150
24TheGame(PS2,magyar)
  • Tekken5
    #150
    Akkor ezeket a játékokat kellene kipróbálnod:
    God of War 1,2
    Silent Hill 2,3,4
    Tekken 5
    Shadow of Colossus
    Metal Gear Solid 3
    Resident Evil 4
  • zozo1976
    #149
    Sziasztok !

    Tudja valaki, honnan lehet leszedni a magyar feliratos verziót ?A torrent oldalak kizárva!Köszönöm!
  • Quantumleap
    #148
    Szevasztok!

    Melyik az az emulátor, amivel működik a játék?
  • Fido4life
    #147
    Üdv ! Eladó lenne egy díszdobozos 24 The Game, füzetével, 5500 huf Érdeklődni privátban, ugyanott kérésre képeket is tudok küldeni. Köszönöm a figyelmet :)
  • Fido4life
    #146
    Sziazstok ! Nektek se adja be az extrákat a játék végigvéétele után ?
    Mert nálam enm egy küldetés után kiírta hogy Bónuszok feloldva de nem adott be semmitse
  • alkess
    #145
    tartalékold a legerősebb fegyvert, és célozz pontosan!
    ha ügyes vagy, akkor már a fordulója után felrobban.
  • kicsirobi
    #144
    Valaki nem tudja,hogy kell felrobbantani a motorcsónakot Madsennel együtt?köszi
  • vezérszuszu
    #143
    Sziasztok!
    PS2 eladó!
    Eredeti dobozba, játékokkal, 2 joyal!
    Kb fél éves, mediaba vettem!
    Azt hittem megszokom, de én Pc-s vagyok, nem jött be!
  • Mayday
    #142
    Sziasztok,

    Nincs konzolom, de most kaptam kolcson egy PS2-t, igazandibol egyetlen jatek, ami erdekelne, a 24.
    Szeretnem megkerdezni, van-e esetleg valaki, Pest kornyeken, aki kolcsonadna nekem eredeti 24 jatekat nehany napra, mert ez nem csipezett gep, vagy mifene.
    Termeszetesen 100%-osan vigyazok ra, erre garanciat vallalok! :)

    Koszi elore is!
    Mayday
  • torrente
    #141
    Van egy ps2-es eredeti 24 játékom tokjában, kézikönyvével. Magyar felirat is választható a játékhoz! A lemez nagyon szép állapotban van. Átvehető Érden vagy Budapest Kelenföldi pu-on. Ára: 5000 Ft. Képet emailben tudok küldeni. Vannak más játékaim is. Érdeklődni itt lehet: [email protected]
  • nq
    #140
    emberek lenne egy kérdésem mivel végigjátszást nem találtam hozzá. Amikor Chase-el egy laborba kell betörni hogy ellopjon egy szinkronizálót elakadtam ugyanis oda érek ahova a nyíl mutatott és ez egy csimpánzokkal teli terem de nem mutatja konkrétan hogy hol van valaki tudja hogy merre találnám mert már a kijárat is megvan csak a szinkronizáló hiányzik.
  • Fido4life
    #139
    -.-
  • vezérszuszu
    #138
    Milyen 6 rúgó???
    15000 új-ba!
  • Fido4life
    #137
    szerintem 6 rugó erre a játékra nem annyira drága...
  • sephir
    #136
    helló én letöltöttem egy dual layeres verziót ,de az is lefagy kb a felénél nem tud valaki segíteni mit csináljak vele, bár elmentettem ,mert az autosave mellett lehet külön menteni és direk ilyentől tartva elmentettem.
    Vagy esetleg nem lehet a dupla rétegű verziót valahogy 2 dvd re kiírni vagy megpatch-elni mint a GOW2 DL-t? HELP
  • Haxley
    #135
    Sziasztok! Végül is senki nem mondta még el hogy működik-e a lemezcsere. Nekem is a két dvd-s van, és lefagy a játék felénél kb. Persze a mentés ugrik!! Elkeztem mégegyszer, és ugyanott!! Mi lenne, ha az adott rész előtt kicserélném a lemezt? Ezt még nem próbálta senki? Már félek harmadszor is nekikezdeni, pedig király gém.
  • torrente
    #134
    Nem tudsz adni egy linket, ahonnan le lehet tölteni az 1 dvd-s Mirage verziót? (Priviben, hogy ne szemeteljük össze a topicot).
  • torrente
    #133
    Csak a 2 dvd-set találtam meg.
  • Fido4life
    #132
    jah szívesen, de az 1 dvd-set sztem töltsd le megéri
  • torrente
    #131
    Még jókor jött az infó. Már le is állítottam a töltést; hibás játék nem kell.
  • Fido4life
    #130
    #117
  • torrente
    #129
    Most le tudom tölteni a játékot, de úgy vettem észre, hogy 2 dvd-s. Elég csak az első, csak azon van a játék és a másodikon meg csak ilyen-olyan extrák?
  • vezérszuszu
    #128
    ok köszi
  • alkess
    #127
    bújj el amikor a helikopter tüzel, és csak akkor jöjj elő, amikor újratölt. pár ilyen után már könnyen ki tudod számítani, hogy meddig lőnek róla.
  • vezérszuszu
    #126
    Sziasztok!
    Van egy olyan küldi , hogy a tetön kell legyapni az embereket, de jön egy helikopter de folyamatossan és hozza az embereket meg onnan is lönek!Nem tom megcsinálni!!
    Vmi tipp???
  • Tekken5
    #125
    Szeretem.
  • Fido4life
    #124
    szerintem szerezd be..:) már ha szereted a lődözős, taktikus játékokat :)
  • Tekken5
    #123
    Ha egyáltalán meglesz :D
  • Fido4life
    #122
    nincs mit, majd ha megszereznéd leírhatnád a véleményedet itt a topikban :)
  • Tekken5
    #121
    THx!
  • Fido4life
    #120
    szerintem mindenképpen, bár én ezt úgy mondom mint nagy rajongója a sorozatnak.. úgy hogy nem ismered a sorozatot, hát nem tom.. biztos vissza vesz az értékéből, de egy próbát mindenképp megér..
  • Tekken5
    #119
    Hi! Megéri megvenni ezt a játékot?
  • modernslave
    #118
    ja igen az okoskodásom mellett elfelejtettem mit akarok kérdezni :)
    szóval nekem is a 2 dvd-s magyar feliratos PAL veruió van meg, nem a hivatalos kiadás. Megjelenéskor megszereztem de mivel halottam a rossz híreket erről a verzióról nem kezdtem neki de most már nagyon ki vagyok éhezve egy 24 játékra. A kérdésem az hogy végül is megoldható e a hibák kikerülése.. dvd mentésnél a corrupted save data stb.. újrakezdés nélkül. (ja amúgy a fejezet választó is azért van benne hogy a tesztelők le tudják tesztelni a gamét akkor is ha befagy a mentés valahol...így ugye tovább léphetnek.)
  • modernslave
    #117
    olvastam a régebbi hozzászólásokat és csak annyit szeretnék, hogy a 2 dvd-s PAL verzióval a következő a baj (ezért fagy dvd váltáskor illetve egyébb helyeken): eredetileg a PAL is egy DVD9-es game csak a cég tesztelésre adta ki a 2 dvd-s verziót újságoknak (pl: 576konzol) és ezek sajnos még hibásak voltak (az 576 tesztben is írják)...ez a verzió került ki a netre is sajnos. Amúgy minden végleges már benne bár úgy tudom hogy a célzáson is még finomítottak meg mozgásnál sem dől annyira jobbra balra a kamera.
    most már mindenhol 6000 körüül van szal érdemes azt beszerezni akit igazán érdekel.
  • Fido4life
    #116
    nah emberek megszereztem ezt a kis faszványos gamét, sztem kurva jó, nem az a tipikus "menj A-ból B-be és akinek nem tetszik a pofája öldle" játék, hanem felvan dobva a mini játékokkal, a beszélgetős és persze az autós részekkel !
  • vezérszuszu
    #115
    Hát sajnos nem fog megjelenni PC-n!
  • ace05
    #114
    Valaki nem tudja hogy mikor jelenik meg pcn?Sajnálnám a pénzt ps2 re!
  • soma62
    #113
    Köszke!
  • alkess
    #112
    A rendőröket le kell ráznod! Figyeld a körözési szintet és próbálj meglógni vagy elérni azt, hogy a rendőrök autói felrobbanjanak! Nem emlékszem milyen autóval kell ott menni, de ha tudsz, akkor szerezz sportkocsit, azzal könnyebb!
  • soma62
    #111
    hali!Vki pls segítsen ott tartok hogy elkell jutni a kínai negyedbe és onnan me köröznek a rendörök vki tud adni vmi tanácsot??