28
  • n3whous3
    #28
    Nem az Anettka a 2.?
  • ZilogR
    #27
    Az Excel nagy királyság, a Word is nagy királyság (még flipper is van benne, meg repülésszimulátor). Magyarnak lenni még annál is nagyobb királyság, kár hogy angol nyelvvizsga kell mindenhová, nem pedig magyar. "Uraim, talán folytassuk magyarul...!"

    Meglehet, beszélni az egyik legösszetettebb nyelvet a világon, olyanná képezi az agyunkat, ami kiemeli a problémamegoldó képességeinket a világ átlagos lámái fölé. Hát igen, tehetséget Isten adja, a nyelvvizsgát az ITK.


    -=ZR=-
  • pemga
    #26
    Ő alapított Magyarországon egy-két kutatóintézetet, illetve ösztöndíjakat elsősorban kutatóknak. Talán nem véletlenül ugyanis az apja elég nagynevű fizika prof volt, nem olyan bonyolult megtalálni könyveit, amiből ma is tanítanak. Neki is van jópár IT "találmánya" és kutatási területe. (Erre anno központot is hozott létre Magyarországon, nem tudom megvan-e még vagy sikerült őt is elüldözni mint Sorost) Talán körül kéne nézni, mielőtt globálfikázni kezd valaki...
  • Fen3gyerek
    #25
    mért van nekem olyan érzéssem ,hogy tisztábban beszél magyarul mint angolul?
  • szurka
    #24
    Dikkmááaaan!
    Één is mádzssar vaggyók!
  • BlackRose
    #23
    Magyar vagy, ha magyarnak születtél, ha szüleid magyarok. Ha beszéled a magyar nyelvet és ismered a magyar szokásokat, kultúrát akkor is magyar vagy. A legnagyobb baromség ha valaki nagyobb vagy kisebb magyar akar lenni, a legnagyobb szegénység ha egy nemzethez való hovatartozást attól akarunk meghatározni, hogy valaki az adott országban él vagy, hogy valai mennyire mondja magát magyarnak és a magyar sztereotípiák szerint él vagy hal. Szóval egy nemzethez való hovatartozást alapjában a genetikai szál határozza meg, e mellett még el tudom képzelni, hogy a nyelv ismerete és a nemzet kultúrájának alapismerete, itt hangsúlyozom, hogy alapismerete, mert mindenki még a néprajzkutatók is többet nem tudnak és ismernek mint amennyit tudnak. Általában amikor messze vagy a hazától, kissebségként élsz vagy még kissebbségben sem akkor sokkal nehezebb megmaradni a magyar identitásba sokkal nehezebb a magyarsághoz tartozni mint az anyaország határain belül, de ettől függetlenül még mindég magyar az aki magyarnak született. Szóval ideje lenne lekopni már az abszúrd dogmákon alapozott nacionalista ÉN VAGYOK A NAGYOBB MAGYAR filozófiáról, mert csak káros és értelmetlen.
  • MacrosTheBlack
    #22
    Na, mindjárt jün a zsidózás is...
  • vg
    #21
    Szeretem ezeket az őnző cikkeket. Ez a faszi nem magyar, csak egyszer volt magyar...
  • BlackRose
    #20
    érettségizők...
  • BlackRose
    #19
    Na na na, az lehet, hogy most amcsinak írják, de Simonyi jobban beszél magyarul mint az idehazai éritségezők. A másik dolog, meg, hogy Simonyi is azok a magyarok közé tartozik akiket a mindenkori szuperszaki magyar vezetőség, kormény stb. elkergetett az országból. Szóval a magyar intelligencia túlnyomó része sajnos nem magyarországon tartózkodik, és ezért sajnos soha senki nem felelt. Simonyi alapelve, hogy a szerencse nem más mint felkészülés a lehetőségekre, ez, hogy most a világürt is meg fogja járni, egyenessen ennek a bizonyítéka. Szóval szerintem kevés olyan magyar van aki esetleg jobban érdemelné ezt az utat, függetlenül a pénz kérdésétől.

    sly007... Simonyi többször járt Budapesten az elmúlt években, előadásokat tartott és néhány vállalkozást is pénzelt, szóval a válasz igen érdekli a szülőhazája. Különben Simonyi a negyedik Microsoft milliárdos, Bill Gates, Paul Allen és Steve Ballmer után, szóval ha figyelembe vesszük, hogy nem volt sem alapító sem Bill Gates legjobb barátja, egésszen elképesztő, hogy mit ért el.
  • spydee
    #18
    Itthon maximum a raketa porszívón utazhatott volna, vagy a libegőn!:))
  • HuAn82
    #17
    41 évig lesz@rva.
  • viizo
    #16
    Ismét egy külföldön befutott magyar... itthon talán semmire sem ment volna...
  • Laci73
    #15
    Kár hogy a második "magyar" űrhajós már nemigen beszél magyarul. De örüljünk annak hogy szép dolog a pénz.
  • mikloss
    #14
    KI NEM SZARJA LE!!! Má nem tud mit kezdeni a sok pénzel ezért hülyeségeket talál ki!
  • sly007
    #13
    Vajon érdekli a szülőhazája még? Lehet hogy csak mi magyarok fújtuk fel az ügyet. Mellékesen, ha magyarnak vallanám magam, akkor ezt a pénzt inkább szülőhazámra költeném.
  • valaé valaé ná
    #12
    Luxusűrutazó !
  • Janeer
    #11


    Ha szabad érdeklődöm mértnem vinnél magaddal magyar zászlót?

  • Ronny
    #10
    talán nem illik oda:)
  • HuAn82
    #9
    Én sem vinnék a helyében, szerintem ő sem fog.
  • echo
    #8
  • Sanyix
    #7
    Ja és kitűzhetné a zászlót az iss-re :D
  • nagro
    #6
    Én annak is örülnék ha vinne magával egy magyar zászlót. Nem tudom miért, de valószínűtlennek tartom, hogy megteszi.
  • Szefmester
    #5
    ha csak pár millió forintot kérsz már akkor jól jársz :)
  • akyyy
    #4
    én is kérnék tőle, biztos adna:)
  • DjDano
    #3
    Nem tudja valaki az e-mail címét? Kérnék tőle pár millió dolcsit :DD
  • sonicXX
    #2
    jogos

  • teddybear
    #1
    Hát ő ugyan csak magyar származású, de inkább ő mit Anettka, a műbőr nadrágjában!