150
24TheGame(PS2,magyar)
  • doubleW
    #30
    :)
  • Afe
    #29
    a PAL-os :)
  • bigbug1
    #28
    Sziasztok!
    Meg tudja mondani valaki hogy melyik a magyar feliratos verzió? Confusion, vagy Mirage? Vagy egyik sem? ha igen, azt hogy hívják?
  • Luiprima
    #27
    Beteszed az első dvd-t a gépbe és megnyomod azt a gombot amin 1 piros led világít ez ezután zöld lesz. Ha nem találnád majd rakok be róla képet. Azért lett 2 dvd mert nem fért rá egyre :(
  • THomas007
    #26
    Sziasztok!
    Nekem a játék két dvd-s verziója van meg.Hogyan kell elindítani? Mitől lett 2 dvd?
  • doubleW
    #25
    pont ezért nem nézem én se:)
    a legjobb sorozatok a friends és rém rendes család:))Nade nagyon elkanyarodtunk a témától...
    24:és azt tudtátok, h a vallatás és az autósüldözés két különálló minigame?mármint egy játék, de azok be lettek "ékelve".Szerintem nagyon jól sikerült mind2.
  • sp00n
    #24
    jaja vannak benne ugyan ugy durva fordulatok, mint a sorozatban :)

    off
    lost-ot en is elkezdtem nezni, mikor kijott usaban, de rohadt idegesito volt hogy reszeken keresztul nem tortent semmi, ellenbe a 24el ahol folyamatosan izgalmas telefordulatokkal reszek voltak/vannak :)
    /on
  • mukika
    #23
    én a Lost-ot is nézem(szeretem), meg a 24-et is. nem említeném egy kalap alatt őket... rajtuk kívül még X sorozatot nézek(szeretek). egy kicsit junkie vagyok, de ez van. :P

    amúgy a játékban is vannak nagy csattanók, durva részek?
  • sp00n
    #22
    a lost az szar :P nekem sem jon be:) ellenbe a 24el :)
  • doubleW
    #21
    dehogy, nemgáz :)
    lehet beszerzem az első pár részt és belekukkantok:) de nehéz eset vok, mert pl a lost se jön be, mégis mekkora rajongótábora van...
  • mukika
    #20
    a játék elvileg a 2. és a 3. évad közötti eseményeket mutatja be.

    igaz, hogy minden évad más-más terrortámadást mutat be, de valamilyen szálak mégis összekapcsolják az adott évadokat. már az 5. évad megy Amerikában, és még most is nagy nézőtábornak örvend ez a sorozat, szóval ez jelent valamit. :)

    én most tartok a 3. évad felénél, és iszonyatosan tetszik ez a sorozat. egy rész 1 órát mutat be, és egy évad 24 részből áll. vagyis 1 évad egy napot mutat be.

    a játékot pedig beszerzem a héten. bár friss ps2 tulajdonos vagyok, úgyhogy van mivel játszanom most, de szerintem minden mást félrerakok, amint ezt megszereztem.
  • sp00n
    #19
    a sorozatot meg szerintem szerezd meg :) nem talakoztam meg olyannal akinek ne tetszett volna :)

    (persze biztos van olyan) :)
  • sp00n
    #18
    jaaa, uupsz :)) bocsi :)) kicsit felreolvastam :)) maskepp ertelmeztem :) bocs meg1x :)
  • doubleW
    #17
    :)
    pontosan ezt mondtam én is:) a godfather lett trágya, a 24 nyomába sem érhet.És azt is irtam, hogy sokkal jobb lenne a 24, ha ismerném a sorozatot:)#6
  • sp00n
    #16
    izlesek es pofonok :) szerintem a godfather lett tragya :)) es a 24 meg rohadt joo :) amugy meg nem igaz, hogy nem kell ismerni a sorozatot, ha valaki ismeri a sorozatot sokkal jobban azonosul a jatekkal is, nem szimplan csak egy akciogame-t lat :) Legjobb pelada a nejem erre :) PS2n csak az autos gamekat szereti, akciokkal SOHA nem jatszik, megis a 24-et jatsza, mivel ismeri a sorozatot es nagyon szereti is azt...
  • doubleW
    #15
    Nos, igazatok van, kicsit elhamarkodott kijelentés volt h a godfather jobb.Eddig csak néhány párperces játékalkalom után vélekedtem ezt, de tegnap volt időm kicsit többet játszani vele, és igen, be kell látnom, a 24 nyomába sem érhet.Sőt, szerintem többet nem is játszom vele, mert egy trágya.
    Egyébként ja nem kell ismerni a sorozatot, mert gondolom mindig más a story, viszont a játék megjelenéséig én nem is tudtam, mi az a 24, a játék alapján ismertem meg a 24 világát,ami eddig csak sötét lyuk volt..:)
  • vLaDDD
    #14
    na ilyenkor sajnálom hogy nincs PS2-őm :( Egyik kedvenc sorozatom, és úgy látom a játék is jól sikerűlt, kár hogy nem tolhatom. Remélem egyszer PC-re is kiadják (bár erre nincs sok esély)
  • mila69en
    #13
    szvsz a the godftaher az egy nagy rakás sza.......:DD
  • mukika
    #12
    király. kedvenc sorozatom... örülök, hogy jókat írtok róla mert így tuti megszerzem! :)
  • thiefpaper
    #11
    Szerintem nem kell ismerni hozzá a sorozatot(max. csak Jack Bauert), gondolom új történetet találtak ki hozzá. Kár, hogy nem PC-s. :(
  • Afe
    #10
    maga a játékmenet nem nagy durranás, de a story zseniális.
    simán mintha egy uj epizodját nézném a sorozatnak.
  • Csacsi
    #9
    Szerintem jobb adaptáció, mint a godfather. Főleg azért, mert itt egy teljesne új történetet sikerült kitalálniuk, tele fordulatokkal. És ez az egyben az eredeti szereplők szinkronhangja van. Szóval jobb mint a godfather. Legalábbis ebből a szempontból. Más szempontból meg nem lehet őket összehasonlítani :D
  • Sanyix
    #8
    LOL ha nemismered a sorozatot, akkor honnan tudod, hogy film alapján rosszabb e mint a godfather? :D
  • doubleW
    #7
    ja igen, a célzórendszere teljesen egyedi és egyszerűen ku**ajó.
  • doubleW
    #6
    Nekem megvan magyarul, és sztem nagyon komoly, kisebb-nagyobb hibákkal, de ezerszer jobb lenne, ha ismerném a sorozatot.De ha már film alapján készült játékról van szó, a Godfather jobban sikerült.szvsz.
  • ffxi
    #5
    Meg van, de nem magyarul
  • Laky
    #4
    nem néz ki olyan rosszul :)

    http://www.gamespot.com/ps2/adventure/24thegame/screenindex.html
  • Fido4life
    #3
    Állítólag egész jó.. Főleg a magyar felirat miatt...
  • Mr Csé
    #2
    nem :(
  • imei1
    #1
    Sziasztok!

    Tolja valaki ezt a játékot?