1536
  • molnibalage83
    #1536
    Hogyan viszonyul ez a játék Wargame-hez? Miben hasonló, miben más?
    Az MW mod 5 az miről is szól? Inkább MP vagy single player?
  • TLOTR
    #1535
    Ha ezeket letölti az ember: http://www.massgate.org/downloads.php lehet jönni online, és itt lehet ingyen cd kulcsot igényelni: http://www.massgate.org/cdkeys/
  • gera995
    #1534
  • mijki
    #1533
  • Gathavor
    #1532
    sziasztok ha van itt valaki, meg tudjátok mondani, hogy hogyan tudok baráttal játszani, úgy hogy ne randomba rakjon be minket, hanem ugyanazon az oldalon legyünk tutira?
  • RR
    #1531
    Hi!
    Nekem a képernyő tetején a magyar szöveg szinte olvashatatlan a nagyon apró betűméret miatt. Mindenkinek ilyen? Hogyan lehetne olvashatóbbá tenni?
    17-es monitoron 1024x768-on használom. Hiába állítottam a játékon vagy a gépen felbontást nem változik semmi.
  • hunter0413
    #1530
    Sziasztok én letöltöttem a world in conflict-hoz a modern warfare modot de ha rákattintok arra hogy Multiplayer,Skirkmish akkor belépek oda hogy local network rámegyek a create game-re és nem hoz ki semmit.De ha mód nélkül lépek be oda akkor megy.Mit csináljak pls. segítsetek.Köszönöm.
  • Random work
    #1529
    Szia!

    Nekem is volt ilyen, azt javaslom tölcsd le hagyományos úton a frissítést a netről és úgy futtasd ha tudod.
  • picnic
    #1528
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem: feltelepítem a játékot minden gond nélkül, de amikor a többjátékos módhoz való frissítéseket elkezdem letölteni, egyszerűen lefagy a játék... Mi lehet a baj? Köszi előre is!
  • Vardar
    #1527
    Nekem lenne, jó rég nem voltam fent:D
  • falloutfan
    #1526
    hát igen nekem lenne kedvem:) de ugye egy halom ... mivel a régi email cimemet nem tudom és be se enged(ráadásul a régi már kiisvan törölve)
  • bbccc
    #1525
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy van e kedve valakinek játszani? Persze csak ha eredeti a játéka. Mert elég unalmas egyedül nyomni :(
  • falloutfan
    #1524
    helosztok. nem tudja valaki esetleg hogyan lehet vissza nézni a cd kulcsomhoz rendelt email címemet? mert kb egy éve nem játszottam és kitöröltem azt a mailt amivel regeltem és most nem tok vele játszani:S
  • kobra223
    #1523
    sziasztok valaki nem tudná feltölteni a magyar felíratott mert nekem csak az angol változat van meg
  • Papa01 #1522
    Sziasztok!

    Hátha valakinek fontos lehet.

    world_in_conflict_1000_to_1010_hu.zip

    world_in_conflict_1010_to_1011_hu.zip

    Én most raktam fel mindkét javítást magyar nyelvű dobozos verzióra és futott.
  • EnxTheOne
    #1521
    Nem sokára én is megveszem, Sajnos külföldröl kell megrendelnem, mert magyarországon nem találtam egy webshopon se. Végre egy olyan rts ahol van normális tüzérség. :D
  • landor00
    #1520
    Valaki nemtudja hogy a no hope mod mér nem megy föl? vagyis fölmegy csak a játékban nem írja ki hogy föntvan. lehet rossz helyre van telepítve? pls help! ja és xp-ém van. előre is köszi!
  • sniperelite
    #1519
    hy lenne 1 problémám! a játék angol és leszedtem hozzá a wic_update_hu_1000_1007 -t de mikor telepíteném akkor eltérő nyelvet ír van esetleg valami módja rá hogy feltudjam tenni?
  • avengir
    #1518
    A gyári videovágó és replay készítő progival tudsz csak ilyet csinálni.
  • dwbman
    #1517
    help me!Sok videóban láttam, hogy a taktikai támogatásoknál a kamera az éppen támadó A-10-est, vagy a könnyű tankot szállító CH-53-as helikoptert követi(mit ne mondjak, a látvány önmagáért beszél!!!). Nekem nem sikerült rájönni hogy müxik:(. Ez a kamera nézet alapból benne van a játékban, vagy vmi programot kellene beszereznem hozzá?
  • dwbman
    #1516
    Én két éve játszok a WIC-el és a letöltött módokat mindig simán bemásoltam a Dokumentumok\World in Conflict\Downloaded\maps-ba (xp), és már az aktuális móddal indult a játék. Ugyan ebbe a downloaded mappába hiába csináltam mod mappát és raktam bele a modot nem indult el a játékkal (mint a maps mappa esetében) és nem volt a felismert modok sorában se. Aztán neten találtam meg a megoldást; a megosztott dokumentumokba kell létrehozni, nem a "sima" dokumentumokba. Documents & Settings\All Users\Megosztott Documentumok\World in Conflict\Mods\modname (ha nincs neked kell létrehoznod). Egy fontos dolog; a modot tartalmazó mappának meg kell egyeznie a mod nevével, pl; ha teszmod.SDF a mod neve akkor a mappáé tesztmodnak kell lennie. Na így már látni fogja...
  • Vardar
    #1515
    A főmenüben kell kiválasztni, nem?
    Honnan szedted le őket?
  • PredatorJoci
    #1514
    sziasztok.le szedtem pár módot a WIC hez.de hiába teszem bele a mod mappába nem megy.kell hozzá valamilyen program?vagy beállítás?
    a választ előre is köszönöm:)
  • m1garand
    #1513
    az mondja a Mici, hogy volt róla szó olvass vissza
  • m1garand
    #1512
    single-t vagy multit játszol?
  • Purga
    #1511
    Sziasztok!

    Megvettem a Complete Edition-t, amiben nincs magyar nyelv (felirat), ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy a nyelvi fájlok valahol rálelhetőek a neten? Vagy feltudja valaki rakni?
    Köszi a válaszokat előre is.

    Purga
  • m1garand
    #1510
    a hivatalos úgy jön a patchekkel egybe
  • fulcrum falcon
    #1509
    Hello! Lehet valahonnan pályákat letölteni multihoz?
  • Maak
    #1508
    Legujabb ati driver van fent, monitorom meg 60herzen megy, jatekon belul is allitgattam a felbontast de semmi valtozas :(
  • donatus13
    #1507
    szerintem a monitoronon a herz át állítani kéne. vagy driver.
  • Maak
    #1506
    sziasztok, az mitol lehet, hogy amint elinditom a jatekot az fogja magat es kikapcsolja a monitorom es se elore se hatra? Viragbolti verzio, vista alatt, de ugyanez volt xp alatt is...addig nem vennem meg amig ilyeneket produkal :S
  • Hecker007
    #1505
    most már nem laggos, nem tudom mennyire játszhatnak vele sokan kb már 2 hónapja nem játszottunk
  • XenHai
    #1504
    Anno gameltem még a bétájával akkor nagyon laggos volt a game most is hasonló a helyzet?Sokan tolják?
  • m1garand
    #1503
    hello ha elindítod megtudod
  • Hecker007
    #1502
    hmm??
  • TLOTR
    #1501
    Hello, nem van ujabb patch.
  • Papa01 #1500
    Sziasztok!

    A magyar verzióhoz a legújabb patch a wic_update_hu_1000_1007?

    Köszönöm a válaszokat!
  • m1garand
    #1499
    játszhatod az össze sp-t, mert közzé vannak berakva az újak, ha jól tudom
  • asysoft
    #1498
    Tudom, hogy csak egyjátékos küldetések vannak, épp ezért érdekel (nem szoktam vele multizni; amiatt szándékozom megvenni, mert az alapjátéknak is zseniális hangulata volt, s sajnos egyre kevesebb ilyen játékkal futok össze...)
  • Hecker007
    #1497
    nem tudom, én nem vettem meg mert én csak a multival játszok ahhoz meg nem kell a kieg, a kiegben csak egyjátékos küldetések vannak, elég letölteni valami torrent oldalról, szerintem fölösleges megvenni