1536
  • rune
    #95
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan problémám lenne hogy amikor rákattintiok a wic.exe-re hogy elindítsam, ezt írja ki:


    Megoldás?
  • Alwares
    #94
    Nekem meg kevesebbszer fagy ki...
  • Paranoia
    #93
    Hm nekem az új pecs óta mintha kicsit gyorsabban menne a betöltés.
  • Alwares
    #92
    Menne csak mondjuk sztem nem töltene be annyi idő alatt amennyi idő alatt lemenne egy meccs, a másik az hogy 1 GB-vel is azért akad.-.....
  • Kandurex
    #91
    1gb -vel is rengteget tölt, nem, hogy a felével :(
  • gamehunter0922
    #90
    Csövi.Gyors kérdés vki próbálta 512 mb RAM-al?Tudom, tudom hogy a minimum gépigény 1g RAM de hátha.
  • Alwares
    #89
    Egyébként tényleg valószínű hogy a netem szar, a sávszélesség emeléssel teljesen elbasztak mindent, régen hetekig nem kapcsolódott le most meg... No mindegy majd betelefonálok legfejlebb vesztenek egy ügyfelet...
  • alma2
    #88
    Most nezem van EU is es US szerver is rengeteg...
  • alma2
    #87
    A neted a hibas, engem egyszer se vagott le, a jelek szerint az osszes server itt van europaban, mind megy 50-es pinggel es igen kis savszelesseggel is beeri a jatek.
    Na megyek dobok par atomot, majd beleviszem a kamerat, vicces a geiger szamlalo ahogy el kezd kattogni, na meg a kep is szetesik :)
    Az a lokeshullam amit produkal a crsys is megirigyelhetne leszamitva, hogy ott allitolag nem lesz benne a jatekban itt meg szerencsere benne van :)
  • Alwares
    #86
    Mondjuk én nem atom géppel játszok, de nem is vártam mást... Mondjuk ha nem lenne folyton disconnect a massgate-ről akkor nem lenne semmi bajom...
  • alma2
    #85
    Amugy ez a nuke ahogy berobban kegyetlen szep latvany, na meg ahogy lovod az erdod a fak beleremegnek, stb, ilyet meg biza egy jatekban sem lathattunk az biztos :)
    Fizikaja van mindennek.
    Szerintem ezzel az egyszeru otlettel, hogy mindenki csak a bizonyos csapatait viheti, sikerult elkesziteniuk az elso olyan multis strategiai jatekot, amiben komoly klanok lesznek es rengetek jatekos na meg verseny. Ha birni fogja a nep geppel, lesz itt starcraft kultusz eleg hamar :)
    Ha van eleg memoriad, es nem kaosz a geped, kb 20 sec a palya betoltese, nem tudom milyen 10 percekrol irogattok...
  • Alwares
    #84
    No igen a readme-ben csak a gépigényt szokás elolvasni :D
  • alma2
    #83
    Ha olvasnatok readme-t ugye, benne van a valasz :)


    --------
    Tactical Aid Points
    --------

    As you play and capture Command Points, you are awarded Tactical Aid points. These can be spent on various powerful
    weapons, such as air strikes, artillery barrages or tactical nukes. To use your Tactical Aids, press the “Tactical
    Aids” button in the upper left corner.

    The Tactical Aids are divided into three groups, one supportive and two damage-dealing groups. All of the weapons
    can be ordered in three different strengths, each higher level increasing the Tactical Aid Point cost for the
    delivery. Whenever you deploy a tactical aid weapon, there is a delivery delay, so make sure that you synch it
    with your enemy’s location. Take care not to hurt your teammates as well – Tactical Aid weapons do heavy damage,
    regardless of affiliation.


  • Alwares
    #82
    Hmm nemtudni, én mindig csak az eredményét látom :D De szerintem siló...
  • Truck Driver001
    #81
    :((
    Pedig úgy írtanám már rohadt Ruszkikat!:D
  • Truck Driver001
    #80
    Az Atombomba mindkét félnél megtalálható?És az indítása hogy zajlik?Siló vagy repülő.Htx a válaszokat!
  • Alwares
    #79
    Hát szeritnem elég egyértelmű a rendszere, meg mondjuk megnyítottam azt a file-t amiben a betöltéskori tippek vannak Egyébként szerintem rohadt jó, annyi lehetőség van benne hogy csak na, két ugyanolyan meccsem még nem nagyon volt, mindig látok valami új, érdekes dolgot.
  • Paranoia
    #78
    tyű micsoda stat rendszer.Micsoda killer vagyok

  • Paranoia
    #77
    nekem ilyen problémám nincsen,csúnyán benragadok 1-2órát...probálok rájönni a dolgokra...dehát igazából remélem,h inkább vmi frankós kis singülpléjer módja lesz.Nekem ez a multis dolog nemjön be.
    Fölleg ,h ase tom mit,hogy jöjjél rá magadtól aztán ha nem vagy gyors már vége is a pályának és akkor vársz 10percet mire betölti a másikat...
  • Alwares
    #76
    Hmm én még nem próbáltam, de valmiért állandóan lekapcsolódik a massgate-ről... Kicsit szar a netem mostanában... Fél órában egyszer biztosan van olyan hogy nem jön adat, szal jó ha egy pályát végig tudok nyomni, meg ez azért még nagyon béta ....
  • Paranoia
    #75
    waaa megnyomtam Q betüt^^ batefíd feeling xD
  • uHs Gerzson
    #74
    De van ellenszer, vagy bombázás vagy a légi támogatásnál a littlebirdök szédszedik az erdőt :)
  • Alwares
    #73
    Egyébként gyalogsággal még elég nehéz lenni, bár ha bemennek az erdőbe akkor szemmit se ér semmi ellenük, csak a support, szerintem ez tök jól meg van oldva...
  • Alwares
    #72
    Supportal is lehet :D Egyébként valahogy le lehet szállni velük asszem...
  • Paranoia
    #71
    hmm
    lehet azért nem ment ,mert én csak heliztem:D
    csak infantryval lehet foglalni?tankal esetleg?
  • Alwares
    #70
    A pontokat úgy folalod hogy odaviszed az emberidet és elvagytok ott, az összekötöttek közül mind kell!
  • Alwares
    #69
    Azaa de jól nézki neked! Nekem nem ilyen szép, de azért lemikróználak csak ne lenne folyton DC mert szar a netem :(
  • Paranoia
    #68
    Nahát igy egy óra játék után nekem elég volt most^^
    Gondoltam felmászok vmi üres szerverre megnézem,h mit meg hogy,de hát rögtön bejöttek még vagy 10en és leaprítottak:D
    Szép a játék!Nekem gyengusz videó karim miatt annyira nem pompázik,de hát ezvan.Robbanások meg a bombázások nagyon jól néznek ki!Az egész város legyalulható...Sok dolog nem tiszta...Példáúl,h foglalom be a pontokat:S
    Ugye 4 kaszt van amit lehet választani(közben lehet váltani)de mindenki armor,meg air szkvadba nyomja.Ha szétlötték mindened kérhetsz ujra suplyt és akkor a pontjaid alapján "vásárolhatsz".Ha már nagy killer vagy kapsz támogatási cuccokat(arty,légitámogatás stb stb...)rengeteg dolog van!!Persze az atom bomba a legsulyossabb^^

    Pár kép:




  • Alwares
    #67
    Jah és megjelenés jó esetben is október 27... Sajnos még messze van :(
  • Alwares
    #66
    Ejjjj srácok belinkeltem egy csómot a hírbe is, a figyelmesek észrevehették! No de akkor beteszem ide is:
    http://download.ngz-server.de/wic/WiC_closedMPBeta.exe
    ftp://download.ngz-server.de/wic/WiC_closedMPBeta.exe
    http://www.ngz-server.de/media/WiC_closedMPBeta.exe.torrent
    http://closedbeta.worldinconflict.com/WiC_closedMPBeta.exe
    Berar-ozva:
    ftp://download.ngz-server.de/wic/WiC_closedMPBeta.rar
    http://www.ngz-server.de/media/WiC_closedMPBeta.rar.torrent

    Mondjuk ez csak az exkluzív bétateszteseknek van de azért megadom ;-) Én torrentről szedtem, az a legbiztonságosabb...
  • Kandurex
    #65
    Jejej...! Én is kaptam kulcsot :D Töltöm!
  • Paranoia
    #64
    Beta System Requirements
    O/S: Windows® XP, VistaTM operating system (32-bit)
    CPU Single-core: 2.5 Ghz or faster (2.8 GHz for Windows VistaTM)
    CPU Dual-core: Any Intel® or AMD®
    RAM: 1 GB (1.5 GB for Windows VistaTM)
    Hard Drive: 2.0 GB available hard drive space
    Video: 128 MB video RAM, DirectX® 9.0c compatible (GeForce® 4 MX, Radeon® 8500, 9200 not supported)
    Sound: DirectX® 9.0c compatible
    Input: Keyboard and mouse
    Internet connection: Cable/DSL
  • Paranoia
    #63
    Nemrég indult el a World in Conflict zárt béta tesztje és a szerencsések már kaptak is béta kulcsot. Akinek nem jutott az se keseredjen el hiszen a Gamespot oldalán 15 ezer (!) béta kulcsot osztanak szét, aki gyors még könnyen szerezhet.

    Csak nagyon lassan jön (1,7G)
  • Paranoia
    #62
    Béta teszt
  • Paranoia
    #61
    Képz
  • peti79
    #60
    Szeptember. Ha nem késik....
  • Gauge
    #59
    Mikor fog megjelenni?
  • Paranoia
    #58
    ÚJ World in Conflict képek
  • Paranoia
    #57
    de nem az lesz hála!^^
  • Tigristank
    #56
    Annyira szép a grafikája, hogy akár még FPS-nek is elmenne. :)