9
  • Fidolorous
    #9
    pedig én azt hittem hogy a kiadó fejlődött ki computer businessbe :D
  • Picivizipaci
    #8
    A nagyapám hátsó udvarában van 1 kb 50 éves almafa, kérdem én hogy jönnek ezek az alakok ahhoz, hogy a nagyapám kertjének termését használják jelképnek?
    Szólok is az öregnek, hogy pereljük be öket! q:o)
  • Athlon64
    #7
    Ha az almafának lennének jogai akkor képviselhetné az érdekeit egy űgyvéd! :)
  • Athlon64
    #6
    Már ugyan miért kellene kivágni az összes almafát?
    Elöbb volt almafa mint az Apple Records vagy az Apple Computer! :)
  • Macc
    #5
    Meg jo hogy nem vagjak ki az osszes almafat...
  • Macc
    #4
    A kerdes csak az, hogy miben befolyasoljak egymas letezeset??? Mert sztem semmiben. A nevuk reszben azonos, ennyi (Apple Computer =/= Apple Records).
  • bundee
    #3
    az applenek kolcsont kellett volna adnia egy kis cegnek, aminek steve jobs a tulajdonosa, es zeneletolto szolgaltatast vegez, itunes neven... na, arra nem tudtak volna gombot varni - ezt viszont valszeg beszopjak, legfeljebb birosagon kivul
  • Praetor
    #2
    Szerintem az Apple Records viszi majd a pálmát.
    "...az Apple Records szerint világosan definiálták korábban, hogy az Apple Computer semmilyen zenei tevékenységet nem folytathat..." ha ez tényleg így van, akkor a megállapodást egyértelműen felrúgta az Apple Computer. Főleg, hogy 2 pert már vitt a Records. Jobsnak ki kell nyitni a buxát.
  • vincuska
    #1
    en meg impotens vagyok es be fogom perelni a microsoftot mert picipuha, szevasztok