2848
Paksi SE
  • king82
    #2728
    Böde is lesérült na majd később kiderül mennyi időre. Egyre kisebb lesz csapat kemény magja.
  • king82
    #2727
    3 méterről ekkora kapufát rúgni. Az biztos, hogy a szerencsével nem állunk rosszul.
  • king82
    #2726
    A topik nevét is átírattam zöldre.
  • king82
    #2725
    Közben egy kis információ. A Debrecen se akar leszakadni az élbolyról. Szolnok - Debrecen 0:2.
  • king82
    #2724
    Igen ez még nem a vége. Sajna a sérültek is csak fokozatosan térnek vissza a kispad pedig igen csak rövid. De ha lesz egy kicsi szerencsénk és még egy gólt rúgunk akkor talán meg lesz a 3 pont.
  • McFrost
    #2723
    Az a baj, hogy fordulók óta gyengélkedik 1-2 játékos és sajnos rövid a keret, hogy frissüljenek.
  • McFrost
    #2722
    Mesze még a vége.
  • king82
    #2721
    Na a fordítás is sikerült 1:2!
  • king82
    #2720
    Na most rád cáfolhatnak mert pont most egyenlítettünk.
  • McFrost
    #2719
    Simán kikapunk, napok óta ezt mondom mindenkinek.
  • king82
    #2718
    Ez igaz de kiindulásnak nem rossz.
    Sajna nem úgy indul a mérkőzés mint kéne és a Siófok meg szerezte a vezetést. Honma 14 percben szerzett találatával.
  • McFrost
    #2717
    Előre leadott kezdő még sosem felelt meg a valóságnak!
  • king82
    #2716
  • king82
    #2715
    Csak csöndeben jegyzem meg ha botlik a Paks bár isten ments bajnok a Vidi.
  • king82
    #2714
    A fiúk az öltözőben a közönség már melegít a B-közép hangol. Pár perc és kezdetét veszi a hétközi forduló Siófok - Paks Mérkőzés. Aki nem tudja a helyszínen végig szurkolni az a Sport1 műsorán nézheti.
    Nem egy sétagalopp lesz ez a mai derbise hisz a Paksnak is és a Siófoknak is szüksége van a 3 pontra. Hát akkor nincs más hátra:

    Hajrá PSE!!!
  • McFrost
    #2713
    Képek vannak a hivatalos oldalon és a paks.hu-n.
  • king82
    #2712
    Köszi! Akkor valamit megpróbálok alkotni. Aztán a finomítást a banner-műhelyben befejezik. Gondolom jó lenne egy link is a hivatalos honlapra. Esetleg neked valami ötlet mi kéne még bele?
  • McFrost
    #2711
  • McFrost
    #2710
  • McFrost
    #2709
  • king82
    #2708
    Igen kéne idővel minden elkészül. De oda kéne képanyag ami sajna nincsen. Meg gondoltam rá a fejlécet is le lehetne cserélni valami topikhoz méltóra.
  • McFrost
    #2707
    Szép az oldal!
    Szöveg doboz és a háttér szép lett.
    Új banner kell.
  • king82
    #2706
    Jó reggelt!

    Ha az utolsó három fordulót is sikeresen teljesítjük és maradunk EL helyen akkor számunkra is fontos dátum lesz Június 20-a hisz aznap fogják sorsolni a selejtező párosításait. Az első mérkőzés várhatóan Június 30-án lesz.
  • McFrost
    #2705
  • king82
    #2704
    Jó reggelt!

    Visszaolvastam néhány dolgot és láttam anno ezt kérted ide. Amíg nem készül valami jobb ez lesz fent.
  • McFrost
    #2703
    1 hete is Siófokon hesszeltünk az asszonnyal, a Galeriusban. Csak úgy eltűnsz barátom az éterben, hogy lehetetlen utolérni:)
  • 9csöves9
    #2702
    na jó aláírom,duzzogva.de akkor jövőre valamelyik derbin összehozunk már egy mítinget:D
  • McFrost
    #2701
    Lajosom!
    Nem tudok menni, de 3 pontot kaptok, mert elfogyott a zoxigén és lilák lerúgtak 3 alapembert ma.
    Jó lesz?
  • 9csöves9
    #2700
    Istvánom,nem fér bele kedden,hogy itt hagytok nekünk 1 pontocskát?:D

    jössz amúgy?nekem kurva szar ez az időpont(nem is értem,hogy hozták össze),de megpróbálom megoldani
  • Monoton
    #2699
  • king82
    #2698
    Jó estét!

    Bár a Fradi megverte a Szolnokot 2:3-ra nem sikerült az előzés mert szerencsének is köszönhetően na meg a jó játéknak is hoztuk az Újpest ellen a mérkőzést 2:1-re. Kicsit az égiek is velünk voltak és a Kaposvárnak csak egy X-re futotta a Debrecen ellen. Egy szónak mint száz még mindig 2. helyen vagyunk!
  • king82
    #2697
    Jó reggelt!

    Ma este 19 órakor a fiúk kifutnak a gyepre és megpróbálják otthon tartani a 3 pontot az Újpest ellen. Aki teheti mennyen ki és szurkoljon!
    Közben bizakodjunk a csodában és a Szolnoknak is sikerül pontot lopni a Fraditól. Valamint egy kellemes pont osztozkodás jó lenne a Kaposvár Debrecen mérkőzésen is.
  • king82
    #2696
    Ezen a képen a legfelső sorban fekete fölső és napszemüvegben szotyizó srác. 1 szám alatt. De lehet tévedek.
  • McFrost
    #2695
    Például?
  • king82
    #2694
    Viszont jó nézni a képeket mert imitt amott felfedeztem egykét gyerekkori barátot.
  • McFrost
    #2693
    Ha időm engedi, igen.
  • king82
    #2692
    Te a B középben vagy és minden mérkőzésen?
  • McFrost
    #2691
    Tőlem legyél.
    Kérd meg Gabbert vagy Monotont, a modi topikban, hogy intézzék el. Hivatkozz rám.
  • king82
    #2690
    Amúgy nem kell elfogadni és nem leszek házi gazda. De 2009 óta én írogatok a topikba és próbálom felrázni.
  • king82
    #2689
    Egy idény alatt hazai bajnokira 5 szőr látogatok ki és mindig a tribünre veszek jegyet. Idegenben pedig csak a Vidi meccsre megyek ki. Sajna mivel nem Pakson élek már többre nem tudok már kilátogatni.
    Az igazat meg vallva ha becsületes drukker lennék akkor csak az ASE jöhetne szóba ha már gyerekként ott ismerkedtem meg a labdával. De azt mindenki tudja lehetetlen. Valamint 24 évi alatt az embernek a szívéhez nő szülő városa.