58
Sony Ericsson Z520i
  • acsati
    #18
    és akkor mit lehet tenni ha a játék túl széles? vhogy be lehet varázsolni vagy törölhetem?
  • apocalypse0
    #17
    igen, a maximális felbontás 128*160
  • acsati
    #16
    nekem se mert azt irja érvénytelen magasság :(
  • apocalypse0
    #15
    lekicsinyíteni sztem nemtudod
    nekem legalábbis nem sikerül
  • acsati
    #14
    nemtudjátok hogy ha egy játék tul nagy nem fér be a képrenyöre mekkora méretre állitsam?
  • Mirtil
    #13
    nekemis
  • Balázs1991
    #12
    hellotok nekem is ilyen telóm van
  • acsati
    #11
    http://z520i.atw.hu
  • apocalypse0
    #10
    konkrétan z520i re nem hiszem

    fasz kis telefon ez...
    Csak megvettem, és szar volt az egyik led.
    Ez volt kedden. Elvittük szervízbe pénteken, és még mindig nincs kész.
    Azért baszott jó a szervíz
  • Supersix
    #9
    Pappfer Z520i-re is vannak dolgok?Mert attól hogy SE minden attól még nem tutti hogy jók a géjmek.Nem tudtok valami mást ahol doszta van ingyen java?
  • JinkX
    #8
    Biztos volt már másik topicban, de ha Sony Ericcsonhoz bármi kell, akkor pappfer.hu
  • szafi
    #7
    most vettem a csajszimnak egy ilyen telót. Egy nőnek telejesen jó telefon!
    még most próbálgatom. Valami speckó oldalt ha tud valaki akkor linket ide ...

    yo
  • JinkX
    #6
    Spy803: a K750i tényleg egy jó telo, de kb. kétszer annyiba kerül, mint ez, és a célnak ez is tökéletesen megfelel... Szvsz az egyetlen baja a kicsi, nem bővíthető memória
    Geeryy: ez nem a helyesírás topic, és sztem találsz nagyobb hibákat is... Jó keresgélést!!!
    Az AAC problémára senkinek semmi ötlete?
  • spy803
    #5
    K750i forever!
  • Geeryy
    #2
    egyenlőre vagjuk pl a tortat.
    amire te gondoltal, az szerintem egyelore.
  • JinkX
    #1
    Hello mindenki. Ide várom a véleményeiteket, észrevételeket a telefonnal kapcsolatban. Én épp most újítottam be egy ilyet és egyenlőre nagyon bejön. Ha lesz rá igény ide pakolhatunk témákat, készülékkel kapcsolatos linkeket stb, stb... Egy gondom van a teloval, h nem játssza le az AAC fájlokat. Erre tudtok valami megoldást?