81
ha lenne rá mód mit találnál fel?
  • desigo
    #81
    címeket pls..
  • bens
    #80
    és ennek mi köze az én hsz-omhoz? :-\
  • Vlala #79
    Erről volt egy-két film :) Jók voltak :)
  • atlagember
    #78
    Sajnos teljesen igazad van.
  • Jhon Balu
    #77
    az örök élet elikszirjét....
  • Csotiöcsi
    #76
    Tán az emberséget, mert már úgy érzem kezd teljesen kiveszni, ja és az alázatot, a másik ember iránt, úgy fogadni el, ahogy a természet megalkotta.
  • Saddalim #75
    ilyen volt az egyik régi idióta amcsi sorozatban
  • 12346
    #74
    napelemes csirkebaszogató gépet szeretnák
  • Goth
    #73
    én egy olyan szerkezetet, ami megállítja az időt körülöttem, de én tudok mozogni.

    Minden jónő élvezne aki elmegy mellettem ;DDDDD
  • LouiS Kmét
    #72
    meg lehet csinálni kösd be fordítva (vagy fordísd me a kapcsolót ) !
    föl kapcsolod és sötét lesz (mert így kapcsoltad le ) :D
  • ERykk
    #71
    Valamit, ami feltalál helyettem
  • domewalker
    #70
    lol
  • Saddalim #69
    őszintén szólva olyan szörp, amiből ha megiszol 1 litert, szakképzett atomfizikus lehetsz
    ja, őszibarack ízesítés :D
  • Frosty01
    #68
  • sniper01
    #67
    Aztá megmondanám neki,hogy csessze meg mert félmunkát végzett!!
  • sniper01
    #66
    Én egy olyan szert amivel Hitlert föllehetne támasztani halotti sírjából
  • tigeroo
    #65
    az epres gumit már feltalálták, az kif. férfiak "szedik"
  • BártfaiB
    #64
    Miért? Szerintem igaza van Évinek, az én feleségem is folyamatosan panaszkodik, hogy miért csak neki kell szednie a gyógyszert. Talán ha lenne férfiaknak is, nem lenne annyi árva, és talán a nők is többet akarnák, mert egyesek szerint a fogamzásgátló rossz hatással van a nők kedvére. Aki kicsit is tiszteli a nőket, az biztosan nem szólna le senkit, aki ilyet használna, hacsak nem impotens.
    Szóval szerintem nagyon jó ötlet.
  • Frosty01
    #63
    húha.. most látom nő vagy :$ bocs, akkor úgy általánosságban értem a lerohad a... -t :D
  • Frosty01
    #62
    mert lerohad a heréd tőle és soha többet nem kefélhecc :D azért.
  • Kisévi
    #61
    Én a férfi fogamzásgátló tablettát. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem fejlesztették még ki ezek a béna kutatók.
  • domewalker
    #60
    szerintem pont azér venné meg sok ember, mert egyedi.amikor megnyílt a sok "dilibolt" marha nagy forgalmuk volt a sok ehhez hasonlo cucc miatt.
  • mila69en
    #59


    szerk: de legalább egyedi ötlettel áltál elő:D
  • Aquir
    #58
    kivennémeg :D juj
  • domewalker
    #57
    szerintem egy speciális orrtúró gép lenne a legjobb...gondolj bele az ugye para ha turod az orrod, de végre lenne valami, ami ezt megtreszi helyetted, és nem kellene szégyenkezned.:D
  • Aquir
    #56
    ilyeneket végtelenségig lehetne sorolni :)
  • Aquir
    #55
    az agy megértése utánmeg feltalálnám hogyan lehetne tudást átültetni valamilyen módszerrel az agyba
  • Aquir
    #54
    közlekedési járművekbe iktatott veszélyérzélelő és elhárító & biztonsági önellenörzést végző berendezést ami megvédné a közlekedést
  • Aquir
    #53
    Egy olyan op rendszert, meg szoftvereket, amik folytán ismeretlen lenne a hibaüzenet fogalma
    meg a kábelvezeték- nevű többméteres összekuszálódott szörnyek eltüntetését :S
  • Sadist
    #52
    Senki nem venné meg. Az ember elkölti a pénzét arra, hogy berúgjon, minek fizessen azért utána, hogy kijózanodjon?
  • Gladiator
    #51
    ??
  • alert
    #50
    Szívesen feltalálnám az idióta topicnyitási kényszerrel küzdők elleni gyógyszert. Ezen kívül azt is, ami megszűnteti egyes embereknél a kényszeres "minden szót rövidítve írjunk egy fórumba" effektust, és a nem magyaros, 6x át kell olvasni, hogy megértsük típusú mondatok leírására való késztetést
  • Anubys
    #49
    Szerintem ezt gondold át mégegyszer... ;)
  • gnar killer
    #48
    tüsfördő amiben olyan anyag van amitől a szúnyogok írtóznak így éjjel nem csípnek össze :c
  • RaZoK
    #47
    kurva vicces :Ð
    egyébként nekem nem az a hobbym, hogy topikot nyitok csak, láttam egy másik fórumon ezt a topikot és nagyon befutott volt ezért gondoltam itt is látogatott lesz.
  • ChevyG work
    #46
    feltalálnám az áramot, és átkeresztelném áramra!
  • Schwarz
    #45
    egyúttal a ház fűtésrendszere is fel van újítva!
  • Takezó
    #44
    egy normális szóösszetételt, amiben szerepel az összes kritikus magyar betű:ð
  • bens
    #43
    nem mert közben pihentél :-) ennyi erővel attól is lehetnél fárad h álmodsz.
  • ffxi
    #42
    PlayStation 5-öt!!!

    25Ghz-es asztali PC-t!!!