1536
  • Newyorker
    #215
    hogyan lehet növelni a lóvét amiből vásárolok?
    vagy az mi alapján növekszik?
  • Newyorker
    #214
    az komoly
  • kejki
    #213
    3 nuke eltakarja a napot egy időre :D
  • Newyorker
    #212
    magvan :)
  • Newyorker
    #211
    Nem tlálom a cd keyes sot :(
  • Newyorker
    #210
    ha és ha
  • Alwares
    #209
    Én pedig pont azt érzem, hogy ebben van valami egyedi, az pedig a cooperative multi és a teljes háborús élmény. Mikor oldal nézetből ránézek a pályára, belátom az egész pályát, látszik hogy háború van, remek :)
  • gplay
    #208
    Ablakok újrarakással ===> Windows reinstal
  • Gabbbar
    #207
    StartMenu->Futattás->Regedit

    Rákeresel a World in Conflict-ra és ott lesz egy olyan file, hogy CDKEY_BETA. ha ezt kitörlöd gondolom kérni fogja újból.
  • Newyorker
    #206
    Azt hogyan kell?
  • Mr Hyde
    #205
    Érdekellne, hogy mit.

    Amúgy meg igen, a mai játékokban a grafika meg a látvánny mellett elhalványulhat a játékélmény, de ez pont ennél a játéknál nem igaz.

    Nem mindenkinek jön be minden játék, nem is lehet mindenki minden játékban jó, de ne gyere már grafikonokkal bakker, hogy bebizonyísd nem vagy noob :D
  • gplay
    #204
    Ablakok újrarakással?
  • Newyorker
    #203
    Új accountot szeretnék létrehozni, de ugye egy serialhoz csak egy account jár.Ha leszedem a gámát és újból felteszem akkor meg sajna emlékszik a régi serialra, ezáltal nem kéri az újat és így sem tudok új accot létrehozni!

    Hogyan tudnék új accot csinálni?
    (van másik serialom hozzá)
  • gplay
    #202
    Van egy plusz szeriálom. Mégis csak kaptam onnan is ahonnan már nem is számítottam rá. Ha kell valakinek priviben szóljon.
  • kejki
    #201
    Mo-ra sajnos nemlehet előrendelni :8
  • Random_
    #200
    A pre-order-eseknek van egy külön map amin játszhatnak. ;) Szerintem én is megrendelem.
  • Random_
    #199
    Szerintem nem hiába dolgoztak ezen és talán majd lesz egy olyan csapat aki neked tetsző játékot készít. Szerintem azért csak nem kidobott pénz az ablakon. Engem nagyon elszórakoztat pedig játszottam a mostanság megjelent stratégiákkal is.

    Itt a lehetőség valami újat kitalálnod ha van ötleted.

    Amúgy egy fejlesztő csapat munkáját nagyon meghatározza a kiadó is. Lehet van olyan ötlet amit te szertetnél, de egy kiadó se lát benne pénzt, hogy megtámogatná. Itt az is számít, hogy eladható legyen a játék.
  • maniac001
    #198
    Valamilyen szinten Petkonak adok igazat. Sajnos a mai játékok igen sekélyesek. vagy grafikailag üt, vagy hangulatban, de hogy mindkettő klappoljon olyan már régóta nem vlt. Nekem a CnC3 csalódás volt, mert az "átlagamerikai" közönségnek készült. A SupCom nem rossz, szép és kell hozzá stratégiai érzék, de steril a környezet. Virágos rétek, hegyen, tszta kék vizű tengerek, sehol nem látszik a háború pusztítása, romok stb. Nem azt mondom hogy ezek a játékok rosszak, szó sincs erről, csak valami hiányzik mindig. Anno az Earth2150 volt nekem az igazi. Azóta sincs olyan. A folytatása az Earth2160 egy gyalázatosan tucatjáték lett. Most itt van a WiC. Szép is, jó is de valami hiányzik. valamiért nem érzem azt hogy húúú ez oda b*sz.
  • Gabbbar
    #197
    Érdekes nekem pedig nagyon bejön a játék, ezzel az open betaval +1 vevőt már biztos szereztek :)). Remélem a véglegesben nem csak 2 játékmód lesz. Jó lenne valami king of the hill féle mód is bele.
  • gplay
    #196
    El kell szomorítsalak nem tudok angolul és egy szót sem értek abból amit benyomtál.
  • Petko
    #195
    kétségtelenül így van

    csak kérdésre válaszoltam

    nem azon akadok ki hogy a játék számomra ilyen vagy olyan, hanem inkább az szomorít el hogy erre viszont tömérdek pénzt költöttek, és tényleg látszik hogy ezen rendesen dolgozott egy nagy csapat... boldogabb lennék ha innovatív játékokba fektetnének ennyit, pl. ezen a motoron elfuthatott volna valami többdimenziós stratégiai földi, légi járműszimulátor + földi fps is akár, de az istenért se képesek már 2002 óta egy ilyen jellegű épkézláb játékot összehozni
  • robotnyk
    #194
    egyrészt egy csapatjátékban soha nem lesz teljes irányításod a dolgok menete felett. nem állíthatod be az ellenfelet, hogy a te tudásodnak, és fejlődésednek megfelelően játszon.
    másrészt pedig az, hogy kinek mi a szórakoztató, az teljesen szubjektív. a kép, amit beszúrtál, abszolút igaz, de minden játékosnál mások az "ismeretlenek". mint egy megoldó képlet, mindig igaz, de nem mindig ugyanazok az értékek, és az eredmények. fogsz olyat találni, aki a legnagyobb isten játéktól hidegrázást kap, és olyat is fogsz, aki egy már majdnem objektíven hulladékban is talál szórakozást valamilyen formában (angry video game nerd, pl :)
    a saját értékrendednek nem felel meg, oké, de senki sem kötelez játékra, vagy a játékiparra.
  • Petko
    #193
    teljesen mást jelent
  • Mr Hyde
    #192
    Hát a netes játékok már csak ilyenek. Itt nincs easy fokozat, tartani kell a tempót a többi játékossal. Gondolom ezért hiszed azt, hogy nem tudod irányítani a dolgokat.
  • Alwares
    #191
    A CnC3-al szokáták összehasonlítani a játékot, szerintem ez sokkal valósághűbb, azaz ennél valósághűbben kinéző játékot én még nem láttam. DE elfogadom hogy neked nem tetszik...
  • Petko
    #190
    http://www.jenovachen.com/flowingames/introduction.htm




    In the field of game design, there are three fundamental conditions:

    - As a premise, the game is intrinsically rewarding, and the player is up to play the game.
    - The game offers right amount of challenges to match with the player’s ability, which allows him/her to delve deeply into the game.
    - The player needs to feel a sense of personal control over the game activity.
  • Random_
    #189
    Na igen és ott a belső kommunikáció ahol pl lehet kérni tüzérséget vagy légvédelmet.

    Néha elég béna csapatok jönnek össze most az előbb is nagyon aláztuk a népet. Az első 7 kivásárolt közepes karckocsival végig bírtam a kört :D és közben még elég sok TAm is volt.

    Amúgy a csapatjáték nagyon fontos és hogy figyeljünk a másikra ha szarban van segítsünk neki.
  • gplay
    #188
    Hát igen, ha annyit csinálsz, hogy megrendeled az egységet és utánna küldöd az ellenre és megint és megint akkor tényleg nem egy nagy élmény. De azért hívják RTS-nek (GYK: Real Time Strategy), hogy gondolkozz. Mivel ráadásul csapat alapú, meg net meg ilyenek oda kell figyelni a többiekre is. Tudod, ha kell akkor ezt rendelsz és támogatod a többieket, ha kell akkor meg amazt, ha nincs egy kialakult rend, hogy ki mit csinál.

    Tehát miért is unalmas? Mert nem tudsz vele játszani?
  • gplay
    #187
    Már a gém is elindult és akkor sem volt. De megoldódott hál'isten.
  • Mr Hyde
    #186
    Hát nem tudom, komolyan, hogy milyen játékkal játszol. :) Nem csak annyi a játék, hogy rendelsz egységeket, aztán beküldöd őket a darálóba. Én néha azt sem tudom hol áll a fejem, mert több egységet vezérlek, mellette próbálok pontos TA-kat elnyomni, stb... -elég pörgős game. És mindezt ráadásul úgy, hogy nem sok kommunikáció van a csapattársak között.
  • kejki
    #185
    Nefelejtsük el, hogy béta. Rengeteg map lesz ami alap meg, ha jól tudom másfajta játékmód is lesz benne Assault asszem v. tévedek? De biztos izgibb lesz, mert itt a dolgok eléggé korlátozottak, de nekem ígyis bejön a játékélmény.
  • robotnyk
    #184
    baromi érdekes véleményeket hozott az elmúlt két nap, kicsit furcsán is állok előttük...
  • Petko
    #183
    én most néztem meg, de megint ledöbbentett hogy mennyire kifordult a játékipar... szépen kidolgozott, jó engine, szép kezelőfelület, kellemes design, nagyon szép látványos effektek, betahzo képest nagyon szépen megy, nem bugos... szóval minden jó, csak egy az apró gond:
    kurvára nincs benne semmi játékos és szórakoztató, olyan dög unalmas egysíkú valami hogy hihetelten, teljesen passzív, alig lehet benne valami csinálni... ha a shotemupra hajtanak a modern rts ek akkor szólok nekik hogy ennél már az operation wolf is ezerszer érdekesebb és változatosabb volt
  • Newyorker
    #182
    Új accountot szeretnék létrehozni, de ugye egy serialhoz csak egy account jár.Ha leszedem a gámát és újból felteszem akkor meg sajna emlékszik a régi serialra, ezáltal nem kéri az újat és így sem tudok új accot létrehozni!

    Hogyan tudnék új accot csinálni?
    (van másik serialom hozzá)
  • robotnyk
    #181
    miért lenne beta betegség? egy multiplayer pályán ellenfelek nélkül miért kéne elindulnia a játéknak?
  • gplay
    #180
    Köszi.
    Akkor ez ilyen béta betegség. Én meg azt hittem, hogy én vagyok béna.
  • Newyorker
    #179
    Nekem néha megakad és kifagy, no ez miért lehet?

    A gépem bírja simán!
  • Random work
    #178
    Ha egyedül vagy akkor szokott ilyet csinálni. Várni kell míg belép valaki a másik oldalra is vagy kilépni és egy új szerverre belépni.
  • gplay
    #177
    Lehet béna a kérdés, de nekem nem megy.
    Mikor elindul az pálya, hogy választok bármit is, mert pontom nincs és nem tudok egységet választani.
  • maniac001
    #176
    Jó talán rosszul fogalmaztam. Nekem ez a stílus nem jön be, de kétségtelenül van sok szép effekt. Robbanások pl. De a fák pl. irtó művinek tűnnek. Szóval nem csúnya, csak nekem nem jön be.