9
  • Hegyikecske
    #9
    Hmmm a mai roaming díjak miatt a kapcsolási díj legyen a legnagyobb gondom...
  • Béla bácsi
    #8
    Nem most teszi először.
  • akyyy
    #7
    amit avodánka büntetésként fizetnie kell, fogja felemeli az árakat, oszt egykettőre megvan az a pár milcsa, az árak maradnak ennyiek, és még haszon is üti a markukat...
  • avman
    #6
    íme a független és pártatlan valamint igazságos rendszer iskolapédája abszurdisztánban.
  • klastrom
    #5
    A reklám a huszadik század legjelentősebb művészeti ága.
  • thomyka
    #4
    2 millió büntetés, akik meg nem érdeklődtek utána a dolognak azokon meg kerestek 10x ennyit vagy többet
  • pemga
    #3
    Hmm, én igazából nemtom. Nekem direkt felhívta az ügyfélszolgálatos (egy mezei prepaid sim-kártyát vettem) erre a figyelmem, mint ahogy arra is, hogy az akció határozott időre szól. (Amit aztán később meghosszabbítottak.) A Vodának volt pár szemét húzása (ld. GPRS ÁSZF-módosítás balhé), de ez szerintem spec elég korrekt volt. Mondjuk az is igaz, hogy én végigolvastam a kiadott doksit a szerződéskötés előtt...
  • Zedas
    #2
    Még két-három nulla kellett volna az összeg végére...
  • ftomi
    #1
    hmm... 2 milla a Vodafonnak olyanért dologért, ami számomra csak azután vált világossá, miután megnéztem a honlapjukat, és ha nem figyelek sok száz forintos kapcsolási díjjal kell többet fizetnem hívásokért, és 50 milla a TELE2-nek azért a teljesen nyilvánvaló dologért amit nem tüntették fel, miszerint hogy az ingyenes hétvégéken a Matáv havidíjat ugyanúgy fizetni kell, mint eddig... Bár nem tudom min csodálkozom, hisz a korlátlan internet is új értelmezést nyert, miután a Vodafonosok lefizettek egy két embert....