16926
A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • totya24
    #802
    váá.. végre.. borsodot is elérték:)
    ott a helyem:)
  • haywire
    #801
    2008. október 16-án Miskolcon vendégeskedik az MR1 Kossuth Rádió. Ennek keretében 18.00-tól egy közéleti vitaműsort hallhatnak Vizy Dorottya és Rábai Balázs vezetésével, majd a Kabaréklub című műsorunk nyilvános felvételét nézhetik meg. Műsorvezető: Aranyosi Péter
    Közreműködik: Aradi Tibor, Benk Dénes, Bellus Péter, Csenki Attila, Dombóvári István, Hadházi László, Szupkay Viktor és Vida Péter.
    idézet a kossuth honlapjáról
    mostantól Aranyosi is fog kabaréklubbot vezetni? Tud valaki erről valamit?

    ui: túl vagyunk a 800. bejegyzésen...mindjárt itt az 1000 XD
  • Prd
    #800
    Október 15...Megint Dumaszínház Westprémben. Fellépők Csenki Attila és Kőhalmi Zoltán.
  • desigo
    #799
    kösz az infót!

    nah megkésve de legalább lesz xD
  • haywire
    #798
    sok fórumon kérdezték, hogy a Showder klub 2.évada mikor indul.
    Dombóvári István az iwiw-en küldte körbe körüzenetként, hogy a forgatások október 22.-én indulnak és valahogy kicsit késöbb kezdik el adni a tv-ben.
  • haywire
    #797
    Erről a honlapról le lehet tölteni a nyáron leadott válogatások nagy részét.
  • haywire
    #796
    Én élnék a Totya kifejezésével, de nem pont úgy mint ő... Ez egy "rádiókabaré különkiadás" volt,... illtve lesz még a hétvégén. és azért különkiadás mert a megszokott havi 2 rádiókabaré mellé kaptunk még kettőt.
    itt egy link a Kossuth honlapjáról.
    De a Duma-völgy Humor-vár kiírásában az olvasható hogy ÉLŐ RÁDIÓKABRÉ FELVÉTEL volt júl.29 (kedden).
    Kabaréklub nem tudom mikor indul. Az előbbi linkben olvashatunk az október 16.-ai felvételről, de én nem vagyok benne biztos, hogy az az 1. (illetve a 31.) kabaréklub lesz.
    De szerintem zárjuk ezt le...mármint a veszekedést. inkább örüljünk, hogy van.

    Totya kössz a szombati kabarét feldarabolva.
  • Dzsini
    #795
    szerintem annyi a gond, hogy a rádiókabaré kifejezést 2 értelemben is használjuk:
    egyszer ez a szombatonként jelentkező műsor, amiben hol ezt, hol azt adnak (itt van a Kabaréklub is) - legyen ez a csupa kisbetűs változat
    másodszor meg a havonta jelentkező "klasszikus" kabarénak is Rádiókabaré a neve (mondjuk nagy kezdőbetűvel), amit a hónap első 2 hetében hallani az első értelmű rádiókabaré idején :)
    Litkaiék meg a Kabaréklubokat szokták a rádiókabaréban leadni, de a Rádiókabaré is lemegy a rádiókabaréban :)
  • haywire
    #794
    Én úgy tudom, hogy a szombati az rádiókabaré volt.
    Én voltam Nagyvázsonyban a felvételen és ott mondta a Litkai is. Meg a szórólapokon és a neten is úgy volt írva hogy azon a kedden "Rádiókabaré felvétel" lesz illetve volt. Majd keresek hozzá egy linket a szórólapról vagy valahogy beszkennelem, hogy képbe legyen mindenki.
  • totya24
    #793
    Ennek nincs konkrét száma.. mondhatni, különkiadás: Kabaréklub a nagyvázsonyi Humorvölgyből - I. rész
  • kirol
    #792
    Ja, jó. És ez hányadik? Csak hogy tudjam, nem maradt e ki valamelyik?
  • totya24
    #791
    Ez kabaréklub. Én írtam el, elnézést:)
  • kirol
    #790
    De a szeptemberi már megvolt nem? Akkor ez mégis milyen rádiókabaré? Októberi?
  • desigo
    #789
    köszi!
  • totya24
    #788
    szombati rádiókabaré darabolva
  • ooz
    #787
    köszi az infókat
    tehát szombat 13:00-
    megjegyeztem.
    a matinével képben vagyok mert vas reggel mindig itthon vagyok és élőben hallgatom... én is írtam már korábban.
  • Dzsini
    #786
    Szombaton 13 órától van a rádiókabaré, valamint ennek ismétlése hétfőn 14 órától.
    Ez a rádiókabaré a hónap első (általában) 2 hetében a klasszikus havi rádiókabaré, a maradék 2-3 hétben pedig általában Kabaréklub, vagy ilyesmi (most szombaton és jövő szombaton pl. a Standup-osok Nagyvázsonyi műsora van)

    Vasárnap 8:30-tól 10:00-ig van a Kabarématiné, amiről a 779-ben írtam már.

    mindkét műsor az MR1-Kossuth-on van.
  • ooz
    #785
    Mióta nincs petőfin kabarécsütörtök, nem tudom követni, mikor hol van kabaré (kivéve ezt az új matinét)
    leírná valaki a műsorokat? most olvasom csak hogy szombaton kabaré? és még mikor?
  • Dzsini
    #784
    Kabarématiné 4.rész 2008.09.21. Kossuth 8:30-10:00




    vendég: Merkl Ottó rovarász

    (letölthető 10 óra néhány perctől, addigra frissül a szerveren a 9 órai file)
  • kirol
    #783
    Ma volt? Nem 2 részes?
  • haywire
    #782
    Addig is vágatlanul letölthetőitt
  • Dzsini
    #781
    hétfőn már fent szokott lenni itt-ott
  • haywire
    #780
    A mai rádiókabaré mikorra várható feldarabolva?
  • Dzsini
    #779
    A Kabarématiné egy 3 hete indult másfél órás beszélgetős műsor, változó műsorvezető(k) beszélget(nek) egy-egy híresebb emberrel - anekdotázás, poénkodás, sztorizás folyik, a köztes időkben pedig a témához illő, vagy a meghívott vendég kedvenc kabarészámaiból adnak le néhányat (általában régi klasszikusok - Markos-Nádas, Hofi, Maksa...)
    Az első műsorban Besenyei Péter műrepülő pilóta, a másodikban Benkő László az Omega billentyűse, a maiban pedig Katona Tamás történész volt a vendég.
  • kirol
    #778
    Ez a kabarématiné az micsoda? Még nem hallottam róla.
  • haywire
    #777
    Kabarématiné 3.rész 2008.09.14. Kossuth 8:30-10:00

    http://212.92.28.75/kossuth/MP3/7-Vas/Vas-K08.mp3
    http://212.92.28.75/kossuth/MP3/7-Vas/Vas-K09.mp3

    és akinek szintén nem jön le a datáról a szeptemberi rádiókabaré 2. része annak itt egy link a Kossuth tárhelyéből (vágatlanul).
    http://212.92.28.75/kossuth/MP3/6-Szo/Szo-K13.mp3

    ui: aki a bithorlo.hu-n tag az onnan le tudja tölteni(megvágva).

    jó szórakozást hozzá...

  • haywire
    #776
    ja és a data.hu már megint szarakodik, állítolag csak azon a napon jön le a fltöltött fájl amikor fel lett töltve...asszem rendszerhiba van ott (már elég rég), más tárhelyeket kéne keresni...persze ez csak tipp, kinek mi a jó...
  • haywire
    #775
    A Nagyvázsony rádiókabaréfelvételen azt mondták, hogy az ott rögzített két részt szeptemberben adják majd le, szóval jövőhéten lehet hogy az lesz, meg az utánalevőn is...de lehet hogy átrakták októberre :D pontosan nem tudom
  • desigo
    #774
    kösz a linket!
  • totya24
    #773
    szeptemberi rádiókabaré 2. rész
  • Dzsini
    #772
    jövő szombaton lehet, hogy már az lesz.
  • kirol
    #771
    A kabaréklub már elindult a rádióban?

    Mert a szeptemberi rádiókabaré mindkét része már le is ment.
  • haywire
    #770
    Sziasztok!
    Nyiregyháziak és környébeliek előnyben.
    szeptember 16-án a nyiregyi Index Café-ban Dumaszínház lesz.
    A következő előadók lépnek fel:
    Benk Dénes
    Csenki Attila
    Dombóvári István

    telefonos információ: 06-42-4414-33

    jó szórakozást
  • ddomi87
    #769
    ott a helyem:).
  • Prd
    #768
    Szept 17. 20:30. Veszprémben a DiákCenterben Aranyosi Péter És Bödöcs Tibor. Akit érdekel odatalál :D
  • trafoduma
    #767
    Sziasztok!
    Akit érdekel:
    Szeptember 13.-án, Szombaton este nyolc órakor az ország elsőszámú dumagépe, Fábry Sándor, valamint Aranyosi Péter nyomják a showdert a gödöllői TarfoClub-ban. Jegyek elővételben kaphatók a Kódex Kávézóben valamint a helyszínen. Bővebb infó: http://www.trafoclub.hu
  • totya24
    #766
    [URL=http://rapidshare.com/files/143584781/kabareklub7.zip]Kabaréklub #7[/URL]
    [URL=http://rapidshare.com/files/143594554/kabareklub15.zip]Kabaréklub #15[/URL]
  • haywire
    #765
    a kabaréklub 7. és 15. adását nem tudja valaki honna lehet letölteni??
  • Dzsini
    #764
    szuper! nagyon köszönöm.
  • desigo
    #763
    kösz a linkeket!