131
  • limitr2000
    #131
    Tisztelt SG Fórumozó!

    Érdekelne INGYEN egy Buzetti oldalsztender 2005 utáni SR50-hez?

    Van egy komplett megoldásom, és odaadnék egy 8800 ft-os hibátlan sztendert, plusz a hozzá kialakított 100% karcmentes (agip logós) alsó idomot.

    Cserébe csak egy 100% karcmentes eredeti állapotú (agip logós) alsó idom kellene.


    Így az alsó idomjainkat elcserélnénk, és ingyen kapnál egy gyári oldalsztendert...


    A sztenderről és az alsó idomról a képeket itt lehet megnézni:
    http://img837.imageshack.us/img837/9206/oldalsztender.jpg


    Ha érdekelne, küldj emailt és megbeszéljük a részleteket!

    Email címem: limitr2000 (kukac) gmail (pont) com


    Üdvözlettel: limitr

  • erikocsi
    #130
    Hello. én 14éves vagyok nemrég vizsgáztam mopedből.mégvárok a jogsimra hétfőn votléam okmányban...van egy aprilia di-techem én nagyon szeretm ahol lakok egy vas megyei kis település (város...)van egy elhagyatott út..ot 90volt a vége:D gyárilag csak folytás volt belőle kiszabva nem nagyon tervezek tuningot.szerintem feelsleges 90nel járatni nyélen...besül oszt annyi volt...60-70es tempó sztem az pont..fasza..:D
  • Falkon
    #129
    Ditech-et ne vegyél mert beszarik akkor mélyre kell nyúlnod!
    Nekem egy 2005-ös kereklámpás karbis Sr-em van
    Teljesen gyári 90-et viszi!

  • laci 700
    #128
    köszi! A Motowell-ről mi a véleményetek?
  • mate317
    #127
    A "robogók!!!" topicban szarrá oltották a ditechet, szerintem inkább aerox! Vagy bármilyen de japán!
  • laci 700
    #126
    Jah és DiTech vagy sima?
    Thx!
  • laci 700
    #125
    Hello! Mi a véleményetek erről a motorról? Vannak hibái? Megéri az árát? stb... Én nyáron szeretnék venni egyet újonan.
    Thx!
  • kjoni
    #124
    hello mindenkinek
    kellene nekem egy kis segitség sr50 ditech ügyben. van vele egy kis problémám ha valaki tudna tanácsot adni megköszöném.

    msn : [email protected]

    e-mail [email protected]
  • mrbaba
    #123
    THX
  • Realdanee
    #122
    A Polini az egy tuning cég! Elég jó cuccokat gyárt főleg az evo-k nagyon jók!

  • mrbaba
    #121
    Hellosztok!! Olyan kérdésem lenne, hogy mit jelent az, hogy polini tuning...Aki tudja mondja el nekem! Elöre is THX!!
  • Realdanee
    #120
    jaja!

    és nem elég hogy a motorodnak sanyi....még a biztosító se fizet....

    mondjuk má 70 es henger nél se de azt annyira nem büntetik :D

    remélem minnél hamarabb meglesz a motorod :))
  • csoola
    #119
    jah, és biztosan beirjátok h "miért nem 125-ös ötvenes papirokkal?":mert ha karambolozok, vagy vmi más gubanc van, és a zsernyákok átnézik a motort, kissé érdekes lesz a segédmotoros papirok mellett a 125-ös blokk.
  • csoola
    #118
    sztem amiket irtál jol mennek, de az RX50-es amit nézel nem yo.mert azt már én kinéztem magamnak:D.1ébként én azért szeretnék ilyen motort mert most tettem le a jogsit (14 vok), és mindenki azt mondta h ez a motor kiváló kezdöknek, nem nehéz, és erös motorja van.(na yo, 50-esek közül erös, kb. 10 HP)nekem naon bejönnek, és ha minden jol megy, lehet h a ballagásra kapok 1 ilyet:D.
  • Realdanee
    #117
    győrbe nézik sajna eléggé :S

    de a kipuf miatt megnyugodtam :D
  • tigeroo
    #116
    dehogy :)

    igaz abba is szoktak fojtást tenni, de gondolom a tiedből ki van véve :p

    a smkp-ral csak max. 40-45km/h-val lehet menni, de a rendőr aztsem nézi
  • Realdanee
    #115
    skacok abba beleköthet a rendőr hogy nem a gyári kipufogom van rajta?
  • bens
    #114
    az én salakmotoromat biztos nem gyorsulja le senki, és jogsi se kell rá :-)
  • tigeroo
    #113
    én olyan 11(!!!) éves gyereket ismerek, akinek 125-ös quadja van..:l a legkisebb bukósisak harangozik a fejében, nagyon beképzelt

    a rendőrök megállítják, megmondja h ki az apja és mehetnek kajálni mert meghívta őket a számlájukra
  • Realdanee
    #112
    persze nem is egyet és nekik nem aprillia sr50 ük van hanem peugeot speedfight 2 meg ilyenek :D és nekik van a legnagyobb arcuk.....nem is annyira szeressem őket...
  • tigeroo
    #111
    ezt tiszteljük is ,de gondolom te is ismersz olyan "vagányokat"
  • Realdanee
    #110
    .... én nem apáméktol könyörögtem ki a pénzt hanem 1 évet gyüjtöttem!! a motorra is és a jogosítványomra is!!! Mindent én fizettem......

    ez nekem a hobbym ami nem holmi összekéregetett pénzből van....
  • tigeroo
    #109
    hagyd. a #35-hsz óta ezen vitatkozunk...

    csak apuci legyen , jogosítvány és gázkar

  • Tufa
    #108
    Ahoz hogy a robogó valóban olyan gyorsan tudjon gyorsulni mint ahogy azt te képzeled, nem elég egy egyszerű motor tuning. SŐT, még egy komolyabbal sem...
    Ekkora erőnél még az Italjet Formula is elemelkedne...
  • tigeroo
    #107
    talán a hétköznapi robogókról..:l

    ha így vesszük talicskával is mehetek 140-el..csak fel kell "tuningolni"
  • Realdanee
    #106
    jaaaj ilyeneket meg se nézek..biztos agyontuningolta meg mittomén :l


    szeritned eddig miről beszéltünk???? LOL
  • Tufa
    #105
    Azért szép lenne ha egy robogó tudná tartani a kb 2mpes 60-70re gyorsulást...
  • tigeroo
    #104
    jaaaj ilyeneket meg se nézek..biztos agyontuningolta meg mittomén :l
  • Realdanee
    #103
    http://video.google.com/videoplay?docid=-464922488254496354&pl=true

    nézd végig a közepétől kicsit visszább van egy mérés! (autóbol)
  • tigeroo
    #102
    k vágom :) peace...


    csakhát elég hihetetlen hogy 50ccm, 12"-os kerékkel hogy mehet annyival az a kis motoros roller.. ezt mindig nem hiszem el (videót tessék adni!)
  • Realdanee
    #101
    én nem ezt mondtam hogy legyorsulom! Mert férre értés ne essék nem nagyképű akarok lenni.....de a robogók is simán birják a kb 800 ccm es motorokkal a gyorsulást olyan 60-70 ig onnét megeszik a robogókat...

    Unoka bátjámnak Kawasaki Gpz je van ő meséli a dolgokat hogy miket szokott hülyülni a robogósokkal :D
  • tigeroo
    #100
    igazad van, a te 50-es robogód simán legyorsul egy 650(..bocs 745,4 ccm)-es choppert
  • Realdanee
    #99
    Lehet rosszat mondok de ha jól tom a retro meg az ilyen copperek nem is mennek gyorsan meg kicsi fordulat számon pörögnek! Inkább nyomatékosak nem pörgősek

    Javitsatok ki ha nem jól tom :)
  • Realdanee
    #98
    Nehogy már az egész sg n csak nekem van sr50 em :D

    vagy csak nem akarnak ide írni :D
  • Realdanee
    #97
    hihi :) thxke:)
  • tigeroo
    #96
    oké felvilágosodtam..akkor jó robogózást, és balesetmentes száguldozást az autópályákon
  • bens
    #95
    retro
  • bens
    #94
    akkor se olyan motorhoz mérd, amiből a 750-es 155-öt megy. ez retero motor, semmi köze a teljesítményhez.
  • tigeroo
    #93
    akkor 100-al hosszabb ^^,

  • Realdanee
    #92
    Hengerűrtartalom (cm3) 745,4

    ez hol 650 es? :D