21
  • Hegyikecske
    #21
    ciki, válts át chellora ott nem kell telefonvonal, sokkal jobb mert gyorsabb is, és olcsóbb az adslhez képest, nekem bevált max az a hátrány h nem mindenütt építhető ki.
  • Ghilette
    #20
    Mikor lehet havi 3-4000-ért 3 gigát kapni telefon nélkül? Kinek kell madzagos teló a Voipstunt korában???
  • Zedas
    #19
    "gondoltam Ápr. 3-tól jön valami normális csomag, gondoltam lesz ADSL "vonal havidíj nélkül" "

    Szerintem a "havidíj vonal nélkül" kerül bevezetésre :)
  • klastrom
    #18
    Ez az ország erről szól.Lehúzkodjuk egymást és így kerek a világ...
  • St
    #17
    tipikus t-com féle átbaszás. szánalmas.
  • noss
    #16
    szintúgy!
  • Robko
    #15
    A felező díjcsomag szart ér a mostani viszonyokhoz
    Akinek az van az első honapbban megtudja ez is átverés, mert most már csak mobilos/vodás ismerőseim vannak azzal, pedig hirtelen le si beszélem a havi dijjat perc/70ft és mindig, túllépi az ember, mert sosem tudhatod, hogy mikor jár le az 1605 Ft, erre megy a t-com és így már több mint egy vodást vodással hívsz
    Ha pedig ellenőrizni akarod 40 Ft automata, elmondja múlthéten hol ált az egyenleged sokra mész de, az sem egyértelmű, mert úgy mondja, hogy ebben a hónapban még ennyi van vissza ,de te neked már a múlt hónapban volt a forduló napod vagy is mégsem annyi..
    Szóval az egész átverés, akinek van az úgy is, tudja.
    Sokat kell fizetni és kész. + az internet
  • AMD64
    #14
    Ezeknek a csomagoknak az a célja hogy olyan is bekoti a szélessávot aki egyébként nem fizetne elő.
    Ha meg elkezd netezni és rákap a dologra az meg fizet mint a katonatisz és utána vált később gyorsabb elérésre.

  • Sun1
    #13
    12 ft/perc?????
    nekem a havidíjam a netre 4990 Ft. Ebből kemyén 7 órát tudnék netezni...
    Sajnos nagyon sokan azt sem tudják hogy az ADSL nem egyenlő a T-online-al
  • Sun1
    #12
    "A felező csomag már több mint 2 éve nem rendelhető. Az is csoda hogy azóta még mindig nem vezették ki."

    Nem mondod...januárba rendeltem új telefont és a régit lemondtam, hogy tudjak szereld magad netet venni. A régi és az új is felező
    Egyébként:
    http://www.t-com.hu/egyeni/dijcsomagok/alapdijcsomagok/felezo.vm

  • hopp
    #11
    na most ez hogy van? 8900/12/60=12.36

    a kérdés az, hogy ha túllépem a 12.36 órát, akkor mi történik? kilövik alólam a bitáramlatot vagy nem? ha nem, akkor annyira nem rossz, ha igen, akkor inkább nem írom le, hogy hova menjenek..

    "A havidíja 3290 Ft, amely havi 1 GB letöltési forgalmat tartalmaz, e feletti forgalom esetén a további díj bruttó 990 Ft / GB." ez viszont még aprilisi tréfának is erős :D
  • Tinman #10
    Bocsi én eleve tö-cöm és t-boly ellenes vagyok... hajlandó vagyok többször annyit fizetni, csak ne ezekkel kelljen kapcsolatba kerülnöm.
    Sok volt a negatív tapasztalat.
  • htmm
    #9
    A cikk elolvasasa elott en is ugy alltam hozza, mint Tinman. De ez kivetelesen lehet, hogy jo. Igaz a savszelesseget nem tudom, meg a reszleteket sem.
    Nem lehet vele *nagyon* elszallni, de pl csak emailezesre olcsobb, mint a modem.
    Kuldeni-fogadni eleg napi egy perc, az 30 nappal szamolva 360Ft.
    Igaz ebben nincs benne az, hogy lehet, hogy modemmel meg ingyen idot kapsz...
    Minden esetre en ezt nem irnam rogton le.
  • Tinman #8
    "A szélessávú internetezés percdíja ebben a csomagban bruttó 12 Ft."

    "A csomag havidíja bruttó 3290 Ft, amely 10 óra internetezést foglal magában."

    Hát ha leírnám amit gondolok, úgy kivágnának innen, mint azt a bizonyos macskát székelni.
    Ezért csak ennyi:

    Ezek aztán a lehetőségek netovábbjai... gondoltam Ápr. 3-tól jön valami normális csomag, gondoltam lesz ADSL "vonal havidíj nélkül", egy naív részem sávszélesség emelésről ábrándozott... de ez?
    Hát mi a szar ez? Aki 1 GB forgalmaz/hó vagy csak percekre lép fel a netre annak bőven elég egy 56.6-os modem is.
    És volt aki ezért fizetést kapott, hogy ezt a
    remek csomagcsokrot kiötlötte? Hadd gratuláljak
  • shabba
    #7
    Ha a hangcsomag megrendelését megúsznád és csak a fenntartási költségeket kellene fizetned akkor sem úsznád meg +2k alatt. Ilyen csomag kialakítására évek óta megvan a lehetőség, de eddig tudtommal csak a Pantel volt az egyedüli aki teljes hurokbérlet konstrukcióban kínál ADSL-t. Viszont a hangszolgáltatást ők is megkövetelik. Úgy tudott ott minimum 2 vonal előfizetése az alap, vonalanként 2k+fáért, ami költséghatékonysági okoból IP alapon van megvalósítva.

    De ha lenne olyan szolgáltató aki költség szinten adná tovább a fogyasztók felé, az is minimum +2k-val magasabb ADSL díjat eredményezne. De kicsi az esély erre mert ha már az adott szolgáltató kerül a vonalon telefon szempontból egyedi helyzetben, onnantól az ő üzleti érdeke is azt fogja diktálni hogy tőle rendeljen az előfizető telefont és ebből némi plusz bevételhez jusson.
  • shabba
    #6
    Bocsi megkavarodtam az olcsó havidíj miatt, azt hittem minimálra gondoltál. A felező ára viszont 3290Ft tudtommal, akkor is föl sem emeled a kagylót. Persze a fele lebeszélhető de a korábban beíró telefonhasználata az elmondása szerint zéró.
  • shabba
    #5
    A felező csomag már több mint 2 éve nem rendelhető. Az is csoda hogy azóta még mindig nem vezették ki.
  • aaaaa
    #4
    Telefon sincs rátéve ! Szerinted ki van segítve azzal, hogy lebeszélhetne 1605 Ft-ot ha lenne rajta telefon ? Attól még majdnem ugyanannyi marad az előfizetés... De igazad van, a felezővel tényleg olcsóbb, "csak" 3210Ft a bázis meg 3390 Ft. Tud még spórolni 180Ft-ot... :)
  • vg
    #3
    Okoskák... Kérni kell a felező dícsomagot, és akkor csak 1500pénz/hó...
  • Andris
    #2
    Szerintem ezt ők is tudják :)
  • Luciferke
    #1
    Inkább a telefonvonallal kezdenének valamit, mert 3k arra megy el havonta... feleslegesen... telefon sincs rátéve...