13
  • SonicBoom
    #13
    Ja, csak a poén kedvéért, a torrent letöltéseimnél véletlenül a kapcsolatok 80%-a USA zászló alatt működik... hehe...
  • Riddick
    #12
    Remélem az oroszok nem hagyják magukat szivatni! Biztso ott sem keresnek tul jol az emberek,és gondolom az usában elvárnák hogy mindenki vegye a jogtiszta dolgokat,amikor csak töredéke a fizetésük...
  • voodoothursday
    #11
    "4 milliárd dollár kárt" "150 ezer munkahely megszűnése és további egymilliárd dollár adókiesés"
    jólvan és a dinoszauruszok is miattuk haltak ki ?
  • Midas
    #10
    Tény hogy tőllük jönnek a legjobb cuccok engem nem zavar sőtt.
  • AgentKis
    #9
    Ennyi erővel a mozik is szidhatnák a kiadókat, mert egy vasuk sincs attól a nézőtől aki DVD-n néz meg valamit a mozi helyett, holott ha nem adnák ki DVD-n lehet elmenne a moziba, persze lehet, hogy nem. Mondjuk a kiadók régóta hiszik azt, hogy amit valaki letölt azt tutira meg is venné. Ez a legnagyobb tévedés az egészben. Én kb. 3 éve nem töltögetek, de soha életemben nem vettem és nem is fogok venni semmilyen kiadótól semmit, inkább nem hallgatom/nézem.
  • levy668
    #8
    "A csoport adatai szerint Kína és Oroszország tavaly 4 milliárd dollár kárt okozott az amerikai vállalatoknak azzal, hogy elmulasztotta a kalózok elleni keményebb fellépés megszervezését."

    Na legalább már van kire fogni hogy nem fogynak az alacsony minőségű termékeik(Gondoljatok bele mennyi nagyonrossz film meg gagyi együttes van mostanában...)
  • szombi
    #7
    ,,Miert lenne kaloz a allofmp3.com ?
    Hisz fizetni kell a letoltott szamokert!:)''

    Gondolom nem annyit, amit a kiadók elvárnának.
    Vagy a pénzből egy fillér sem jut nekik...
    Vagy egyszerűen túl olcsó, és ezt irigylik a letöltőktől...

    inkább néznének körül a http://da.ru portálon.(csak erős idegzetűeknek!!!)
  • Mice
    #6
    "Külön problémát okoz, hogy a kalózmásolatok gyártására alkalmas orosz üzemek egy része katonai területen található, amelyekre a külföldi megfigyelők - hivatalosan - nem juthatnak be." hát ez LOL :))) tetszik:)
  • BlackRose
    #5
    Ismervén Putyin eddigi lépéseit, néhány nap múlva komoly házkutatások és razziák várhatóak... persze ez nem szünteti meg a kalózkodást, de egy időre lenyugtatja az USA-t, Putyinnak meg fontos, hogy az USA nyugodt legyen .
  • SonicBoom
    #4
    Putyinnak ez a legnagyobb gondja, hogy szegény Britney Spears CD-jét másolgatják...
  • Mike
    #3
    rohatt USA
    bepofázna mindenhová
    azt hiszik övék a Föld
  • uniu
    #2
    Miert lenne kaloz a allofmp3.com ?
    Hisz fizetni kell a letoltott szamokert!:)
  • izb
    #1
    Az orosz törvények szerint az allofmp3 teljesen jogszerűen működik.
    Én ezeket az oldalakat nem nevezném kalózoknak,lévén hogy oroszország határain belül teljesen törvényesen működnek, és megfizetik a jogdíjjakat.
    De nem féltem Putyint.Kemény dió lesz megszivatni..