2320
  • Geri19880714
    #2320
    Sziasztok!

    Engem az érdekelne hogy win7 alatt mitől fagyhat le a dmc3, mikor xp-n roszabb vidkarival nekem tökéletesen ment?

    Aki ráér írjon lécci köszi
  • Geri19880714
    #2319
    Sziasztok!

    Win 7-en mérnem fut tökéletesen a dmc3? Nekem xp-n szaggatás nélkül ment és roszabb is volt a vidkarim, most meg van egy 9800 gt-m és roszabb win7-en mint xp-n. Van valami ötletetek mitől lehet ez?
  • The Protector
    #2318
    Ha használsz codec packot akkor az a baj,ha nem használsz akkor meg esetleg az.K-lite,goridien codec pack teljesen okés szerintem.Próbálgatni kell őket.
  • Mikike94
    #2317
    Na mindegy. Megoldottam a problémát. Most jött egy új: 1-2 videót nem játszik le a program, kihagya őket! Kérem segítsen valaki! Előre is kösz!
  • Mikike94
    #2316
    Hello. Kérem segítsen nekem valaki: feltelepítettem a játékot, magyarosítás, crack és mikor el akarom indítani ki írja hogy hiba van dmc2se.exe-vel. Próbáltam mással de nem ment. Segítsen valaki!
  • dvid95
    #2315
    csö honan tudok modokat letölteni és , hogy kell azokat telepíteni de csak a kinézeteket kéne semi mást
  • dvid95
    #2314
    az hogy egyik hejben éleszt ujjá a másik a szoba elején
  • Indigo
    #2313
    Na jó, hagyjuk. Ez egy idióta faszság
  • Indigo
    #2312
    Adok neki még egy esélyt :)

    De egyet áruljon már el valaki: mit jelent az Arany és Sárga fokozat, melyik miben különbözik a másiktól?
  • The Protector
    #2311
    Ahogy mondod.Szívesen megvenném aeredetiben a 3-at is.A 4-et már beszereztem.Igaz h be sem tettem a gépbe de legalább ennyivel is támogatom a fejlesztőket hogy az 5.rész is kijöjjön pc-re(majd ha lessz).
  • Klemice
    #2310
    A 4 egyedül grafikában volt jó, meg hát adott egy kis adag dmc-t :)
    Szeretem mindkettőt, de a 3 ütne 4-es grafikával igazán. :)
  • The Protector
    #2309
    JAh.Meg ha azt vesszük h a 4-et minden fokozaton végigvittem,azaz 100%ra kijatszáttom,ahhoz képest a 3-at kinkeservesen tudtam végigvinni.Szóval lehet viszonyítani.Bár a Hell and Hell fokozat elég nehéz volt de nem lehetetlen.
  • Klemice
    #2308
    A 4-ben nem szánt az ember annyi időt a kombók betanulására, sőt bármennyire jó a 4-ben a bármikori váltás, szerettem a 3-ban kötött style-al játszani.
  • The Protector
    #2307
    JAh.De nagyon szerethető Nero karaktere.Viszont a darkos,ironikus hangulat teljesen elveszik a 4.részben pedig imádtam.Hát igen a Casual fogyatékosok miatt akiknek az a jó ha megnyom egy gombot a gamepadon ami mellesleg az egész képet betöltve villanik a pofájába és van rá 5 mp-je h megnyomja és egy fél órás kivégző kombó után odafordul a mellette ülö No Live emberkéhez és mondja"látod milyen faszán tolom"
  • Klemice
    #2306
    A 4 más, Dante gyakorlatilag ugyan azok a pályák visszafelé, bossoknál nincs DT kombó, csak "sima" dmc hent :)
  • Optimus Prime
    #2305
    A 4 szebb - még demó után is. :) Bár abba nem csak Dante van.
  • Klemice
    #2304
    a 3 jobb :)
  • Indigo
    #2303
    Ehh, túl öreg vagyok én már az ilyen játékokhoz... :) Amúgy sem volt sosem a kedvenc műfajom ez az agyatlan kaszabolás, de a DMC a humora miatt mégis ösztönzött kicsit. Hát kár érte. Talán a 4-el teszek majd egy próbát.
  • Klemice
    #2302
    8 éves kisfiú dmc 4ben úgy legyakta a béka boss-t csak néztem, pedig csak össze vissza nyomogatta a gombokat :)
  • Optimus Prime
    #2301
    Próbáld ki egy sz** nap után, dühüsen. Hülyére vered az egész bagázst és a kombókat is megtanulod.
  • Indigo
    #2300
    Na, újrakezdtem, de így is visszarak a pálya elejére az elbukott boss harc után... Így nincs kedvem tovább játszani vele. Pedig már kezdtem egyre jobban belejönni :(
  • Klemice
    #2299
    3-nál sajnos csak grafikában jobb :(
    de tény hogy élvezetes az is
  • The Protector
    #2298
    Nincsmit.Kezd elölről.
    A másik hiba amibe sokan belesnek az a turbo mod.Az begyorsítja az egész játékot.Inkább második végigvitelnél kapcsold be.Én alapból azzal vittem végig és nem kicsit szenvedtem miatta:)
    Mellesleg ha végeztél vele próbáld ki a 4-et is.Az is nayon jó lett.
  • Indigo
    #2297
    Ja és köszi! :)
  • Indigo
    #2296
    Huhh, hát olyan volt, hogy arany meg sárga... Fogalmam sem volt, hogy melyik micsoda és mivel jár. Ezek szerint beleválasztottam... :( Na majd meglátjuk, lehet akkor elölről kezdem az egészet.
  • The Protector
    #2295
    Huh az elején kell választani kettö mod közül.Gold vagy silver vagy legalábbis vmi ilyesmi páros.Az egyik az h elölről kell kezdened ha meghalsz a másik az h nem.De olvass vissza és megkapod a választ h pontosan melyik az.
  • Indigo
    #2294
    Üdv!

    Most ismerekedem a játékkal (meg ezzel a stílussal), és sosem gondoltam volna, hogy ez az egyszerű, "gagyi" játékmenet képes lesz lekötni, de mégis :) A kombózásra még nem nagyon éreztem rá, csak összevisza nyomdosom a gamepad gombjait, és sikerélményem van :D Egyébként nem is ez a része a lényeg, hanem a baromi jó humor az, ami megfogott a DMC-ben, és mostmár kíváncsi vagyok a történetre is.

    DE!!!

    Mi a jó büdös francért kell újrakezdenem az egész nyamvadt pályát, ha elbukok egy boss harcnál??? Ez most kurvára fölidegesített, mert nincs kedvem mindig újrakezdeni az egész pályát! Lehet ezzel kezdeni valamit? Mert ha nem, akkor most törlöm a francba az egészet.
  • Klemice
    #2293
    up
  • szkics
    #2292
    hello... lenne egy fonots kerdesem meseltek olyant nekem hogy amikor megkapom a ket kardott, es fullba huzom a skilljeit utana ujakot fogok kapni... ez igaze???? legyszi valaki megirna hogy igaze?
  • szkics
    #2291
    vlaki megirna hogy kell megolni a vampir csajt???
    es nem tom sehogy
    elore is koszonom a valaszt
  • szkics
    #2290
    ok letoltom es utana meg irok ha nem tok valami
    es koszi a tippet
  • Evin
    #2289
    Ha nem vágod az angolt, rakd fel a magyarítást, és akkor mindenről tudni fogod mire jó.
  • szkics
    #2288
    hello...uj vagyok nem reg kezdtem el a devil may cry 3-at es kaptam egy rozsaszin csilagot a neve devil star
    Az mire jo??valaki megirna
    Elore is koszonom
  • RAZOR27
    #2287
    Én mindkettő esetben maradok a tricksternél (de darkslayer vagymi? a legütősebb, csakhát az vergil xD)
  • Optimus Prime
    #2286
    Úgy általában, vagy megölni a vámpírt?
  • mesterr
    #2285
    rajotem mit kel csinalni.legjobban a vámpir csajt utalom amikor meg akkar csokolni akkor leszedi a eletem ha elkap.szerintetekmelik stilus a legjobb?
  • mesterr
    #2284
    oke mart megoldotam.most a 18.pájában a legelejen.amikor at megyek a kapun es asztan megyek elore akkor a kovek alkotnak 1utat amin at megyek asztan ot van valami tükör vagy mi otmit kelcsinalni?amugy van vegigjatszasa?
  • mesterr
    #2283
    és még 1.amikor kijösz annak a nagy sárkánynak a gyomrából aztan bemész 1 ajtón,legyőzöd a óriás pókokat.aztan ot is bemész a másik ajtón.asztán van ot 1 rejtvény.vanak ot kristalyok es vilagit rá 3-ra valami fény ot mit kel csinalni.meg hogyan.meg mien gombal.valaki valaszolna ra legyen szives.:)megakadtam
  • mesterr
    #2282
    kosz
  • joe1980
    #2281
    Tessék serial:du67120631759495