16932
A letöltésekhez ajánlott segédprogram: JDownloader
automatán tud letölteni minden szolgáltatótól, nem kell foglalkozni azzal, hogy betelt vagy lassan jön.
A feltöltők munkáját nem kritizálni, hanem megköszönni illik!
Mediafire mappák!
Ikovacs:
Új feltöltések
BUÉK
Comedy Central
Filmek
Hofi
Humorfesztivál
Kabaréklub
Meggyűrűztek
Kabarématiné
Poén Péntek
Rádiókabaré
Rádiókabaré 2012
Showder Klub
Showder Klub 2012
Poén Péntek - Van képünk hozzá
Vegyes
Varga Ferenc József
Válogatások
Lajos9920:
Sas-kabaré
Vkaroly:
Balázs Péter kabaré
Hogy volt?!...
Telepódium
Szilveszter Anno
Poén Péntek - Retro Kabaré
SirTomax:
Archívum
  • Dzsini
    #928
    novemberi rádiókabaré néven futott, de mivel a 4-i felvétel elmaradt, így (gondolom) összevágtak a régebbiekből, Litkai pedig konferált egyet köré.
  • haywire
    #927
    a ma leadott kabaré a kosuth-on vagy régi ismétlése volt vagy összevágás, mert én már mindet hallottam. De azért daraboljátok már fel, mert nekem nincs meg, vagy dobjatok egy linket hogy melyik régi ismétlése volt.
  • haywire
    #926
    © ooz szerintem rosszul vannak a kabarématinés linkjeid mert ezt írja ki mindre:
    ERROR
    The requested URL could not be retrieved

    a linkek rosszak mert a data se jön be a szokásos üznetével, hogy már törölték volna a fájl-t. nézd már meg hogy jók-e a linkek.
    kössz
  • trafoduma
    #925
    Szia!

    Valóban, mostantól már korábban áruljuk a belépőket (nem hagyjuk az utolsó 7-re), így már a hét elejére elkapkodták mindet. Valószínűleg tavasszal fog még jönni az Ádám. De ha nem szeretnél addig várni, javaslom hogy gyere el szombaton,ugyanis nagy az érdeklődésre való tekintettel (Ádám beleegyezésével), a Tarafo felső részén kivetítőn is meg lehet majd nézni a fellépését. És ha nem akarsz lemaradni a következő Dumaszínházakról, a Trafoclub-ban akár már most szombaton beszerezheted a jegyed a Maksa vagy a Beliczai fellépésére.

  • joebacsi
    #924
    köszi
  • desigo
    #923
    Bezzeg most nem írod,hogy lehet jegyet venni mert már napok óta elfogyott :/
    fakk :((
    Pedig Kiss Ádám koncertet megnéztem volna xDDDD
  • haywire
    #922
    kössz a linket
  • Ikovacs
    #921
    Ja és feltöltöttem az összes 2006. évi rádió humorfesztivált is!
    Általában jól - rosszul megszerkesztve és megcímkézve!
  • Ikovacs
    #920
    Tegnap fedeztem fel ezt az oldalt. Sajnos a hétfői showderklubot technikai okokból nem tudtam felvenn, de itt megtaláltam!
    Én is nagy gyűjtő és felvevő is vagyok, ezért javaslom látogassatok el a

    http://easyrider.try.hu/

    lapra, ott a humor oldalra fel töltöttem majdnem az összes kabaréklubbot, az összes showderklubbot, 2006 óta a rádió kabarékat!

    Csak regisztrálni kell és már lehet letölteni!

    Azon kívűl még sok minden megtalálható!

    És 2 éve nem törölték.


  • Majkiii
    #919
    Kedves kabaré fanok!

    Nincsenek törölve a fájlaim ugyanúgy fent vannak mert most próbáltam és bejönnek a letöltések. Szóval nyugodtan lehet tölteni most jelenleg jó a data.hu linkek.
    Ha jól tudom karbantartás volt a data-nál ma és azért is délután lehet nem működött de próbáljátok ki most vagyis újra. Fennt vannak azok most ellenőriztem. Elvileg data nem töröl csak 90 nap után ez van írva oldalukra!
  • haywire
    #918
    © ooz a honlapodra ha tudod (ha megvan) akkor töltsd már fel a 32.kabaréklubbot meg a Showder Klub 2 új adását, ha azt úgysem törlik.
    Csak egy ötlet.
    Spoiler - jelöld ki!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://radio.csajozunk.hu/?oldal=kabarek

    ezen a honlapon se lehet letölteni az adásokat, felvételeket. Itt is data.hu-s linkek vannnak és azokat is szintén törölték (vagy ugyan azok)

  • haywire
    #917
    Majkiii a data.hu-s feltöltésedet már törölték is.
    A november 4-ei vagyis a mai felvétel elmarad, és nem tudom, hogy most mit fognak szombaton leadni. Felvennék nov.5-én vagy valamelyik nap még a héten? Nem hiszem. De reménykedek.
  • bellano
    #916
    Nincs meg valakinek a Kabaréklub 32. "nem rádiós" minőségben?
  • katozo
    #915
    ja, még annyi hogy mivel a azon a gépen amin csináltam nem volt webszerkeztő progi, ezért Internet Explorer jeleníti meg a linket :)
  • katozo
    #914
    persze, hiszen a tiédről loptam a képeket :) Ez volt a lehető leggyorsabb. Arra kell kattintani, hogy showder klub adás 2008.10.27. de felugró ablakban jön le a fájl, szóval ha neked blokkolva van ezen a honlapon engedélyezd, vagy felül megjelenik egy sáv, ott jobkatt és fájl letöltése.

    Amúgy a blog.hu nem engedi kitenni a flash lejátszót (embedet) csak ilyen videomegosztós oldalakét. Kipróbáltam :(
  • Majkiii
    #913
    Én már fel is tettem a tegnapi adást mp3-ban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://data.hu/get/813564/Showder.Klub.S02E02.2008.11.03.mp3.html


    Sajnos csak így tudok linkelni egyéb okok miatt.
  • Molnibalage
    #912
    KAP szokás szerint isten volt. Sajnos a fele az övének nagyon régiből volt összeválogatva. A vége ez isten volt viszont. Kőhalmi is jó volt. Kiss Ádám most annyira nem volt jó.
  • Majkiii
    #911
    Showder Klub MOST!!!! :)
  • Dzsini
    #910
    Se szombaton, se vasárnap nem volt kabaré - mindenszentek, halottak napja miatt, most szombaton és vasárnap lesz Novemberi rádiókabaré (állítólag, viszont a 4-i felvétel elmarad, majd kiderül mi is lesz...), és Kabarématiné, ahol Pethő Zsolt beszélget Szántó Dáviddal.
  • haywire
    #909
    a honlapon én se tudom, hogy mire kéne kattintani... amúgy szerintem az index vagy hogy is hívják jó...a tartalmat kell nézni egy honlapon nem a külsőt. Ha céllal mész a honlapra úgyis megtalálod amit akarsz, és egy normál honlapon hamar meg is találod.
    ........................................................................
    Egy kérdésem lenne. Most szombaton volt valami rádiókabaré vagy kabaréklub? mert nem volt időm hogy hallgatni tudjam és nem tudom eldönteni hogy volt-e mert a rádióműsorba volt írva, de nov.1. volt és nem tudom, hogy ilyen napokon van e adás.
    (erre abból következtettem, hogy nov.4-iei kabaréfelvétel is elmarad a megemlékezés miatt)
    ........................................................................
    Ja és ma este SHOWDER KLUB ne feledjétek (valószínüleg 10-20 perc csúszással a celeb miatt).
  • GonziD
    #908
    kicsit hajaz az enyémre:PKár hogy blog.hu-nak nincs tárhelye mert az extra sokszor leáll az atw meg mindig bajos
  • Majkiii
    #907
    Ez jó csak én nem látom a linket. :D Mert csak egy kép van. vagy én vagoyk béna? :D
  • katozo
    #906
    Mivel az extra.hu regisztrációs felülete jelenleg átalakítás alatt van (szerintem elfogyott a hely azért nem engednek regisztrálni újakat) ezért az ATW.Hu ra töltöttem fel egy kezdőlapot (nézzétek el a minőségét, 3percem volt rá) és tölthető a 10.27. adás MP3 változata RAR-ban.

    ja és a link: http://showderklub.atw.hu
  • Dzsini
    #905
    Igen, mert te, ha felvételt készítesz egy rádió vagy tévéadásról, azt kizárólag magáncélra, saját felhasználászra teheted meg. Ennek a felvételnek a továbbadása, megosztása nem megengedett. A rádió honlapjáról letöltött anyagoknál is meg van ez említve, ráadásul az anyagok vágásával is vannak problémák.
    Tehát amit belinkelünk pl. vasárnap délutánonként kabarématinét, azzal nincsen semmi gond, hiszen csak segítünk másoknak is megtalálni egy jogtiszta forrást. Viszont a megvágott, átalakított anyagok terjesztése már kizárólag a jogtulajdonos (jelen esetben a Magyar Rádió zRt.) lehetősége, a tulajdonjog mindenképpen náluk marad. (van is ilyen szolgáltatásuk, ott a megrendelőlapon van egy ilyen nyilatkozat:
    -------------------
    Alulírott kijelentem, hogy a mellékletben felsorolt, általam megrendelt hangfelvétel-másolatokat kizárólag meghallgatásra kérem, forgalomba nem hozom, nyilvános bemutatásra és más egyéb jövedelemszerző tevékenységre sem használom fel.
    Kijelentem továbbá, hogy a szerzők, előadók és közreműködők jogos érdekeit sértő tevékenységet nem folytatok.
    -----------------
    Az Interneten elérhetővé tétel nyilvános bemutatásnak, forgalomba hozásnak számít.
  • Majkiii
    #904
    Igen illegális megosztani az mp3-akat. Ez a szerzői jogok megsértése miatt van.

    ooz!
    Majd kiderül meddig él reméljük sokáig. :)

    Ne feledjétek hétfőn Showder Klub! Egész jó lesz a felhozatal. :)
  • ooz
    #903
    ebben lehet valami, mert ez az oldalam még sértetlen ;-) és nem tegnap pakoltam ki a rarokat :)
  • joebacsi
    #902
    illegális megosztani ezeket a tartalmakat? (videó, mp3)
  • Majkiii
    #901
    Ki lehet próbálnak hátha em törlik de sztem a forgalmat is nézik és ha látják hogy nagyon megnőtt akkor én úgy gondolom ránéznek hogy mi is az a rar amit annyira szednek. régen nekem is volt atw-s regim aztán csak törölték de egy próbát minkdeéppen megér. :)
  • katozo
    #900
    Próbának csináljak egyet? Fogadjunk, nem törlik le. RAR-ban felpakolok párat. Ha lesz időm holnap(hopp már ma) vagy hétfőn!
  • ooz
    #899
    ez az oldalt jól látom hogy te csinálod?
  • ooz
    #898
    a baj az mp3 tartalommal van :( ez még mindig a net "fekete báránya"...
    írásban is ki lehetne rakni a kabarét, de az mááás :))))
    azaz max saját szerver jöhetne szóba, de nekem olyan nincs.
  • haywire
    #897
    csinálni kéne valami atw.hu-s vagy más hasonló honlapot, hátha azoknak nincs gondjuk a kabaréfeltöltésekkel.
  • GonziD
    #896
    a kabareklub.blog.hu még mindig él csak hát oda nem lehet feltölteni...
  • Dzsini
    #895
    Volt már extrás oldalunk, törölték. A gamfinfo-t is felfüggesztették a kabarék miatt, azért kellett leszednie, az is extrás.
  • katozo
    #894
    Törlik, ha átirányítasz, vagy nem töltesz fel rá kezdőoldalt(indexet) Nekem évek óta megvan, egyszer paráztak, akkor is leírták mi a gond e-mailbe, javítottam, semmi gond...
  • ooz
    #893
    a hiányzó rész:

    Kabarématiné 8. 2009.10.19 Dolák Saly - Kovács Katalin

  • ooz
    #892
    mert 1-2 hét és törlik az egész reget.
  • haywire
    #891
    volt régen extra.hu-s honlap de megszüntették... de lehet hogy érdemes lenne csinálni mégegyet. (csak nekem nincs hozzá nagyon időm, meg annyira nem értek hozzá)
  • katozo
    #890
    nem tudom miért szenvedtek a közösmegosztó oldalakkal. regisztráltok egy felhasználónevet az extra.hu-n kaptok 2 giga tárhelyet, FTP feltöltési lehetőséggel. Csináltok valami gagyi indexet és kész.
  • haywire
    #889
    ha valaki tudja rakja már fel valahova a Kabaréklub 32. részt. (csak ne a data.hu-ra)
    előre is thx