10
  • Béla bácsi
    #10
    Annyi hogy az újságírónak nevezett szerencsétlen bölcsész nem a nyomtatott médiában fog hazudni a képedbe, hanem majd annak a blognak nevezett valamin keresztül.
  • Jack Bauer ahős
    #9
    Faszság. Ki fog kimenni a helyszínre tudósítani? A bloger? És ha nem, akkor ennek híjján kinek az infóit fogja "csoportosítani" az oldalára?
  • SSB Joda
    #8
    Semmi gond. Nemsokára bevezetik az előfizethető képújságot, elterjednek a NewsTopp-ok. Ha nem is papíron, de az emberek elé teszik majd a híreket. Már csak pár év.
    Nem fognak lemondani a fotelban való olvasgatás lehetőségéről.
  • echo
    #7
    Egy specializált weblap. Ennyi. Korábban egyéként volt valahol egy cikk ahol azt írták, hogy valami felmérés szerint, több a blog író mint olvasó
    Mondjuk szerintem itt inkább ilyen tematizált blogokra gondolhatnak, akik gyűjtik az info-t különböző témákban.
  • barii
    #6
    Kérlek, magyarázzátok már el nekem, hogy mi a jó a blogokban?
    szóval kb arról szól hogy egy előre legyártott sablon elé írhatsz, és ezt időrenbe teszi
    kb olyna mit egy fórum, nem? mi benne a pláne?
    és mi köze ennek a napilapohoz? biztos van, de akárhogy keresem a választ, még nem leltem meg...
  • Darth Sith
    #5
    legalább kevesebb fát vágnak ki.
  • jetpilot
    #4
    "A nyomtatott sajtó súlya folyamatosan csökken."

    Sírjon érte az akinek fáj.
  • mefiblog
    #3
    A blogokban nagy lehetőség van, de nem jó, ha a napilapok olvasásnak rovására megy. Bár, egy-két szennylapot figyelembevéve...
  • Lacc
    #2
    Nekik az.
  • irkab1rka
    #1
    Hogy érthető legyen:

    A hírek segítségével történő szórakoztatás X%-a most már az interneten zajlik. Nagyügy..