elértem az 50-es szintet és az istennek sem tudom megtalalni a gyenge pontját.Mit keressek azon sehová sem tudom bedobni a robbanópalackot.Ez szívás!?
  • Nesu
    #3399
    Sziasztok egy kérdésem van .
    Amikor a wc ből tovább jutva keresem az utat a park felé egy barlangba mászok fel .Ahol egy lyukból kell majd kimászni miután azt a nagy mozgó izét kell szétlőni égő tőtténnye na ez meg is van .Amikor felmászok a létrán állandóan kifagy a játék .Mert valami " dwwin.exe " betőt és nem tudok onnan tovább jutni emiatt .Állandóan kifagy .
    Valaki egy megoldást dobjon nekem .
    Előre is Köszönöm !!
  • wesker24
    #3398
    Az utolsó bazi nagy evil root-hoz legalább 50-es szint kell hogy láthatová váljék a pajzs ! Jah ha már 68-as szinten vagy akkor már érdemes elmenni 75-ig ! Mert akkor a spectral vision csak még jobban fejlödik ! Nekem pl maxon 100-on volt és volt egy olyan rész ahol keresztül tudtam dobni a molotov koktélt a pajzson keresztül !
  • sorrow
    #3397
    Az utolsó evil root-ot csak akkor lehet molotov koktéllal gyógyítani ha legalább 75-ős szinten vagy ???
    Mert 68-as szinten nem látni a pajzson semmi gyenge pontot....
  • RETROB0Y
    #3396
    Hali

    Valaki tapasztalt olyat hogy Vista 64biten

    játszok és váratlanul csak Alone in The Dark müködése leállt.
  • Forcee
    #3395
    sziasztok!
    amikor több kábelt kell öszeérintetni h legyen áram akkor mivel kell váltani a kábleken? mert én probáltma mindenel lehet h bug?
  • ricsa008
    #3394
    igen a végigjátszás fényt derített az igazságra
    THX
  • wesker24
    #3393
    Jah sorry akkor te még az elején vagy amikor el kell jutni a mentőautóhoz !! Azt hittem már a végefelé vagy !

    Amugy youtube-on van végigjátszás ha elakadtál ott megnézheted !
  • wesker24
    #3392
    Dehogyis rosszul gondolod nem kell semmit csinálni a mentőautónál !

    Az első Evil root irtás akkor van kész ha Spectral Visionod több mint 30 ha annyi spuri vissza a kastélyba és használd a spectral vision képeeséged !
  • ricsa008
    #3391
    szinte biztos hogy volt már ez a kérdés de nem találom
    a parkban kitisztítottam az 1. evil root fészket és most ha jól értem ár kellene jutnom a mentő autóhoz de egyik uton sem tudok átmenni a hasadék fölött
    merre?
  • Soad999
    #3390
    Hi all! Sikerült beállítanom kontrollerrel!!! Ennek a videónak alapján
  • armageddon666
    #3389
    ezeket olvastam, hogy külön pontozás van, meg a pajzsos evil rootos részt... de ezt már untam nagyon... de akkor nem sokat vesztettem :) majd megnézem youtuben a végét...
  • wesker24
    #3388
    Jah és a második evil root hunt-nál érdemes a nagy evil root-okat elégetni mert azok 10 pontot érnek a közepes az 5 pont a kicsik meg 2 pont !
  • wesker24
    #3387
    Az második Evil Root vadászatnál csak annyi evil root-ot kell elégetni hogy elérd az 50 pontot a Spectral Vision miatt ! Miután elérted az 50 pontot nem muszáj több evil root-ot elégetni ! Tehát tökmindegy hogy mennyi evil root-ot égetsz el ha többet égetsz el az csak a Spectral Vision-on változtat !

    A második evil root vadászat után harc már csak a bazi nagy Evil Rootnál van ami az utolsó fejezet helyszine is egyben !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért kellett evil root-okat elégetni hogy lásd ennek a bazi nagy evil root-nak a pajzsát csak lecsukod a szemed láthatóvá válik a pajzs megkeresed a pajzs gyenge pontját és már csak néhány molotov koktélt kell bedobálni és már kész is az utolsó evil root. És az utolsó fejezetben már csak fejtörök és ügyességi részek vannak főleg az utolsó na az teljesen kiakasztott miután megszerezted amit kellett harcba kell szállnod az idővel kocsival kell eljutni egy megadott pontra meghatározott időn belül persze utközben elég sok akadály hárul majd az utadba. NMiután elértél a oda ahová el kelett jutni ....

  • armageddon666
    #3386
    a második Root vadászat után még mennyi van, van-e harc, vagy már csak fejtörők, meg ilyen ügyességi részek, illetve mennyit tesz hozzá a végkifejlethez? mert nem akartam megint Rootokat gyakni szal töröltem :\ de vége érdekelne... elég youtuben megnézni a videókat hozzá?
  • wesker24
    #3385
    Nem tudtam kontrollerel nyomni de pár óra gyakorlás után újból megszoktam az irányitást !

    És igen ma délután végigvittem én is az Alone in the Darkot !

    Nagyon jó játék volt csak ne lett volna ennyire pocsék befejezése a játéknak ! Amugy sikerült kiirtanom az összes evil root-ot 100/100 !

    Az utolsó csapda az nagyon felidegölt egyáltalán nem volt könnyü na meg persze az utolsó kocsikázás az idővel szemben az is elég nehéz volt !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2 befejezése van a játéknak az egyik a good de mégsem az mert az is bad befejezés na meg van a bad fejezés ami alapból bad befezés !

  • Soad999
    #3384
    Szétnéztem külföldi forumokon úgynézki h egyáltalán nincs AITD ban AA... nemtom miért hagyták ki hihetetlen...
  • Soad999
    #3383
    Hali! Sikerült kontrollerrel tolni?:O Amugy Ti betudtátok állítani az Anti Analisinget??? mert nekem nagyon pixeles még 1280x1024ben is :/
  • wesker24
    #3382
    Óóó ha én ezt tudom hogy ez lesz akkor már a legelején ezt tettem volna ! Bemérgedtem és kicserétem az egeret a Cordless Samsungra !

    És elsőre sikerült megcsinálni mindkét részt !
  • wesker24
    #3381
    Beállitottam ezt az Xpadder progit de az AITD még most sem érzékeli amikor beakarom állitani az Options menüben !
  • davidka003
    #3380
    Minden kontrollert támogat ha az Xpadder progit használod.
  • wesker24
    #3379
    Már rájöttem hogyan kell az első sikerül is de a második kör már nem igazán akar összejönni !
  • armageddon666
    #3378
    próbálkozz... azért lesz megint vörös mert rosszul időzítettél.
  • wesker24
    #3377
    Jól van nekem ez nem megy ! Állandoan villog az a rohatt piros X aztán 3-nál tovább nem jutok a számolásban ! Ha meg átugrom az aktuális fejezetet mindent elvesztek amit eddig szereztem ! Ugy hogy számomra ennyi volt a játék !
  • wesker24
    #3376
    Szóval akkor kell nyomni amikor ott van a piros pöttynél ? De amikor megnyomom akkor sárga lesz de a next körben ismét vörös ! Nyomtam vagy leaglább 20x-szor amig nem jöttek azok a denevérek !

    Néztem youtube-on videot na ott meg teljesen máshogyan van ! Nincs ez a vonalas tökölés !
  • wesker24
    #3375
    Erről beszélek ! Csakhogy az a rohatt X egyre gyakrabban jelenik meg annál a pontnál igy nem tudom benyomni időben aztán a sok tökölés után jönnek a rohatt denevérek !

  • armageddon666
    #3374
    az kurva nehéz volt arra emléxem :S arra már nem hogy mit kellett csinálni. De szerintem elmagyarázta... mikor jött a pulzus, akkor kellett egérgombot nyomni (talán mind2t?) a szívmasszázshoz. Mindig akkor mikor odaért a hullám. Utána szájonátlélegeztetéshez meg simán nyomva kellett talán tartani a gombot? :S rég volt...

    egyébként nem vittem végig... mikor másodszor kellett rootokat irtani, meguntam :\ pedig vége érdekelt volna >.< csomó jó zenét nem hallottam még ingame az OSTből xD

    mielőtt letöröltem mondjuk még vagy 20szor végigmentem a kocsis részen :)
  • wesker24
    #3373
    Hogy is van ez az újraélesztős dolog Sarah-val nem igazán vágom !

    Amikor kiszabaditom az evil root-ból !
  • wesker24
    #3372
    Azt tudom hogy melyik irányba fog szikrázni csak arra nem jöttem rá hogy lehet forgatni !
  • armageddon666
    #3371
    balklikk jobbklikk, meg rángasd az egeret... már nem emléxem melyik irányba tolja össze.
  • wesker24
    #3370
    Valaki megmondaná majd aki bille-el játszott vagy játszik hogy azokat a rohadt vezetékeket mivel kell mozgatni !

  • wesker24
    #3369
    Olvastam hogy csak az xbox360 kontrollert támogatja !

    Hát ez eléggé gyalázatos és szénygenletes !
  • akyyy
    #3368
    Vezérlőpultba ha átállítom nema játékba nem lesz hang, hanem sehol.

    Én kontrolerrel jáccom xboxon, ott a két analóg kart kell egymás felé nyomni.
  • wesker24
    #3367
    Nekem se volt hang a játékban de visszaállitottam a vezérlöpultban Stereo-ra a hangot és egyből lett hang !

    Amugy milyen egy directx ez a vistaval együtt a directx is megváltozott ? Amugy a 2 hangfül opciónál is ez van ?

    Na meg nem tudod mivel kell tekerni azokat a vezetékeket amivel szikrát lehet csinálni ?
  • akyyy
    #3366
    Egyébként nem kell feladatkezelő a futtatáshz, egyszerű start menü, és oda vagy beírod hogy futtatás, de akár magát a futtatandó dolgot elég beírni a kereső részhez, úgy is müködik mint egy Futtatás:D
  • akyyy
    #3365


    a másik is ugyanigy néz ki csak név helyett realtek digital output
  • wesker24
    #3364
  • wesker24
    #3363
    Jah akkor sorry !! Nem tudtam hogy Pistád van ! Mert nekem Xp sp3 van !!

    " Vista/Win7 esetében feladatkezelőből--fájl-futtatás "