332
Autok, tapasztalatok stb
  • közgazdász
    #292
    Hali!

    Huh... komoly galéria lett itt!!!
    Nem tudja valaki a Toyota 4runner-ben van felező, difizár, vagy csak szimplán 4x4, de semmi hardcore?
  • Vlala #291
    Kerékméretből sosem elég. :)
  • DJ BP
    #290
    az a második Bronco (?) über :))
  • pszihopata
    #289




  • Krezga
    #288
    Az jó:D
    Mi általában úgy megyünk ki, ha többen is jönnek, mondjuk ha van 2,3 kocsi akkor már megyünk is^^
  • szurop
    #287
    Én egész téli szünet alatt azt csináltam. Szánkókat húztunk az egyikkel, csináltunk egy 5 személyes szánkót, azt húztuk, kerestük a jobbnál jobb szánkózós dombot, kivittük a rokonokat, akik egy kicsit vakmerőek, szánkón húzva leugráltak a kanyarban a szánkóról, állva csúsztak le a domon a szánkóval. A haveromék meg sílécen állva húzták az embert az autóval. Holnap is megyünk ki.
  • Krezga
    #286
    Valaki volt most télen off-roadozni? mi csak egyszer mentünk ki, de nagyon jó volt hóban is nyomni:D
  • iszakos
    #285
    na ide már kell a futómű,meg a szerencse
  • iszakos
    #284
    Hát lehet,ot marad az utókornak!:D
  • pszihopata
    #283





  • pszihopata
    #282
    Asszem ezt nevezik reménytelen helyzetnek!
  • pszihopata
    #281
    Lehet hogy elszállt a nitrórendszer?
  • iszakos
    #280
    Hát ez ideális nyitás az évhez!:)
  • Vlala #279
    Építs belőle ilyet! :)
  • szurop
    #278
    Nagyon bírom ezeket a gépeket. Elcserélném a szamurájom egy ilyesmire. De ezek gondolom esznek is rendesen. Ja és BUÉK.
  • pszihopata
    #277
    BUÉK! Kezdjünk valami durvával!




  • Vlala #276
    Egyszer az egyik zöldpárt betalálta a terepjárósokat, amiért "az élő környezet maradék részét is kíméletlenül letapossák."
    Az egyik offorados válasza:
    "Öreg, ahol mi elmegyünk, ott egy hónap múlva újra nő a fű. Ahová Ti betonutat építetek a mozgásképtelen járgányaitoknak, ott az életben sem."
  • közgazdász
    #275
    Na a múltkor én ezt a képet is fel akartam tenni, csak nem sikerült. 6x6.
  • pszihopata
    #274
    Láttam egy balesetet mikor a kraz felfutott egy személykocsira mert az bevágott elé.Csúnya volt!Asszem megúszták,de egy ilyen kocsi kerekei alá nem nehéz bekerülni.A gyakorlótéren is fostunk,mert a vezető terepen sokszor csak az eget látja.Elég sok karambol volt belőle.Valahogy így!

  • pszihopata
    #273




  • pszihopata
    #272
    Krazzal /alsó/ én döcögtem a szép zalai tájon,mivel keszthelyen voltam katona,és ilyennel hordtak minket gyakorlatra.Innen a vonzalom!
    Sajnos nem vezettem.
  • közgazdász
    #271
    azé' ezzel is eldöcögnék a szép zalai tájon...
  • szurop
    #270
    Hát igen, kurvajól néznek ki.
  • pszihopata
    #269
    Imádom a zil-157-et,és a krazt!


  • közgazdász
    #268
    jaj-jaj, nem bírom követni az eseményeket!!!
  • közgazdász
    #267


    kicsi nem lesz, csak az ülés törik szanaszét, meg enyhén félsóderos lesz a gép...
  • mícs
    #266
    125/194!
    kicsi lesz az a niva!
  • közgazdász
    #265
    én speckó 80kg, de baromira helyigényes gyerek vagyok...
  • szurop
    #264
    Az én 100 kilómnak egyáltalán nem kicsi a Samurai. Nemtom ti mekkorák vagytok.
  • közgazdász
    #263
    Szeva Mics!

    Ha a Defender kicsi, akkor a Niva is az lesz! De nemtom te mekkora vagy, én ismerek nagy "vaddisznó" vadászokat, akik elférnek a Nivában. A Samurai nekem is kicsi, de ez azé' más.
    A Discovery hosszú, ezzel ez a bajom.
  • mícs
    #262
    http://www.torrent-search.ws/multi.php?q=4x4+is+born
  • mícs
    #261
    ahogy szamolgattam, a Niva 1,5 be allna meg, itteni arakkal szamolva, ami nem feltetlenul realis az otthoni viszonylatokban.
    a problemam az, hogy meg sohasen ultem niva-ban, de defenderben igem ami nekem kicsi. Nagyon kicsi! attol felek, hogy a niva is kicsi lesz!

    azt szamologattam, hogy ha veszek egy masik discovery-t, szerzek bele egy szep, de hasznalt dizelt, ami itt eleg olcso, lehet hogy olcsobban meguszom!

    meglatjuk!

  • Krezga
    #260
    az laza:D
  • pszihopata
    #259
    Szerintem valódi,de megismételhetetlen.:)
  • közgazdász
    #258
    ööhhh... Ez valódi, vagy trükk?
  • Vlala #257
    Aztakettészabott... Ez nem teljesen normális, de szerencsére "a jó irányba" őrült :)
  • pszihopata
    #256
    Niva jumping
  • timcsok
    #255
    Sziasztok!

    Szakdolgozatom részét képező, tankolási szokásokat vizsgáló (prémium üzemanyagok stb.) kérdőíves kutatásomhoz szeretném kérni segítőkész autósok segítéségét!
    A kérdőív elég hamar kitölthető és sokat segítesz vele.
    A következő linken érhető el: http://thinkbig.hu/kerdoiv
    Előre is köszönöm mindenkinek!
  • közgazdász
    #254
    aha...
  • iszakos
    #253