1536
  • Aspyrin
    #135
    Passz, nálam cselló muzsikál 10 mbiten és mégis :|
  • Me0w
    #134
    Erdekes, mi tegnap olyan 12 kort jatszottunk le egyhuzamban, engem nem dobalt le, de az egyik baratomat meg allandoan. Tudnam mitol lehet :/
  • Alwares
    #133
    Hmm szomorúan hallom, engem a closed béta is folyamatosan ledobált, egy meccset nem lehettt végignyomni...
  • maniac001
    #132
    Ha valakinek kell béta kulcs, PM
  • Cefre
    #131
    Ki van kapcsolva
  • Caterpillar
    #130
    Én most játszottam végig egy menetet! Kicsit szokni kell az új grafikát, tény hogy gyorsabb lett és sokkal szebb! Jó lesz ez... Megvétel lesz belőle i think!
  • Aspyrin
    #129
    Egyébként kb. egy fél órája próbálkozom a multival de tele a szerver, ráadásul egyszer sikerült véletlenül csatlakoznom egy játékba de 2 perc múlva ledobott.
    A hírekben írják, hogy igyekeznek javítani..
  • Aspyrin
    #128
    Engedd ki tűzfalon.
  • Cefre
    #127
    Hello
    Lehúztam a béta tesztet és amikor inditamám a multiplaiert akkor kódot kér .Beirom azt ami ott van asdf és nem ibndul.
    Volt már ilyen másnak is??
  • Rohamsisak
    #126
    Sajnos nem használ, megőrülök már, legalább tudnám hogy mitől van...
  • ColdFire
    #125
    vhogy lépj ki az asztalra (alt-tab, vagy windows gomb), és lépj vissza, hátha
  • Rohamsisak
    #124
    Sziasztok! Olyan gondom van hogy el tudom indítani a játékot, de egyszerűen nem tudom miért, de a kurzort nem lehet a teljes képernyőn mozgatni csak kb. a felén, úgy értem mintha lenne egy láthatatlan kis ablak mögötte és csak annak a keretén belül mozog, próbáltam átállítani felbontást... hátha attól van de nem tom le "apply"-zni mert nem megy el odáig a kurzor. Vista 64-bit az op rendszer. Légyszi valaki aki tud segítsen mertez már baromira bosszantó hiba.
  • sb1
    #123
    Ahogy ígértem, pár képecske...










  • Code92
    #122
    http://www.gamekapocs.hu/hir/7901

    itt egy link akinek kell, a kódot, lentebb találjátok, Gamekapocs user vok, de nem iagzán köt le a tps műfaj, akinek kell használja nyugodtan.
  • ColdFire
    #121
    22fps jó? :o
  • sb1
    #120
    Ne ez nem akármi, kéremszépen...

    Az irányítás nagyon egyszerű, a látvány frenetikus, a hangulat fantasztikus a gépigény borzalmas.
    Kipróbáltam 1680*1050-ben,4*AA,16*AF,minden fullon, a beépített telljesítménymérőben így az átlag fps 22 . Nagyon még nem nyomultam vele, de késöbb rakok fel képeket is.
  • Paranoia
    #119
    Énis kaptam kulcsot,mert h elözöleg már bétáztam vagy mi.Most kaptam még 1et.Én nem tartok rá igényt(xar gépem maitt),szal ha vkkit érdekel privibe megadom...
  • ScarY MAN
    #118
    nah masfel ora es lenntvan.. :)
  • sb1
    #117
    Tölthető a kliens innen (is) !
  • grebber
    #116
    E3 World in conflict DX10 videó
  • Aspyrin
    #115
    Jelentkeztem én is, kíváncsian várom :)
  • PsyhoApu
    #114
    július 31? az még jó messze van sajnos... bár ha belegondolok épp akkor érek haza a nyaralásból :)
  • Code92
    #113
    Kedves Játékos!

    Köszönjük, hogy igényeltél kulcsot a World in Conflict nyílt bétateszt keretein belül.
    Felhívjuk a figyelmedet arra, hogy a játékot július 31-től kezdve lehet letölteni a következő linken:
    http://www.gamekapocs.hu/wicbeta/download/

    Egyedi kulcsod a bétateszthez a következő:
    BF3F-H9OB-35Y8-2WN2-CGVY

    Ezt a levelet a teszt végéig hagyd meg, arra az esetre, ha netán elfelejtenéd a letöltés linkjét vagy a kódot.

    Jó szórakozást kívánunk! :-)
    --
    Gamekapocs.hu
    www.gamekapocs.hu






    használja egészséggel aki szeretné.
  • PsyhoApu
    #112
    Kulcs megvan, várjuk a letöltési lehetőséget :)
  • sb1
    #111
    Még lehet a nyílt bétához kulcsot igényelni, de már nem sokáig, itt!
  • Paranoia
    #110
    Ma véget ért a béta tesztelés.
  • AndrewCB
    #109
    Na akkor -=CB=-Andrew -ként megtalálsz, ha rám keresel. Vagy CB csapatra is rákereshetsz.

    Jól olvastam, hogy a hétvégén minden pálya elérhető és egy csomó új mód is?
  • Mad 017
    #108
    Kell valakinek betahoz kulcs?
  • Caterpillar
    #107
    Hmm a csapat téma érdekelne de eléggé összevissza játszom (időpontilag) rámjön és akkor tólom de főleg 10 után... Viszont tényleg egy kis szervezettség jól jönne.. Tegnap este betévedtem egy szerverre ahol bent volt egy ilyen 4 csillagos überpro és érdekes módon mondta hova kéri a supportot meg is kapta és hatékonyak voltunk...

    Igaz dobálta az atomot a srác 4 -esével!
  • AndrewCB
    #106
    Nem dől össze a program, csak a jobb oldalom írja, hogy VRAM Overloaded (xMb). Ez ingázik 1-20 Mb között.

    Kül van valami magyar csapat a ki tolja? mert csináltam egy guildet, ha érdekel valakit. tolhatnánk esténként! Jah. és van 1db plus kulcsom!
  • Caterpillar
    #105
    Ez miben nyilvánul meg? Crash? Vagy mire gondolsz?
  • AndrewCB
    #104
    Az mitől van, hogy állandóan "túltölti" a VRAM-ot?

    A játék kezeli rosszúl vagy a Vista?
  • Cefre
    #103
    Hello
    mikor jelenik meg a teljes játék?
  • Caterpillar
    #102
    Sziasztok!


    Én is kaptam béta kulcsot szépen feltelepítettem (XP sp2) majd kaptam indításnál a hibát hogy nem indul el... Nah mondom remek újra letöltöttem megint ua...
    Átbootoltam Vista alá (64bit ultimate) és lám elindult csak épp a patcheket nem tette fel.. ekor feltelepítettem Vista alatt is és minden ment szuperül sebesség is bőven jó! Az elöbb meg gondoltam egyet és a Vistás installt elindítottam XP alatt és tóltam is egy gyors mecset!

    Különbséget nem vettem észre a két rendszer alatt szóval szerintem bátran lehet Vista alatt is gyűrni!!

    Ami bosszant hogy 7900GTX is kifekszik high beállításokkal de legalábbis textúrahibákkal szórja tele a képet (nincs húzva) ha lejjebb veszem mediumra akkor okés! (És itt jön a poén hogy mediumban is gyönyörű a játék!)
  • AndrewCB
    #101
    iszony jó ez a játék!
  • Paranoia
    #100
    Hm akkor nemtom,h nállam miez:S

    Ez az új játékmód nem jön be:S
    de a mappok nagyon szépek!
  • Alwares
    #99
    Nekem nem csinált semmi újat...
  • Paranoia
    #98
    hm csak nekem csinál a játék új felhasználói fiókot?!:S (temp0) vagy mi
  • Alwares
    #97
    Win reinstall :D
  • AndrewCB
    #96
    Sziasztok!

    Na kaptam egy béta kulcsot végre! :)

    Van pár olyan ember, aki tolja TSen vagy lenne kedve hozzá?

    Ill. van tapasztalat, h Vista alatt hogy megy?