Stand-Up Comedy, Kabaré
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#7012
Igen, eltûntek a nullák. 😊
VK
VK
#7011
Én is töltöm becsülettel a SK-ot, az már két letöltés így... Köszönjük a munkádat!
#7010
Legalább 1 letöltést mindegyiknél kellene mutatnia, mert én mindegyiket letöltöttem. De szerintem még sokan mások is. A Telepódiumokat is köszönöm, azokat is szedem le rendszeresen.
Szerintem nem Antal Imre, hanem Bodrogi Gyula beszélget egy kacsával.
Ha erre gondoltál, nekem meg van, bár csak mp3-ban.
Ha erre gondoltál, nekem meg van, bár csak mp3-ban.
#7008
Érdekes, tegnap reggel még nulla letöltést mutatott minden fájl a kilencedik évad elõttrõl. A többi rész is készül, a Cool naponta egy részt ad le (nagyjából összevissza), most az elsõ évadot ismétlik, hamarosan befejezõdik, akkor az is meglesz. A hatodikból egy rész hiányzik, illetve a teljes hetedik évad. A kilencedikbõl az elsõ már a helyén van, a másodikkal meg kell várni a Coolt...
VK
VK
#7007
Sziasztok!
Keresek egy jelenetet ami az egyik Telepódiumban volt de nem tudom hogy melyikben.
Segítenétek?
Az említett jelenetben Antal Imre beszélget egy kacsával.
Elõre is köszi.
Keresek egy jelenetet ami az egyik Telepódiumban volt de nem tudom hogy melyikben.
Segítenétek?
Az említett jelenetben Antal Imre beszélget egy kacsával.
Elõre is köszi.
#7006
Ez igazán gyors volt, most kapcsoltam ki a rádiót 😄
#7005
#7003
kérlek ne !!!! pont most álltam neki töltögetni õket. pláne ha az mp3akról beszélsz.
#7002
Köszi a választ! Kb a 32. résztõl van meg!
A lényeg, hogy nem új volt. 😊
Bár odaírhatták volna a hangtárba, hogy imétlés!
A lényeg, hogy nem új volt. 😊
Bár odaírhatták volna a hangtárba, hogy imétlés!
#7001
A magam részérõl örülök, hogy jó minõségben is le tudom tölteni õket. Ezúton köszönöm. Türelmesen várom az 1. 6. 7. évadokat és a 9. évad hiányzó részeit😊
#7000
74 esztendeje ezen a napon hunyt el Karinthy Frigyes. Az alábbi linken található összeállításban válogatás hallható a kabaréban elhangzott írásaiból.
Karinthy és a kabaré
Karinthy és a kabaré
#6999
#6998
Nekem még soha nem volt gondom a fájlnevekkel, de gyanítom, hogy a letöltésvezérlõ karakterkódolásának a beállítása a ludas. A legegyszerûbb, ha a feltöltõ a fájlok nevében nem használ ékezetes betût. Persze ha a letöltõ nevezi át, az is jó megoldás.
Pedig már töbször elõfordult, hogy nem csomagolta ki, csak átnevezések után. De nincs ezzel semmi gond...
#6996
Elnézést, látom közben haywire megoldotta a rövidítések rejtélyét és a leírása is tökéletes... 😊
Tényleg szóljatok, ha a fájlnevekkel gond van, ilyet én még nem tapasztaltam.
VK
Tényleg szóljatok, ha a fájlnevekkel gond van, ilyet én még nem tapasztaltam.
VK
#6995
TC - Total Commander
MF - Mediafire (asszem)
A lényeg az, hogy ha letöltesz egy kabarét több részben legyen egy mappában. Ugye mindegyiknek a vége más lásd: .zip; z01; z02...
na ami ezek elõtt van, azok legyenek ugyanazok.
Tehát ha letöltesz egy kabarét mondjuk így:
kabaré.zip; KABARÉ.z01; Kabaré.z02
nevezd át ilyenre:
kabaré.zip; kabaré.z01; kabaré.z02
a lényeg az, hogy a kiterjesztés elõtti "szöveg/cím" ugyanaz legyen, és ne legyen kis illetve nagy betûs eltérés benne.
Szerintem így már érthetõ, elõször én is sokat problémáztam vele, nem vagy egyedül.
Ha meg vmit rosszul írtam volna, légyszives javítsanak ki azok akik tudják. 😊
MF - Mediafire (asszem)
A lényeg az, hogy ha letöltesz egy kabarét több részben legyen egy mappában. Ugye mindegyiknek a vége más lásd: .zip; z01; z02...
na ami ezek elõtt van, azok legyenek ugyanazok.
Tehát ha letöltesz egy kabarét mondjuk így:
kabaré.zip; KABARÉ.z01; Kabaré.z02
nevezd át ilyenre:
kabaré.zip; kabaré.z01; kabaré.z02
a lényeg az, hogy a kiterjesztés elõtti "szöveg/cím" ugyanaz legyen, és ne legyen kis illetve nagy betûs eltérés benne.
Szerintem így már érthetõ, elõször én is sokat problémáztam vele, nem vagy egyedül.
Ha meg vmit rosszul írtam volna, légyszives javítsanak ki azok akik tudják. 😊
The sun rises every day....yet. http://elektromosfelulvizsgalat.hu/
#6994
Köszi a tippet, de akárhogy is próbálkozom, nem akar sikeredni az átnevezés. Igaz, nem vagyok profi informatikus(nem is akarok az lenni néhány letöltésért). Csak azt kérdezném, hogy más megoldás létezik-e, vagy képezzem magam és növesszek még 6 ujjat, hogy számítógépes szaki lehessek?
Nekem az is magas, amit Vkároly írt, a sok rövidítéssel tele van a zsákom.
TC, MF...Kik ezek?
Nekem az is magas, amit Vkároly írt, a sok rövidítéssel tele van a zsákom.
TC, MF...Kik ezek?
#6993
Loptam pár kabarét, nagyon köszönöm a feltöltõnek 😊 (Istencsászár vagy )
#6992
A 28.részt.
Ha ez mond neked valamit
Ha ez mond neked valamit
#6991
Köszönöm a válaszod! Nem tudod melyiket ismételték?
#6990
Szia.
ismétlés volt.
ismétlés volt.
#6989
Sziasztok!
Nem tudjátok a szombati kabaréklub az új rész volt vagy ismétlés?
Elõre is köszönöm a választ!
Nem tudjátok a szombati kabaréklub az új rész volt vagy ismétlés?
Elõre is köszönöm a választ!
#6988
Köszönöm szépen a gyors választ.Már ki is próbáltam.
Nem lehet, ajánlott a hangtár letöltõ programok használata, lásd #6882 -es hozzászólás.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
#6986
Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni,hogy a JDownloader-rel le lehet-e tölteni az MR1 hangtárából a Rádiókabarét?Ha igen,akkor hogyan?
Elõre is köszönöm!
Elõre is köszönöm!
#6985
Kabarénaptár 1978
Már csak youtube-n van fenn, a rapidshare törölte. A nyers fájl nincs meg.
Már csak youtube-n van fenn, a rapidshare törölte. A nyers fájl nincs meg.
#6984
#6983
Sziasztok!
Az utolsó villányi kabarénak nem volt második része?
Az utolsó villányi kabarénak nem volt második része?
#6982
Kár hogy ilyen nincs a valódi híradókban nem?
#6981
#6980
#6979
#6978
#6977
Sziasztok!
Találtam egy pár videót.
Én sírva röhögtem remélem tetszeni fog.
Találtam egy pár videót.
Én sírva röhögtem remélem tetszeni fog.
#6976
Nem ugyanazok a fájlnevek?!?! A TC tömörít, ugyanazt adja neki, a MFExpress meg feltölti. Elvileg nem változhat meg közben sehol a fájlnév. Ha mégis találtok ilyet, szóljatok, a MF felületén van átnevezés funkció!
VK
VK
A probléma megoldása nagyon egyszerû.
A letöltött fájloknak megegyezõ névvel kellene lejönni,sajnos ez nem mindíg van így. Ha csak egy pici eltérés van, akkor már nem is mûködik a kicsomagolás. Nevezd át a fájlokat(bármire), úgy, hogy mind a 3-4-5 file megegyezõ legyen (a kiterjesztésen ne változtass)és már megy is a dolog.
Sok sikert!
A letöltött fájloknak megegyezõ névvel kellene lejönni,sajnos ez nem mindíg van így. Ha csak egy pici eltérés van, akkor már nem is mûködik a kicsomagolás. Nevezd át a fájlokat(bármire), úgy, hogy mind a 3-4-5 file megegyezõ legyen (a kiterjesztésen ne változtass)és már megy is a dolog.
Sok sikert!
#6974
Sziasztok!
Megkérek valakit széles e fórumból, aki magyarázatot és használható tanácsot tud adni a következõ problémára: különösen a telepódiumos letöltött linkeknél fordul elõ, hogy minden rendje-módja szerint le van töltve, megnyitásnál mégis azt írja ki a hibajegyzékre, hogy "a megadott fájl nem található". Ilyenkor mi a franc van? Bosszús vagyok, hogy egy csomó idõ elment potyára.
Várom szíves válaszotokat!
Megkérek valakit széles e fórumból, aki magyarázatot és használható tanácsot tud adni a következõ problémára: különösen a telepódiumos letöltött linkeknél fordul elõ, hogy minden rendje-módja szerint le van töltve, megnyitásnál mégis azt írja ki a hibajegyzékre, hogy "a megadott fájl nem található". Ilyenkor mi a franc van? Bosszús vagyok, hogy egy csomó idõ elment potyára.
Várom szíves válaszotokat!
#6973
Kabarénaptár 1978 nem tudtam letölteni mert nincs fent
#6972
#6970
Viselkedjünk uri módon! (1962) az egyebekben.
fekete-fehér, magyar játékfilm, 86 perc, 1962
rendezõ: Zsurzs Éva
író: Karinthy Frigyes
szereplõ(k):
Benkõ Gyula
Kibédi Ervin
Csákányi László
Márkus László
VK
fekete-fehér, magyar játékfilm, 86 perc, 1962
rendezõ: Zsurzs Éva
író: Karinthy Frigyes
szereplõ(k):
Benkõ Gyula
Kibédi Ervin
Csákányi László
Márkus László
VK
#6969
Tizenötezer pengõ jutalom (1985) az egyebekben.
színes, magyar tévéfilm, 72 perc, 1985
rendezõ: Zsurzs Éva
forgatókönyvíró: Vinkó József
operatõr: Berek Oszkár, Kalbert Erzsébet, Lukács Lóránt, Petróczy András
dramaturg: Lehel Judit
szereplõ(k):
Garas Dezsõ (Piber)
Almási Éva (Piberné)
Kern András (Spitzer)
Kozák András (Fregovics)
Béres Ilona (Fregovicsné)
Buss Gyula (Kövér)
Dunai Tamás (Sovány)
Márkus László (Bíró)
Miklósy György (Rendõrtiszt)
Benkõ Gyula (Krabek)
Bakó Márta (Szobaasszony)
Bars József
Bessenyei Emma
Gyõri Ilona
Lukácsy Katalin
Mácsai Pál
Pádua Ildikó
Pogány Margit
S. Tóth József
Szabó Imre
Szilágyi István
Tyll Attila
VK
színes, magyar tévéfilm, 72 perc, 1985
rendezõ: Zsurzs Éva
forgatókönyvíró: Vinkó József
operatõr: Berek Oszkár, Kalbert Erzsébet, Lukács Lóránt, Petróczy András
dramaturg: Lehel Judit
szereplõ(k):
Garas Dezsõ (Piber)
Almási Éva (Piberné)
Kern András (Spitzer)
Kozák András (Fregovics)
Béres Ilona (Fregovicsné)
Buss Gyula (Kövér)
Dunai Tamás (Sovány)
Márkus László (Bíró)
Miklósy György (Rendõrtiszt)
Benkõ Gyula (Krabek)
Bakó Márta (Szobaasszony)
Bars József
Bessenyei Emma
Gyõri Ilona
Lukácsy Katalin
Mácsai Pál
Pádua Ildikó
Pogány Margit
S. Tóth József
Szabó Imre
Szilágyi István
Tyll Attila
VK
#6967
"Ez a Prémium egyre inkább idegesít."
Nem vagy vele egyedül. Szerintem az Ács Gábor-féle csütörtöki prémium adás ér valamit, a többi nyugodtan mehetne a kukába.
VK
Nem vagy vele egyedül. Szerintem az Ács Gábor-féle csütörtöki prémium adás ér valamit, a többi nyugodtan mehetne a kukába.
VK
#6966
Ez a Prémium egyre inkább idegesít. Rákai Gábor annyi fáradtságot nem vett, hogy belehallgasson a saját mûsorába. Az utólag felvett elköszönésben és bevezetõben (07.10. és 17.) Nagy Bélának nevezi azt, aki az eredeti adásban Balázsnak szólít. :-/
#6964
Sziasztok!
A Meggyûrûztek 1991-es adását (Markos-Nádas) fel tudja tölteni valaki?
Elõre is köszönöm!
A Meggyûrûztek 1991-es adását (Markos-Nádas) fel tudja tölteni valaki?
Elõre is köszönöm!
#6963
Sziasztok!
meg van e valakinek a kabarématiné 77, amely Õsz Ferencre emlékezett?
Azonkívül van egy régi kabarészám, ahol (valószínûleg Csákányi László az egyik) katrincabogárról (így, ahogy írom) énekel és az unokájának annyi esze van, mint egy miniszternek, de azért nincs elkeseredve...
Üdv mindenkinek!
meg van e valakinek a kabarématiné 77, amely Õsz Ferencre emlékezett?
Azonkívül van egy régi kabarészám, ahol (valószínûleg Csákányi László az egyik) katrincabogárról (így, ahogy írom) énekel és az unokájának annyi esze van, mint egy miniszternek, de azért nincs elkeseredve...
Üdv mindenkinek!