14
  • jeva
    #14
    szidjatok a multi mozihalokat meg magatokat amiert igy alakulhatott, de ne az alkotokat. (koztuk engem)

    thx
  • jeva
    #13
    filmfesztivalon szerepelt a rovidfilmek kozott termeszetesen ... mintahogy sok mas film amirol nem hallottatok szerintem. a filmrol lehetett olvasni tobb helyen is. ez nem az agyonreklamozott, sztarocskakkal teletuzdelt kategoria, ugyhogy nem ertem a sipakolast.
  • Anteris
    #12
    és miről szól a cucc? na mer arról egy kukk sincs a cikkben
  • braun
    #11
    Hol lehet még a filmről olvasni?És egyáltalán mi a sztori?
  • Kakor
    #10
    Vissza a Rövidfilmeket a mozi film elé !!!!!

    reklám helyett, inkább nézek ilyen filmeket
  • dimenzio harcos
    #9
    Én GRATULÁLOK a filmhez, a díjhoz!
    Cat hülyeséget írt.
    Hamarosan biztos moziban film előtt, vagy a Duna tévén látható lesz.
  • irkab1rka
    #8
    A fimről, könyörgöm , a filmről.
    Most akkor érdemes megnézni vagy nem? :)
  • melondinnye
    #7
    "nem érdekli őket hogy bárki is megnézi-e a filmjüket..."

    Azért gondolom egy díjnyertes alkotásnál ez nem biztos, hogy így van.
  • Cat #6
    Mert nem költenek reklámra, szar a PR részlegük, nem adnak ki közleményeket), nem tartanak sajtótájékoztatókat, stb. Bezsebelik az állami támogatást, azután nem érdekli őket hogy bárki is megnézi-e a filmjüket...
  • Tiberius B
    #5
    Az SG-t nem ideértve persze.
  • Tiberius B
    #4
    Magyarok ezek is. Mér nem tud az ember soha ezekről, csak egy napig, mikor a híradó (?) vagy inkább vmelyik bulvármagazin leközli a hírt?
  • pasy01
    #3
    sziasztok. hát én sem hallottam. de lehetséges hogy egy -egy müvészmoziban már vetitik a filmet..bár kinézem én belölük hogy sehol semmi :o
  • Teppik Amon
    #2
    A filmet sajna én sem láttam pedig érdekelne.

    http://imdb.com/title/tt0460392/

    15 perces rövidfilm. Esetleg moziban, más film előtt leadhatnák!
  • HöfEE
    #1
    Az ilyeneken nagyon ki tudok akadni.Magyar film nyer ilyen olyan dijat és itthon meg azt se tudja az ember hogy ez a film egyáltalán létezik, szerintem a magyar filmnek először itthon kéne "hóditania" legalábbis először itt kéne promótálni nem külföldön.Amugy én is kiváncsi lennék a filmre de hát most hallok róla előszőr és van egy olyan érzésem hogy valószinű utoljára is