16914
A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • desigo
    #830
    poén xDDDDDD
  • ooz
    #829
    Colbert-híd átadás Budapesten:
    http://www.youtube.com/watch?v=TwNdjYHlfk0

  • Dzsini
    #828
    Kabarématiné 7 - 2009.10.07.
    Grétsy Lászlóval beszélget(ett) Rékai Gábor




    Most megy a műsor, a letöltési linkek 10 óra után pár perccel frissülnek a múlt hetiről.
  • haywire
    #827
    Október II.rész letölthető vágatlanul
  • haywire
    #826
    A http://gamfinfo.extra.hu/-n szokott lenni, most éppen még nincs, de ha onnan letölthető lesz az adás akkor tracklist is lesz hozzá.

    +FELHÍVÁS!!!
    Ez elsősorban a nyiregyieknek és a szabolcs megyeieknek szól (illetve azoknak még akik tudják fogni a Retro Rádiót)
    Még szeptember elején fedeztem fel, csak mindig elfelejtettem megírni, hogy:
    Hétvégenként (szerintem csak szombaton) reggel 8 órától (altalába 10 óráig) a Retro Rádión (103.9Hz) kabaré szokott lenni. A műsor neve: Hahota (kabarépillanatok a legnagyobbaktól). Nem a szokásos kabaré, mert zenék közé raknak be régi felvételeket. Én nagyrészüket már hallottam, de lehet néha olyanokat is hallani amik tényleg RÉGEN mentek adásban.
    Szóval akinek van Retro-ja annak jó szórakozást szombat délelőttönként.
  • totya24
    #825
    valaki segítene, hogy honnan tudok "tracklist-et" szerezni az éppen aktuális rádiókabaréhoz?
  • desigo
    #824
    köszi!
  • haywire
    #823
    kössz a feltöltést Totya....
    akik nem tudják leszedni a RS-ről azok menjenek a GANFINFO oldalra, ott fent van, valamit késöbb állítólag felkerül a data-ra is.
  • Dzsini
    #822
    köszi! Jó az RS is, engem nem zavar, ha ott van.
  • totya24
    #821
    Októberi Rádiókabaré - 1. rész
    Tudom, hogy a data.hu kényelmesebb, de miután 1,6gigányi feltöltésem (25kb/sec feltöltési sebességgel) tönkrevágta, valahogy nem bízom benne..
  • haywire
    #820
    üdv mindenkinek, aki a bithorlo.hu oldalon fent van az már töltheti le onnan az október 4.-ei rádiókabarét (a feltöltés nem az enyém).
    Majd ha lejön nekem megpróbálom valamilyen tárhelyre felrakni és belinkelni nektek.
  • haywire
    #819
    itt találtam egy régi kabaréfelvételből részleteket. asszem a 2005 szilveszteriből, de az elején bemondják, hogy mikori.
    jó szórakozást
  • haywire
    #818
    akkor bocs, még nem jutottam el odáig hogy letöltsem, csak linket néztem én is.
  • Dzsini
    #817
    más is ismeri a GAMFinfo oldalt, a link ráadásul zenét tartalmaz, nem kabarét :) a Tracklist is onnan van, de ahogy írja, "Letöltés hamarosan" :)
  • haywire
    #816
    Itt egy link a szombati adásról. A feltöltés nem az enyém én is csak találtam.
    plusz lenne egy kérésem. A kabarématiné 5. adását nem tudná valaki feltölteni egy tárhelyre, mert a múlt héten elszállt a netem és csak könyvtárból tudtam netezni (ezért nem tudtam letölteni). nagyon megköszönném
  • ooz
    #815
    itt a tracklistje:
    Rádiókabaré 2008 Október - I. rész

    00 - Intro
    01 - Kőhalmi Zoltán - Nyitó
    02 - Jeges Krisztián, Straub Dezső - Világgazdasági válság
    03 - Csala Zsuzsa, Mikó István, Lengyel Tamás - Robin Hood adó
    04 - Aradi Tibor - Japán turista
    05 - Jeges Krisztián, Mikó István - Rajtaütés
    06 - A Bruti és a Kültagok - Nindzsa, Barátom a medvelány
    07 - Aradi Tibor, Maksa Zoltán - Telejósda
    08 - Zsigmond Tamara, Vida Péter - A motorosok titkos élete
    09 - Outro
  • kirol
    #814
    Köszi, na az még nincs meg! :) (Októberi kabaré)
  • Dzsini
    #813
    volt 2 hét a nagyvázsonyi Kabaréklub, most szombaton az októberi rádiókabaré 1. része volt, következő szombaton a 2. része lesz, utána lesz valószínűleg Kabaréklub.
  • kirol
    #812
    Kabaréklub nincs mostanában?

    Nekem ami legutóbbi, az a "Kabaréklub - A Nagyvázsonyi humorvölgyből", ami a lenti linken amúgy nem jó, de ez is régi, mert én már tök régen hallgattam.

    Újabb nincs?
  • ooz
    #811
    Kabarématiné 6 - 2009.10.05.
    Gerendás Péterrel beszélgetett Heilig Gábor

    http://212.92.28.75/kossuth/MP3/7-Vas/Vas-K08.mp3
    http://212.92.28.75/kossuth/MP3/7-Vas/Vas-K09.mp3
  • desigo
    #810
    thx...
  • haywire
    #809
    Kabaréklub - A Nagyvázsonyi humorvölgyből 2.rész
    jó szórakozást hozzá

    mi az hogy senki se ír a fórumra mostanába?
    mindenki beült nézni a Comedy Centralt?
    - szerintem kicsit hiányos....de ezzel nem akarom elrontani senki hangulatát... elvégre is még csak most indult... lesz ez még jobb is (remélem).
  • haywire
    #808
    Kabaréklub-A nagyvázsonyi Humorvölgyből - II.részét mikor lehet és honnan letölteni felvagdosva?
  • haywire
    #807
    igen erre gondoltam...
    igaz csak napi 12 órában élvezhetjük, de ennek is kell örülni.
    aki nem tudja, hogy hol keresse az október 1-tól kapcsoljon a VH1 csatornára... 14-20 óráig lesz minden nap (elvileg)
  • ooz
    #806
    erre gondoltál? http://www.comedycentral.hu/

  • Dzsini
    #805
    Kabarématiné 5.rész 2008.09.28. Kossuth 8:30-10:00




    vendég: Kovács István ökölvívó
  • haywire
    #804


    Kabaréklub-A nagyvázsonyi Humorvölgyből - II.rész vágatlanul a Kossuth tárhelyéből.
  • haywire
    #803
    még 5 nap és indul a Comedy Central itthon is.
    végre valami normális tv csatorna
  • totya24
    #802
    váá.. végre.. borsodot is elérték:)
    ott a helyem:)
  • haywire
    #801
    2008. október 16-án Miskolcon vendégeskedik az MR1 Kossuth Rádió. Ennek keretében 18.00-tól egy közéleti vitaműsort hallhatnak Vizy Dorottya és Rábai Balázs vezetésével, majd a Kabaréklub című műsorunk nyilvános felvételét nézhetik meg. Műsorvezető: Aranyosi Péter
    Közreműködik: Aradi Tibor, Benk Dénes, Bellus Péter, Csenki Attila, Dombóvári István, Hadházi László, Szupkay Viktor és Vida Péter.
    idézet a kossuth honlapjáról
    mostantól Aranyosi is fog kabaréklubbot vezetni? Tud valaki erről valamit?

    ui: túl vagyunk a 800. bejegyzésen...mindjárt itt az 1000 XD
  • Prd
    #800
    Október 15...Megint Dumaszínház Westprémben. Fellépők Csenki Attila és Kőhalmi Zoltán.
  • desigo
    #799
    kösz az infót!

    nah megkésve de legalább lesz xD
  • haywire
    #798
    sok fórumon kérdezték, hogy a Showder klub 2.évada mikor indul.
    Dombóvári István az iwiw-en küldte körbe körüzenetként, hogy a forgatások október 22.-én indulnak és valahogy kicsit késöbb kezdik el adni a tv-ben.
  • haywire
    #797
    Erről a honlapról le lehet tölteni a nyáron leadott válogatások nagy részét.
  • haywire
    #796
    Én élnék a Totya kifejezésével, de nem pont úgy mint ő... Ez egy "rádiókabaré különkiadás" volt,... illtve lesz még a hétvégén. és azért különkiadás mert a megszokott havi 2 rádiókabaré mellé kaptunk még kettőt.
    itt egy link a Kossuth honlapjáról.
    De a Duma-völgy Humor-vár kiírásában az olvasható hogy ÉLŐ RÁDIÓKABRÉ FELVÉTEL volt júl.29 (kedden).
    Kabaréklub nem tudom mikor indul. Az előbbi linkben olvashatunk az október 16.-ai felvételről, de én nem vagyok benne biztos, hogy az az 1. (illetve a 31.) kabaréklub lesz.
    De szerintem zárjuk ezt le...mármint a veszekedést. inkább örüljünk, hogy van.

    Totya kössz a szombati kabarét feldarabolva.
  • Dzsini
    #795
    szerintem annyi a gond, hogy a rádiókabaré kifejezést 2 értelemben is használjuk:
    egyszer ez a szombatonként jelentkező műsor, amiben hol ezt, hol azt adnak (itt van a Kabaréklub is) - legyen ez a csupa kisbetűs változat
    másodszor meg a havonta jelentkező "klasszikus" kabarénak is Rádiókabaré a neve (mondjuk nagy kezdőbetűvel), amit a hónap első 2 hetében hallani az első értelmű rádiókabaré idején :)
    Litkaiék meg a Kabaréklubokat szokták a rádiókabaréban leadni, de a Rádiókabaré is lemegy a rádiókabaréban :)
  • haywire
    #794
    Én úgy tudom, hogy a szombati az rádiókabaré volt.
    Én voltam Nagyvázsonyban a felvételen és ott mondta a Litkai is. Meg a szórólapokon és a neten is úgy volt írva hogy azon a kedden "Rádiókabaré felvétel" lesz illetve volt. Majd keresek hozzá egy linket a szórólapról vagy valahogy beszkennelem, hogy képbe legyen mindenki.
  • totya24
    #793
    Ennek nincs konkrét száma.. mondhatni, különkiadás: Kabaréklub a nagyvázsonyi Humorvölgyből - I. rész
  • kirol
    #792
    Ja, jó. És ez hányadik? Csak hogy tudjam, nem maradt e ki valamelyik?
  • totya24
    #791
    Ez kabaréklub. Én írtam el, elnézést:)