16926
A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • Gladiator
    #642
    na még ilyet! volt merszem azt írni a showder klubos videóra a youtubeon (1/7), hogy nem bírom Kiss Ádámot, mert lopja a vicceket, azt egyből leteremtett Ádám, vagy valaki, aki magát Ádámnak adta ki.
  • desigo
    #641
    nah akkor be kell tesztelnem élőben xD
  • ddomi87
    #640
    nemis
  • Gladiator
    #639
    nohát domi, eddigi leghosszabb kommented itt az sg-n:)
  • Matthew Prosac
    #638
    én meg tegnap Kiss Ádámon voltam a PSZF-en, első sorban. énis kíváncsi voltam fog-e újat mondani, hát az elején nagyon bekezdett új sztorikkal, aztán nem volt üresjárat - röhögtetett kegyetlenül egészen a végéig, ahol azért már fel-fel bukkantak rádiókabaréban vagy más helyeken már elmesélt sztorik, de ezeket is máshogy adta elő újra úgyhogy nem legyinthetett az ember. figyelt a közönségre, a végefelé kérdezte miről meséljen, ha valaki kiment egyből viccesen megegyezte, improvizált, végén 2x tapsoltuk vissza..
    lassan nem tudom eldönteni hogy KAP vagy Ő a favorit, legyen holtverseny, Beliczai meg második.
  • ddomi87
    #637
    (pakisztán-nem kazasztán)
  • katozo
    #636
    Javíts ki ha tévedek, de minden shoederklubban más mondja az "átkötő" szöveget. 2-ban pl. Hadházi, 3-ban KAP! ahogy ők mondják a "házigazda"
  • ddomi87
    #635
    hy!nagyon jó volt!a műsort beliczai kezdte:az elején egy két hallott poén volt bemelegítésnek,de utána...kb egy 30percig beszélt,és hiába jöttek vissza a régebbi történetei,azokon is mindeki szakadt:)!Utána jött bödöcs tibi:hát,kb ha 4-5 mondata volt amit már hallottam,a többi tök uj!szintén nagyon szórakoztató volt!Volt egy 10 perces szünet miután, a 2. részben mégjobban odatették(beliczainál baló györgy,orbán,fletó és még sok parodizálás-nem lehet megunni,bödöcs pedig kazasztáni turájáról mesélt:egy mormotával törrölte ki a seggét:D.mert hasmenése volt:D.bevett 70 széntablettát reggel,"de csak szinezte":D.nem lehet leirni sajna,nem emlékszem a poénokra!rengeteg volt az improvizálás,a közönséghez szoltak sokat,kérdezgettek!

    Összehasonlíthatatlanul jobb élőben látni és hallgatni őket,mint tv-be nézni!Mindeképp próbáljátok ki!

    (kövi fellépők itt vpben 2 hét mulva lesznek:Kőhalmi,KAP.ott a helyem!)
  • Dzsini
    #634
    Ez a kaptam egy műsort ez annyit jelent szerintem, hogy a Dumaszínházasok közül ő lett a műsorvezető - átvezetőszövegmondó. Lehetett volna az is, mint a kabaréklubban, hogy minden alkalommal más mondja a köztes szövegeket meg a bevezetőt, de a tévében sokkal nagyobb szükség van az állandó arcra, Ádám pedig fiatal, jóképű, stb. A szöveg meg, amit mondanak úgyis közös gyártmány.
  • katozo
    #633
    Igazad lehet. Az első Showderklubbot hogy nyitotta Kiss Ádám? "katptam egy műsort itt az RTL-en, meg is hívtam pár barátomat" Én nem látok a kulisszák mögé, de szerintem nem csak Ő kapta. Volt még ilyesmi beszólása, arra szó szerint nem emlékszem ezért nem idézem:)
    Ettől függetlenűl én is szeretem a poénjait Ádámnak!
  • desigo
    #632
    majd írj élménybeszámolót...
  • sündübündü
    #631
    Rosszul fogalmaztam.Semmi baj Kiss Ádámmal,csak én nem megyek a tömegek után,nekem ő egyszerűen túl sok,sokkal jobban tolják mint a többieket,én nem ezt a típusú vicceskedést szeretem.Nekem nem attól lesz jó egy poén hogy azt hangosabban mondják.Ha én stand-upra gondolok akkor valami jól kigondolt elmés gúnyos humor jut eszembe mint például Bödőcs,Beliczai,Kőhalmi,KAP.
    Benket,Csenkit,Dombóvárit és Szupkayt meg azért bírom,mert messziről látszik rajtuk hogy nem akarnak mindenáron sztárok lenni,lehet hogy a poénjaik nem világklasszisok,de az egyszerűségük révén megvan az az érzésem mintha a baráti körükben ülnék egy sör mellett.Én egyedül Ádámnál nem érzem ezt.Senki ne essen nekem ezért.Különbözőek vagyunk.
  • banok
    #630
    a múlt heti Bödöcs volt eddig a legjobb.
  • Ariakus
    #629
    Miért lenne baj, ha nem értesz velem egyet? Én csak elmondtam a véleményemet és utána te meg normálisan reagáltál rá. Egyébként Kiss Ádámra nem aggatnám rá az "ordibálós trágárkodós" jelzőt, mivel ennél sokkal többet mutat. Ráadásul nem trágálkodik sokat szerintem. Akkor nem is lenne szerintem sikeres és ilyen jó ha csak ezeket csinálná.
  • RatBaG #628
    benk dénes már a fábryban is kurva szar volt, most is hozta a formáját...
  • sündübündü
    #627
    Remélem nem baj hogy nem értek veled egyet.Szerintem Benk Dénes nagyon is jó,Aranyosinak érdekes egyedi stílusa van,Dombóvári se annyira rossz bár szerinted erősen megbukott az ATV-n,én úgy emlékszem hogy egészen a döntőig vitte.
    Sokan vannak akiknek bejön a Kiss Ádám féle ordibálós trágárkodás,én inkább annak örülnék minél több új arcot ismerhetnénk meg.Azt se bánnám ha mindenki csak egyszer lenne benne,de akkor legyenek vagy harmincan.Ha mindig csak ugyanazt a pár arcot mutogatnák akiket felsoroltál,na akkor tényleg komoly esély van arra hogy a fiatal életű magyar stand-up rövid időn belül Saskabarévá degradálódik.Én ezt nem szeretném!
    Hajrá újak!
  • ddomi87
    #626
    ma este veszprém-diákcentrumban lesz böcsőcs és beliczai.nagyon várom,elöször nézek meg stand-uposokat élőben!remélem nem csak a hallott poénok lesznek ellőve!
  • Ariakus
    #625
    Hát ez az ápr. 21-i Showder Club elég gyenge volt. Már majdnem Sas kabaré szintet ütött meg ami nem dicséretes sőt szánalmas. Akik ebben az adásban voltak azok tipikus selejtek. Szerintem csak a Bödöcs Tibinek, a Kiss Ádámnak, a Kőhalminak, a Kovács András Péternek, Beliczai Balázsnak, Somogyi Andrásnak (asszem ő eddig még nem szerepelt de nagyon jól parodizál), és esetleg a Szupkay Viktornak kéne helyet adni a műsorban. A Dombóvári erősen megbukott már az ATV műsorában is annak idején, nem alaptalanul.
  • M@TriX
    #624
    Na, megint szerény személyem a linkelő ;)

    Sóderklubb - Április 21

    nézzétek egészség(es nevetésse)el
  • haywire
    #623
    honnan lehet letölteni az eddigi rádiókabarékat??
    azokra gondolok amik nem a klubkabaréba tartoznak.
    Mert ha itt mondjuk le akarom tölteni a..februári kabarét(vagy valamelyiket) mindig csak a legújabbat tölti le.

    A másik fórumot fogjátok látogatni?? Ezt csak úgy kérdem.
  • desigo
    #622
    köszi!
  • mcdrusza
    #621
    ez jó
  • totya24
    #620
    [URL=http://real1.radio.hu/kossuth/MP3/6-Szo/Szo-K13.mp3]Klubkabaré #27[/URL]
  • herczeg
    #619
    lol
  • Gladiator
    #618
    ez mé nem jó?
  • haywire
    #617
    Üdv mindenkinek!
    Nyitottan egy fórumot a Stand Up Comedy-nek, még fejlesztés alatt van, de ha segítettek, akkor hamarabb elkészül. Ha tudjátok adjátok meg a fórumcímet azoknak az ismerőseiteknek akiket érdekel a Stand Up.
    a fórum címe ez lenne: www.nem.reklámozok.hu/külső/oldalakat
  • Jolinéni
    #616
    Figyelem! Április 26-án, szombaton délelőtt 11 órai kezdettel Telekabaré felvétel a 13. kerületi József Attila Művelődési Házban. A műsorban neves színművészek és humoristák láthatók!(Bajor, Gálvölgyi, Hernádi, Kern, Maksa, VFJ, stb.)
    A belépés ingyenes, DE kéretik regisztrálni a [email protected] emailen NÉVVEL és TELEFONSZÁMMAL, hogy mindenkinek kényelmesen jusson hely!
    Az ominózus (jövő) szombat munkanap, de szeretettel várunk mindenkit, aki megengedheti magának, hogy eljöjjön! Előre is kellemes szórakozást!
  • Guilty01
    #615
    A showder klubba kik voltak?
  • sündübündü
    #614
    Üdv Mindenkinek!Hát én a héten megleptem magam és elmentem a Kabaréklub és a Showder Klub felvételére is.Pont fordítva lett mint gondoltam.A rádióban annyi néző gyűlt össze hogy a Márványteremben volt a felvétel.Fantasztikus volt mindenki,nagyon jól szórakoztunk.Viszont a tévéfelvétel csalódás volt.Az előadók nagyon jók voltam,meg hát ott volt az isteni Fábry is,de a hangosítás gyér volt.A hátsó sorokból szinte alig hallottunk valamit.Valószínűleg a fellépők is tudták ezt,mert a második részben már ordítva beszéltek.Mindegy,a tévében már biztos jó lesz.
  • Guilty01
    #613
    #611:
    Mi fél 6-ra értünk oda tegnap Szegeden a Jate elé, és nagyon simán bejutottunk, a 4. sorból röhögtük végig Beliczai és Badár poénjait. Majdnem 3 teljes óráig dumáltak (főleg Badárnak volt szófosása:)), és tényleg majd' lefordultunk a székről. A helyszín továbbra is nagyon kicsi, a szervezésben viszont legalább annyi változás van, hogy most már nem kint kell várni azt az 1-1,5 órát, hanem bent.
  • Alien!
    #612
    sajnos a 2. rész nekem még gyengébbnek tűnt...Persze azért mert az összes poén ismerős volt,főleg Bödőcstől...Hadházit volt alkalmam élőben hallani(sírva röhögtünk),na rajta tényleg lehetett most érezni a visszafogottságot,mert élőben kicsit dúrvábban fogalmaz,ami emiatt sokkal jobb is.
    Éshát Trabarna mit keres itt?!?!? Én elhiszem hogy jó a autószinkron,de a stand up-hoz nemártana némi humorérzék.
  • Dzsini
    #611
    Dumaszínház Szeged: a klubba, ahol fellépnek 19 órától már 17 óra előtt be kell menni (és bent maradni), mert zárják a kapukat, és kint állhatsz sorba - ha fél6-6 körül érsz oda, akkor már elég valószínű, hogy nem jutsz be.
    Már múlt hónapban is panaszkodtam miatta... valahol örülök, hogy ennyire sikeresek, másrészt viszont szégyen gyalázat, hogy 2,5 órával hamarabb kell odamenni, ha az ember nem akar órákon át az esőben várni, és talán be se jutni.
  • rewel
    #610
    Én úgy tudom, hogy április van:P
  • desigo
    #609
    köszi!
  • totya24
    #608
    Showder klub I. rész - mp3 formátum

    Nem saját feltöltés!
  • desigo
    #607
    mp3-ban nincsenek meg a részek?
  • Shiwo
    #606
    köcce szépen :)
  • M@TriX
    #605
    lehet én voltam fáradt de mindegyik jött le... (amiket beillesztettem azok nem tetszettek :) )
  • w77d
    #604
    azért egy kis fantáziával simán be lehetett oda illeszteni a szavakat :)
  • M@TriX
    #603
    Amúgy azt elfelejtettem mondani, hogy kapja be az RTL, hogy a ****.*.*.* 12-es karika miatt ki veszi a szavak egy részét, így volt poén ami nem is jött le, mert az utolsó szó volt a poén amit kinyomtak.

    szóval húzzanak a sunyiba... az első adásba vagy vágtak ilyesmit vagy az előadók nem hazsnáltak olyan szavakat, de most sok ilyen zavaró volt, nekem.