84
Stronghold Legends, a híres sorozat folytatása
  • SolBadguy
    #84
    Egyszeruen nmertem h minek van ennyi kifogas a jatekkal kapcsolatban akk inkabb ki sem kel probalni hisz mar miko telepitodik a jatek ott mar latszik h fantasy .....>:(,amugy sztem egy jo game attol fuggoen h fantasy v nem ...!!!
  • norbert1992
    #83
    nemár
  • RYO21
    #82
    átmentek warcraftba
  • norbert1992
    #81
    sziaztok
    én leszedtem a Stronghold Legends-t és müködik is az alap petchel
    csakhogy én multyba akarnék vele játszani és ahoz kel egy 1.2 es patch nekem ez is megvan. csak egy Stronghold Legends 1.2 es crack hiányzik sajnos
    légyszives akinek megvan az ujj crack vagy csak egy linket ha valaki tudna azt nagyon megköszöném
    előre is köszönöm
  • Dingoday
    #80
    Valaki meg tudja mondani milyen verzión + cracken lehet játszani?
  • Shark96
    #79
    Magyar
  • gabika110
    #78
    honnan lehet a magyit letölteni?
  • amadeus1992
    #77
    Ti tudtok Multy-zni?
  • Shark96
    #76
    Megmondaná vki honnan lehet letölteni a legendset? persze nem torrent-re gondolok, mert tesóm nem engedi, de warez-ről tudtok? nem rapidshare-es warez persze, és nem megaupload-os
  • waible
    #75
    THX
  • waible
    #74
    PLZ valaki segítsen
  • waible
    #73
    LEhet nem tudom kb a 6. pálya lehet. Akkor valami morgant kell megmenteni talán. De sehogy nem tudok eljutni hozzá a jég fal miatt.
  • meril
    #72
    Az még az elején van ugye? Mert akkor ott meg kell menteni egy csávót, ha jól emlékszem.
  • waible
    #71
    Hali! A Legendsel játszok és elakadtam azon a részen ahol jeges az egész pálya és jönnek a boszik meg minden.. Azzal semmi gond csak hogy baloldalt megy egy óra hogy addig tart az invázió és csak azt kell túlélni és győztem!!! Nos nálam már az idő is lejárt és az inváziót is túl éltem és mégsincs vége a játéknak. Az ellenséget megtámadni meg nem tudom mert egy völgybe kellen felmenni hozzá de egy jég torlasz van és semmivel sem tom áttőrni!!! PLZ HELP
  • acsati
    #70
    és a játékban hogy lehet nézetet váltani? mer nem látok egy fal mögé és nem találok sehol vmit amivel tudnám a nézetet forditani
  • acsati
    #69
    hellotok
    nem tudjátok a magyaritásban miért nem látom az ő ű betüt? megleht vhogy oldani hogy lássam?
  • CaviaR
    #68
    Köszi! Varázstornoyt ugyan még nem tudok, de műxik a dolog így is..
  • tibor16
    #67
    ijász tornyokat kell előtte telepíteni, azonkívűl csinálj a varázstorony segítségével Te is boszikat. Na meg csinálj íjászokat is. Ez mindjárt 3 féle lehetőség.
  • CaviaR
    #66
    Elakadtam azon a pályán, ahol minden csupa jég, és az ellenség boszorkányokat küld ellenem. Nem tudom leszedni őket semmivel, se íjász nem tudja lőni sem a varázsolt lovagok, sem a Lord akárki. Segítsetek plíz!
  • priluki
    #65
    hali,lehet valahogy állitani a gép erösségén?
  • tibor16
    #64
    nem tudom mit javít a peccs, de nekem nincs fent és nincs vele gond. Azért megköszönném, ha vki ha megtalálja a jó peccs + krekk kombót betenne róla 1 linket, vagy magánba elküldeené a címet..
    A játék nagyon jó, már megcsináltam a kampány részét, most a térképes küldikkel játszom.
  • meril
    #63
    Ne Patch-eld meg! Mert lehet, hogy nem ahhoz van a crack!
  • petit2000
    #62
    basszus nekem se jó a krekk leszedtem isohuntról a reload version és nem jó :(
    3 fájl van a crack mappában dragon.dll egy patch meg egy krek először pecfselek aztán dragon .dll-t kicserélem aztán a krekk az meg csak parancsikon :( vkinek jó ötlete esetleg egy link a egy jó krekkhez! HELP PLS
  • priluki
    #61
    kösz már megoldodott az a fránya dll file :D
  • tibor16
    #60
    sp2 - fennt van? - nem lehet, hogy az a baja? - esetleg a krekk?
  • priluki
    #59
    én játtszom vele vagyis játtszanék,mert ujraraktam a wint és a gamet is és most meg nem indul.. exe hibát észlelt.. valaki tud megoldást?
  • Gladiator
    #58
    mar regi jatek. amugy meg szerintem nem valami jo...
  • tibor16
    #57
    Én ezt nem értem, nagyon jó a játék, és úgy tűnik, mégsem játszik vele senki. Prímán van optimalizálva, sok száz szereplővel sem akad, ellentétben a 2-essel. Jók az újjítások. Ma hajnal 5-ig nyomtam, mert nem lehetett ott hagyni (mostmegszopok :)- de megérte). Már a 2. küldetés sorozat végén járok. Tessék már játszani vele, így kivel társalgok a gamáról? :))
  • tibor16
    #56
    Most veszem észre, a képen nem lehet látni, de a legtöbb kereszteződésnél van 1 emberes rés. A falak meg még véletlenül sem érnek a toronyhoz - mer akkor a lövészeknek annyi... :)
  • tibor16
    #55
    nem bírtam ki - rakok be egy képet a statról - mint látszik, a falakon bőven kívűl vannak a tornyok, katapultos és ijjásztornyok vegyesen, a képen nem látható de alul vannak az ellen egyságei. A falakon belül is van egy ijjász torony, ha mégis átjutnának. A tornyot nem tudják támadni ha nincs lépcső (el van bontva) hozzá. Láthatóak az álfalak, amelyek nem védenek, elvileg, de megzavarja az ellenséget és összevissza támad. Mivel vannak rések, azt igyekszik kihasználni és ezért nem lövi az (általában) az álfalat. Viszont a legtöbb helyen az ostromgépekkel ott nem lehet átmenni, a csak legénységet meg a tornyok lövészei leszedik. Nyílt falakkal - nem is tudom, meg lehet-e csinálni??? Nekem akkor egy pillanat alatt bennt voltak és az már dráma, a javából..
    [IMG]http://users.atw.hu/tkreativ/strongh_3/strongholdlegends 2007-01-18 16-22-10-09.jpg[/IMG]
  • tibor16
    #54
    Lehet benne igazság, mert most simán boldogulok - kb hatodjára indítottam előről ezt a részt. No meg felhasználtam az eddigi pici kis cslásomat - a stronghold nem bírja az álfalakat - hehe. Nem lehetett másképp bírni a rohamot, minden 5. percben van egy újjabb invázió, táborral, katapultokkal, vérfarkasokkal. Így szépen felakadnak az egyébként értelmetlen falakban. Van olyan is amikor a jó falakhoz támasztják a létrákat meg felében a rosszakhoz. Így vettem egy lélegzetet. Meg a mérnök torony + katapult kombináció a táboruk közelében ( alépcső persze lebontva) is nyerő.. :) Neem bíírom abbahagyni.. ezt szeressem - nyami :)
  • Gladiator
    #53
    ha nagyon nehez kezd ujra. akkor is valtozik a nehezsege. nekem pl. volt olyan, hogy tok lazan kiepitettem egyszer a birodalmam, mindent beepitettem, viragzott a gazdasag, aztan egyszer ujrakezdtem ugyanazt a palyat, es vegig szenvedes volt, annyi ellenfelet kuldott allandoan az ellenfel.
  • tibor16
    #52
    Nnna, pl van egy Lancelot megtalálása küldi, amit órák után tudtam csak megoldani. Ki kellett állni egy sehol nem jelölt, nevenincs sziklaszirtre. Lancelot a szemközti, minden irányból megközelíthetetlen szigeten - mégis erre, hogy kellett volna rájönnöm? Mostmeg Mordred ellen küzdök - van 800 ruppóm, Mordred meg folyamatosan nyomja az ostromló sereget. Átváltottam itt is a sokadik próbálkozás után könnyűre, valamivel több kaja, picit több kezdő fegyvert ad, de a többi változatlan. 2 oldalról állandó támadás - megizzaszt az biztos..
  • tibor16
    #51
    már ezen is túl vagyok :)) - nekem tetszik a játék, az előzőek is tetszettek, csak nehezebb mint a többi volt (szvsz) - ezért átváltottam könnyűre..
  • tibor16
    #50
    ezen már rég túl vagyok, de azért köszi. Másrészt lehet, hogy kiírja, de eltartott egy ideig mire rájöttem, hogy működik.
    Ha már így alakult, a Grál serleges küldit Te megcsináltad? - mert dúrván 2 napja szívok vele? ha igen, adhatnál vmi tanácsot.. - mert mire célegyenesbe kerülök csak a három lovag marad, azt meg simán leverik a monszták.. A parton lévő katonákat meg akkora időveszteség lenne elérni, hogy meg sem próbáltam.. Nem szoktam, de most csíten gondolkozom (de sehol nem találtam), mer lassan elfogynak a hajszálaim.
  • Gladiator
    #49
    arnyekszek? nem tom, nekem nem kellett. amugy baromi bonyolult kitalalni mire valo a kereszt. feleviszed az egeret es megmondja. amugy varazsol neked par lovast.
  • tibor16
    #48
    vkiiiiii - hello, játszik ezzel vki? - jó lenne megbeszélni dolgokat, mert most meg a Campaign egyik küldetését nem tudom összehozni...
  • tibor16
    #47
    Na, akkor lenne 2 kérdésem (mivel az előzőre senki nem reagált)
    Mi a fene az a zöld célkereszt a játékképernyő jobb sarkában?
    Mi a feltétele hogy árnyékszéket telepítsek - merthogy a tanuló pályán vmiért nem engedi, piros marad - kell hozzá vmit előtte telepíteni?
    Remélem játszik ezzel vki?
  • tibor16
    #46
    sziasztok, - van vkinek magyar kézikönyve (pdf)? 1-2 funkció nem úgy működik mint az eddigiekben, ezekről sztnék többet tudni.
  • kepu
    #45
    Helló!
    Valaki tudna a legújabb patchez linket adni. Tört kellene.
    Köszi!