116
Lehallgató készülékek
  • loghboy
    #116
    Huh...ez fain, még ha 3 éve is volt..végig olvastam, tök olyan volt mint egy krimi :-)
  • CybeRick
    #115
    Én simán beleszerelném az egérbe
    Tápot kap, mindig közel van a felhasználóhoz, nagyon szét se szedi senki, főleg ha optikai...
    Na hol kezdődik a paranoia?
  • CybeRick
    #114
    Akkor alighanem telepítettek egy új berendezést :)
    Ha egy új szekrény lesz az irodában, akkor az oroszok
    Ha csak előjönnek a hangyák minden zugból, akkor a japánok
  • DannyL
    #113
    Ma sajnos szabadnapos vagyok. :)
  • Thanatos
    #112
    vakolat mögé pl tényleg lehet poloskát tenni simán..., és ha tényleg a főnök halgatózik akkor az is lenne a logikus :D
    egy kalapácsal kocgtasd végig a falat és ha a szomszéd utcában parkolo fekete sötétitett üvegű furgonból valaki orditva kiugrik mikozben a fülét fogja akkor megtaláltad a poloskát :D
  • Palinko
    #111
    ez egyre jobb lesz :D nézzétek +mindenhol... virágcserépben,szekrényben... :D
  • DannyL
    #110
    És máris 100 fölött vagyunk.
  • DannyL
    #109
    segítettek :)
  • Phat Smoker
    #108
    bontsd le a falat, mögötte lesz a poloska!
  • haxoror
    #107
    1. Bejelented egy nyilvános helyen ahol Ők is olvashatják hogy utánanézel a dolgoknak.

    2. Egy teljes éjszakájuk van Nekik hogy eltüntessék a Dolgokat.

    3. Nyilván végig figyelték ahogy keresed és ahogy végül feladod a keresést

    4. Most megint otthon vagy miközben Ők megint Dolgokat telepítenek

    5. Bejelented hogy nem adod fel, és Ők ezt tudják

    Persze egyáltalán nem arra célzok hogy Számukra ezzel veszélyessé váltál...
    A helyedben nem hívnék taxit és nem hajtatnék a reptérre hogy hátrahagyva mindent elmeneküljek hiszen nincs semmi okod erre, igaz?
    Szóval csak nyugi, hideg fej, maradj józan.



    (fuss, rohanj! hátra se nézz! mentsd az életed!)
  • Thanatos
    #106
    de van neked...., nem is kicsit....
    bár az az igazság van egy iylen mondás: attól mgé hogy paranoid vagy , az nem jelenti azt hogy nem akarnak elkapni...
  • Palinko
    #105
    nem is mondod...
    örültek a munkatársak,mikor nekiálltál szétszedni? :D
  • DannyL
    #104
    Ja hogy ezt nekem mondtad, eszembe se jutott hiszen nincs üldözési mániám! :)))
  • Narancs
    #103
    Nem tudom kettőnk közül ki hiszi, hogy valaki lehallgatja
  • DannyL
    #102
    Au.. Szerintem ne várj holnapig, menj be az ügyeletre!
  • Narancs
    #101
    Paranoid személyiségzavar: a gyanakvás, bizalmatlanság, ártó szándék feltételezése alapvetően és mélyen meghatározzák a személyiséget. Következménye súlyos alkalmazkodási zavar, teljesítmény problémák, az indulati élet szabályozatlansága, az életminőség tartós deficitje, időszakosan pszichotikus szintű regresszió.
  • DannyL
    #100
    Széjjel hát. :)
  • Palinko
    #99
    szétszetted mind a 2-őt?:D
  • DannyL
    #98
    Na szegy nem találtam poloskát. :DDD De én még hiszek benne, hogy valahol van egy. :))) Úgyis megtalálom, köcsög kapitalisták!
  • Thanatos
    #97
    amugy azt már csak halkan jegyzem emg hogy KGB már nem létezik :) az utódszervezetének már más a neve :) meg sokminden msában is más :P
  • Thanatos
    #96
    :DDDDD
  • Shadow_THH
    #95
    nem írt tegnap óta!

    szerintem kinyirta a kgb :Ddasd
  • Thanatos
    #94
    amugy a valóságba is lehet simán számláló elgalábbis én rkanék rá csak nem pontos :D vagy elöbb robban és akkor szopacs az amatöröknek vagy pedig késöbb és akkor meg fölöslegesen kapkodnak hátha elbasszák :D
  • Dynamic
    #93
    OFF
    Ha nem lenne rajta számláló, semmi izgalmas nem lenne benne, mert nem tudod mikor robban.Tehát csak az izgalom fokozása miatt van ez így, nem azért mert gagyi a film.
  • pasquale
    #92
    ki lenne aza hülye aki lehallgatna téged és egy rohadt nagy ledet oda vágna?? nem olyan mint a filmekben a bombákon h lcd panel kiírja emnnyi van hátra és csipog (am gyagyi filmek ) :D
  • _xT
    #91
    "csak 7 gépnél miért 2 van"

    idezet a pdf fajlbol:
    "Ez a túlfeszültség-levezető típus nemcsak az egyedi csatlakozóaljzatok, hanem a csatlakozóaljzat-csoportok védelmére is alkalmas."

    "miért csak ebbe a szobában az egész cégnél"
    passz

    "Ez a kérdés már nem az hogy mi ez."
    De az volt



  • Thanatos
    #90
    jah, sőt lehet a belseje anthraxal van teletömbe (a külsejénis az az a fehér por...) és aki kinyitja halál fia automatice :D
    de az is lehet hogy ez csak egy hüségteszt hogy ki az aki nem bizik meg a munkatársaiban feltétel nélkül :)
  • Thanatos
    #89
    balfasz volt a beszerző...., nem ez lenne az első eset... :P
  • Tuvok #88
    :DDDDDD
  • Davidus
    #87
    ne piszkáld mert likvidál a KGB
  • DannyL
    #86
    Na jóvan fogom a csavarhúzomat azt megyek dolgozni. Majd este elmondom mi volt. :)))
  • izb
    #85
    O bakeeeee "POLOSKÁS"

  • DannyL
    #84
    Köszi az infót. És ezzel mint mondtam nincs is baj, csak 7 gépnél miért 2 van és miért csak ebbe a szobában az egész cégnél, mikor máshol is vannak számítógépek? :) Ez a kérdés már nem az hogy mi ez.
  • DannyL
    #83
    Megkérdeztem egy poloskást, ezt válaszolta:

    Szevasz!

    Szerintem egy túláram védő....
    De én biztosan abba raknám a poloskát :-)
    No ez persze, ez nem jelenti azt, hogy van is benne.
    Látni kellene a belsejét.
    Miért nem vesztek egy detektort?

    Üdv, Spy

    Asszem szétszedem ma! :)
  • _xT
    #82
    SNS-D túlfeszültség-védelmi modul csatlakozóaljzathoz
  • Dodo55
    #81
    Nekem az az ötletem, hogy tegyél a környékére valami hangos dolgot, ami megakadályozná, hogy a zajtól lehessen hallani a lehalgatott dolgokat. Ha valaki eltávolítja azt a hangos dolgot, akkor valószínüleg lehalgató.
  • cSuwwi
    #80
    vmi túláram védő lehet sztem

    le is tesztelheted, rövidzárat csinálsz (pl egy összekötött dugóval), ha levágja a biztosítékot és elalszik akkor túláram védelem, ha tovább ég akkor kezdhetsz gyanakodni :D

    vagy megkérdezed/megkéred a helyi mindenest/villanyszerelőt hogy nézzen rá mert néha furcsán zúg. akkor szétkapja és megnézed :|
  • bld
    #79
    vagy sztem az is jó ha a közelében oylanokat ordíbálsz h pl tele van a f*sz*m ezzel a g*c* tahó főnökkel
    és ha mondjuk megjeleni belátható időn belül félreérthetetlen arckifejezéssel akkor valszeg le ovltál hallgatva:D
  • haxoror
    #78
    Egyszerű, "véletlenül" lerugod a falról.

    Első lehetőség:
    A főnököd azonnal berohan
    "Mi történt!? Tönkretetted a CyberSpy 2000-emet!!! EGY VAGYONBA KERÜLT! KI VAGY RÚGVA!!!!"
    Na, ilyenkor egyértelmű hogy le voltál hallgatva.

    Második:
    Főnököd később csak úgy véletlen betéved
    "A kurva élet! Ki rugta le a konnektort!?"
    [kollégák rád mutogatnak "Ő volt! Ő volt én láttam!"]
    "Bazmeg... KI VAGY RÚGVA!!!"
    Nos, ha ez történik akkor nem lehallgatókészülék volt.

    Holnap próbáld ki aztán meséld el mi történt
  • DannyL
    #77
    :D nem, tényleg foglalkoztat, tényleg ilyen hülye vagyok :DDD