1536
  • Alwares
    #175
    Öhömm ön egy időutazó? Elöttünk jár már pár évvel? Mert napjainkban az egyik legszebb, legvalósághűbb, leglátványosabb grafikájú RTS a World in Conflict és ezt senki se tudja megcsáfolni...
  • Random_
    #174
    Nem tudom nekem nem megy full grafikán. A töltőképnek sose kell hinni egyik játékban se. Amúgy szerintem a grafika jelenleg az egyik legütősebb.
  • maniac001
    #173
    A töltés képernyőn lévő képek alapján nagyon sokat vártam grafika terén, de sajna a képek erősen photoshop hatása alatt állnak, szerintem nem szép ez a grafika.
  • Mr Hyde
    #172
    Én csináltam egy klánt, csak hogy teszteljem milyen a klán felület :) Ha gondoljátok keressetek meg ingame aztán komolyabban is vehetjük.

    ccont néven játszok, délután vagyok gép közelben.
  • kejki
    #171
    Sziasztok. Csináljunk egy klánt v csinálok egyet TAG 5leteket várom meg jelentkezőket aztán warozunk meg miegyebek :D. [HUN] tag mar foglalt, mert vmi csicska megcsinálta azt a klánt, de a gyerek sztem már nemjátszik mert mindig offline szal aza klan behalt...
  • SD456
    #170
    Hy all!

    Hát ennek a játéknak a grafikája lenyűgöző meg a játékélménye is! Ehez foghatót még nem láttam (Crysis videókon kívűl)! (Nick: SD HUN) Később jön majd valaki multizni? Én ma Air el mentem... oda aláztam az oroszokat! 1. lettem a listán! Yeah! Vegyetek majd fel friends-be!

    Bye All!
  • Newyorker
    #169
    Akkor gondolom már lezúztam az enyém!
    NEm tdja valaki, hogy miért fagyogat a gém?
  • Paranoia
    #168
    Hja játék tölti leh,ahogy loginolsz
  • Newyorker
    #167
    És maga a játék tölti le, vagy amikor én töltöm le a játékot, akkor valahol azt is adják hozzá?
  • Smokk
    #166
    Koszi a valaszt!
  • Mr Hyde
    #165
    Én most supporttal azt csinálom egy ideje, hogy anti-air tankokkal bemászok mélyen az ellenséges területre. A legtutibb, ha az ember megtalálja az ellenséges air drop zone-t. Pár másodperc alatt szétszedik az egészet.

    Ha meg nem botlok helikopterekbe, akkor is ált megtalálom a nehéztüzérségét, amit így is úgy szétkapnak, még azzal a gyenge közelharci tűzerővel is, amivel ezek a medium anti-air tankok rendelkeznek.
  • grebber
    #164
    DX9 és DX10 teljesítményteszt!
  • Random work
    #163
    Nekem a kedvencem a páncélos és a support. A supportnál alap a nehéz arty és a 2 nehéz légvédelem. A légvégelemmel védem a lövegem és besegítek ide-oda. A löveg meg belő bármit. Szerintem azért elég eredményes. Ha nem látod a célt akkor rendelsz felderítést (persze ehhez is pont kell). A műszaki alakulat is itt van ami hídépítéshez fontos lehet vagy a javító egységek.

    A gyalogosokkal lehet sprintelni ami arra jó, hogy egy fedezékig elszaladj velük. Amúgy arra nagyon ideálisak, hogy elszórod őket és a környéket belátják így nem magadnak hanem a csapatnak jó mert látják mire számíthatnak.

    A légierőnél nekem a kissebb vadász helik a kedvenceim. Azokkal írtom az ellenség légierejét. Egy hatos csapat már bármilyen légi egységet szétszed. A földi védelem ellen viszont semmit se érnek.

    A páncélosoknál meg nagyon fontos, hogy legyen valaki aki a helik ellen véd mert különben esélyed nincs a levegőből jövő támadás ellen.
  • kejki
    #162
    Smokk: Ha lenyomva tartod a Q betűt bejön egy táblázatszerűség amiből kiválasztod, hogy mit akarsz jelezni, kérni...rákatt majd rányomsz a pályán valahova ahova akarod, hogy megjelenjen.
  • Mr Hyde
    #161
    Én most próbálgatom az infantryt, nekem túl lassú és sebezhető az egész. Az oké hogy fedezékbe vonulnak, de mire odaérnek, addig semmi nem marad belőlük. És ha ot is vanak, akkor télleg napalm, aztán az erdőnek is annyi nem csak az egységnek. -nekem infantryval játszani a legnagyobb kihívás.

    A másik amire még rá kell érezni az meg a support. Nektek mi a taktikátok? Azon felül, hogy a heavy artilleryt meg pár anti-airt elbújtatok, nem sokat lehet tenni; lassan jönnek a TA pontok sajna.
  • Random_
    #160
    Ja Random_ néven játszok majd vegyen fel valaki frendsnek. :D
  • Random_
    #159
    A Farmlandon éppen tegnap este szívtam a gyalogosok miatt. Bevették magukat az erőkbe és így a távoli lövegnek nem volt nehéz becéloznia a tankjaimat.

    Viszont a légi támogatások különböző variáció nagyon kedvesen. Először egy kis felderítés és ha megvan a löveg nyomni neki tüzérséget vagy egy repülőt ami végigsorozza őket.

    Az erdők és gyalogok írtására meg nagyon kellemes a napalm vagy a gáztámadás. :)

    Szerintem a pályák méretével nincs gond csak kellmég pár mert ezek már kezdenek unalmasak lenni. Az előző bétában volt még másik 2 map.
  • Smokk
    #158
    Mar lattam h a tarsam jelzett nekunk hova milyen erosites kell,Ti tudjatok ezt h lehet behozni,1 csomoszor kene helisegitseg,v legelharito kocsi es jol jonne...
  • Paranoia
    #157
    Azt automatikusan le tölti ,ha van.Legalábbis eddig ugy volt
  • Newyorker
    #156
    A patchet honnan tudnám leszedni?

    segítsetek
  • Mr Hyde
    #155
    Hát nekem nagyon bejön a játék. Kár hogy csak két mapot lehet kipróbálni a bétában.

    A beépítettség meg nem gáz, gondolom direkt olyan pályákat választottak ahol mindenből van egy kicsi. Mondjuk való igaz, hogy pl farmland nekem nemjön be, mert túl kevés az épület és az infantry nem tud azon a mapon nagyon érvényesülni.
  • djukel
    #154
    A legelszomorítóbb ebben a játékban, hogy mindig csak 300*300 méteres terület van beépitve, a map többi része meg ingerszegény környezet.
  • Mr Hyde
    #153
    Nekem 4300-as core 2 duóval, 2 giga rammal, meg 7300GT-vel mediumon épp hogy röccenés nélkül fut. :/
  • grebber
    #152
    Egy szóval nem említettem hogy azt vártam hogy jól fusson direkt azért szedtem le hogy lássam mit bir az ős gépem ezt a gamet nem ennyi!Tudom hogy kevés a gépem 512MB mára már csak pár és főleg régi gamehez elég!
  • Newyorker
    #151
    a patchet honnan tudnám leszedni?

    köszönöm
  • Newyorker
    #150
    Másnak is kifagyogat? :(
    Már feltettem a legújabb drivert is, de semmi :(
  • Alwares
    #149
    Nem tudom mit vársz, 1 GB itt tényleg a minimum, azzal se fut tükörsimán!
  • lee56
    #148
    Hát akkor rádférne már egy kis ujitgatás, legyen inkább generál upgrade
  • grebber
    #147
    6600GT,2500+ AMD,512MB ram!

    512MB nagyon lol mivel game közben alt+tab-al kiléptem és 1,8GB- virtuális memót vagy mit zabált a dög :D
  • ColdFire
    #146
    milyen géped van?
    attol függ h kell-e :)
  • grebber
    #145
    Aki esetleg lemaradt a serialosztásról nekem van 2 fölös,mert én csak meg akartam nézni milyen szép a game és hogy mostani gépem hogy fut!

    Feltettem mindent maxra és hát amit láttam a 10 perc alatt kb 6-7 bemoccani képet láttam az nagyon nagyon szép volt!!!!
    Lefutattam a tesztet és a gépem alkalmatlan a game bárminemű normális futtatására, nemütei meg a 16fps-t se 800*800 lowon se!

    Akinek kell a serial privizzen!
  • Me0w
    #144
    En meow neven futok, most eppen jatszom, ha valaki gondolja, csatlakozzon.
  • kejki
    #143
    nick: keyki
  • kejki
    #142
    Hi. Játékon belül engem is felvehetne vki Friends-re, vagy írjon rám, hogy mihol miért. Szívesen játszanék végre magyarokkal is :D. Rankom asszem Sergeant(4.).
  • Cefre
    #141
    Köszi
  • Mr Hyde
    #140
  • Mr Hyde
    #139


    Ez a legjobb része a játéknak :) Sajnos ahhoz hogy az összeset összelehessen gyűjteni, pre-orderesnek kell lenned.
  • Mr Hyde
    #138
    Engem is sokszor ledobott. AMúgy iszonyat jó ez a játék, csak sajna a videókarim gyenge a látványosabb effektekhez, beállításokhoz. Azonban medium-on fut akadás nélkül, ami fontos.

    Más:

    A retail verzióban is csak 3 map lesz, meg ennyi egység? Nemtudom, de ez elég kevésnek tűnik, ezt a két map-ot is elöbb utóbb megunja az ember. Aztán lehet hogy olyanokká válnak, mint a cs-ben a dust2, vagy az office :)
  • maniac001
    #137
    ment a privi
  • Cefre
    #136
    Nekem jó lenne