6347
banner
GM anyavállalat gyűjtőtopikja
Opel/Vauxhall/Chevrolet/Holden/Cadillac

  • RelakS
    #167
    Kőcsön

    Leraknám 10 vagy 20 %-át (mittudomain már, hogy a Suzukinál mit mondott az AAA autós csóka... kár, hogy úgy meg volt szerencsétlen gányolva, most lenne egy kocsim), aztán a maradék olyan 5-6 évi törlesztés (nem akarok túl sokat fizetni havonta)
    Azért gondolkozok ekkora időben, mert ha már veszek egy ilyen bárkát, akkor az maradjon meg addig, amíg kirohad alólam (minimum 10-15 év), vagy amíg nem leszek pénzeszsák :)
  • Tufa
    #166
    lizingelnéd az autót vagy kp?
  • RelakS
    #165
    Hát épp ez a gondom. Ami tetszik, az drága XD

    Nameg főleg munkába járáshoz kéne, aztán a Fót-Budapest-i szakasz elég forgalmas. Ha Suzukival megyek, ami mondjuk ócsó vétel volt, hogy kevés pénz kopjon emiatt, akkor ugye ha nekem jön valami nagyobb gép, abból elég randa vasalás lesz (meg esetleg tepsi nekem), egy Vectrából meg lehet, hogy kiszállok, és egy maradék féltengellyel megigazítom a másik arcát, ha ő volt a hibs (mintha akkor törődnék is ezzel XD)
    Nameg most ugye egy majdnem minden hájjal megkent Vectra, amit akár nyaraláshoz is lehet használni a puttonya miatt, vagy már megint a Suzukis példa, amibe berakok két kisebb bőröndöt, aztán jöhet a hátsó ülés

    JARGH! Dejólennemostakertesház
  • Tufa
    #164
    kertben van bent és félig lefedve, utcán este nem hagyom soha, melóhelyen is örzött parkoló stb. Anyámnak vectrája van egyébként, bár egyel régebbi mint az általad kiszemelt, az ujabba nem ültem még, a régebbi viszont nekem kicsi-omegához képest. :)
    Ha utcán tárolod egy komoly riasztó mindenféleképpen kell bele, sziréna jól eldugva, ha van lehetőséged garázsba vagy kertbe állni vele akkor vedd meg, később úgyis bánnád ha nem azt veszed amit szeretsz.
  • RelakS
    #163
    Ezért folyik a nyálam nekem is a Vectra-ra, mert nagydarab, meg nem is néz ki rosszul.

    Egyébként az Omegát hol tárolod? Garázs, vagy utca?
    Mondjuk itt Gödöllőn a legdurvább amit láttam az az volt, hogy egy merci A-osztályról (az az a kis zömök borulékony cucc?) lecsórták a karikákat.
  • Tufa
    #162
    Én egyik általad felsorolt autóval nem mernék utcán parkolni(éjszaka), kivétel a suzuki. Egyébként suzuki nem rossz vétel, 3 év garancia nem rossz, énis gondolkoztam hogy lecserélem az omegát, bár letettem róla, jobb a nagyautó :)
  • RelakS
    #161
    Nézegettem még sok mást, de a Vectra meg a ©koda Octavia az, ami tetszik, a Suzuki meg az, amit nem sajnálnék, ha pl megütnék, vagy akármi.
    Esetleg még ©koda Fabia, ami tudna érdekelni, mert most is olyanunk van. Néha lekapcsol a fél elektronika (számtógép, szervók, ABS, ASR (vagy mi a kipörgésgátló), kilométeróra, stb), de az szvsz az utólagosan beszerelt riasztóval van összefüggésben :S

    Amiket még néztem: Dacia, Fiat Stilo, Volkswagen Polo (ezt tényleg lopják? :D), Honda Civic, Trabant ( ;) ), meg még mittudomain már

    A netovább egy Vectra lenne ^^ (vagy egy Octavia)
  • nesto
    #160
    a suzuki és a vectra között nincs is más autó ami számításba jöhet?
  • RelakS
    #159
    Kösz a biztatást ^^

    Nekem is az a gondom, hogy most mi a ménkűt vegyek? Egy vacak szuzukit pl, amiben akár még klíma sincs, de nem érdekel, hogy néz ki, vagy egyilyen dögöt, aminél viszont a guta ütne meg, ha egy jégeső után pikkelyes lenne a festés... (mondjuk a diónyi jegek viszonylag ritkák ^^)
  • pszihopata
    #158
    Jégesőtől eltekintve tök jól!
  • RelakS
    #157
    Nem tudom, van-e valakinek tapasztalata, de egy 2004-es Vectra mennyire bírja a szabad ég alatti parkolást?
    Csak mert az AAA Autónál szemezek eggyel, csak éppen garázs nincs, amiben ácsorogna.
  • nesto
    #156
    omegába még én se láttam soha romát. errefelé a mercit kedvelik, meg az audit...
  • Tufa
    #155
    nem láttam még cigót B omegában, én sem vagyok az :P
  • dieselG
    #154
    Inkább az a-s vectrákra mozdulnak a cigányok, úgy látom. Omegaban ülő tetveseket még nem láttam..
    Nekem is tetszenek a legutóbbi generációs Omegák amúgy, csak az a baj, hogy műszakilag nem igazán megbízhatóak.
  • MaSzKa
    #153
    főleg azért mert a cigók veszik
  • nesto
    #152
    én is mindig nézegetem őket, nekünk '89-es évjárat van ezért is érdekeltek az újabb gyártmányúak. semmi tapasztalatom nincs ilyen téren, de nagyon bejön ez a típus.
  • ffxi
    #151
    Tudnátok nyilatkozni az Opel Omegákról főleg a '97-es kombis modellekről? Hogyhogy uannyiba kerül (sőt olcsóbb) mint az Astrák vagy más márkájú kocsik? Még mindig erősen keresem az ''igazit''
  • MaSzKa
    #150
    kicsit lexus beütése van
  • ikegami
    #149
    nem rossz.
  • MaSzKa
    #148
  • DJ BP
    #147
    mai Opelok árát elnézve, nem lesz olcsó :) Gondolok itt az Antarára pl., piszok drága
  • ikegami
    #146
    Én meg pont örülök neki, hogy a Calibrát szedték elő újból,
    hiszen nekem is Calibrám van, és szívesen vennék egyszer
    egy újat. Bár biztos szép ára lesz, főleg ha jó minőségűre
    sikeredik, a 2,8 as 300 lóerősről nem is beszélve.
  • nesto
    #145
    nem is rossz, bár 2009ig még ötször átalakítják kívül-belül. biztos jó drága lesz
  • blackgamer
    #144
    Feltámadhat az Opel Calibra
    kár hogy nem a Manta
  • nesto
    #143
    5?
  • DJ BP
    #142
    4 nem?
  • akela21
    #141
    gyerekek hany szemelyes a calibra
  • Raho
    #140
    Nem tudja valaki mennyibe van 1.7D A Vectrába a motor tartóbak?
  • nesto
    #139
    Videó
  • Raho
    #138
    Firefox is viszi "nekem" de nagyon szép autó.
  • nesto
    #137
    találtam egy igen érdekes darabot! muszály látnotok:)Nézzétek meg a képeket róla (firefox nem viszi, explorerrel nézzétek) LINK
  • dieselG
    #136
    Bocs, ha annak tűnt, eredetileg nem annak szántam :D
  • cheatman
    #135
    Szevasztok! Nincs valakinek C20LET (2.0 turbós motor) eladó? Váltóval elektronikával együtt? Egy F-es Kombi astrába kell, amibe most egy X20XEV motor van ami már fel van tuningolva 180 Le -re.
  • nesto
    #134
    Jogos, tényleg nincs 89-es Astra, 91-es évjárat, összekevertem az Omegánkkal ami 89-es. :S
  • Pheel
    #133
    Most mondjam, hogy reklám? :)
  • dieselG
    #132
    1989-es? Megeszem a kalapom :) Tudtommal csak 1991-től vannak Astrák, 1992-től már szériagyártás volt, miután kijavították az előző évi változat gyermekbetegségeit. 1994-től meg kicsit felfrissített változatban gyártották (hűtőmaszk, lámpák).

    Jómagam is Astra F-et hajtok, már több, mint egy éve van a tulajdonomban. 1993. decemberi, és jelenleg 65ezer kilométer van benne. :) A megvételkor 49ezer kilométeres volt. A galériámban vannak róla képek!

    Olyan, mintha most gördült volna le a futószalagról. Még véletlenül sincs rajta sehol rozsda. Motorikusan is igen jól megállja a helyét a mai méregdrága autók között. Sajna kissé fapados: az ablakot tekerni kell, nincs klíma, nincs abs, egyetlen extrája talánt a szervókormány! Közel tizennégy éves kora ellenére "újautó-szaga" is van!
    Nagyon megbecsülöm az autómat.

    Sajnos, tervezem az eladását, a kényelmi hiányosságai miatt.
    http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=912402&command=ugras&screenwidth=1024
  • Pheel
    #131
    Ez még jobb talán.
  • Pheel
    #130
    Barátod, Google
  • nesto
    #129
    1440*900-as Astrás képeket nem tudnátok linkelni? Vagy oldalt ahonnan lehet tölteni, jó lenne ha ilyen 91'es kahsztnis Astrákat tudnék szerezni
  • Pheel
    #128
    "a tanknál már kezdi enni a rozsda"
    Mivel típushiba, meg sem lep. :(

    89esként viszont dícséretes az állapota.