112
Mit írjak még ide?
  • hiba
    #72
    a szigetek akarmelyikere nem lehet kiszallni?
    Ahol kezdodik a game, egy kis sziget volt kis ladikkal kimentem de kiszallni nem lehet? volt ott par visko is...

    Amikor ez ellenfelek hajojarol bekerul egy egy ember a vizbe es ikon vana fejuk felett mit lehet veluk kezdeni?

    En a ladikkal odamentem, de aztan mindig jott egy capa es megette oket!
    Nem lehet semmit tenni?

  • AC2
    #71
    Annyira nem rossz kis játék, de nálam csak "B kategóriás".
  • tibiszabo
    #70
    Köszi a segitséget!!!!!!!
  • KobeSoprano
    #69
    ott lehet ahol a történetbe illeszkedik, tehát csak úgy nem tudsz, csak süllyeszteni! vagy ha a vitorlákat zúzod le akkor lehet, hogy lehet :) na jól megfogalmaztam. szal azt még nem próbáltam
  • KobeSoprano
    #68
    dobj egy barrel-es hordót és menekülj onnan mert felrobban az egész sor! így el tudod kerülni mind1iket! :)
  • tibiszabo
    #67
    Halli!
    a szigetre kis csonakkal hogy kell bejutni mert az első robbanoszeres hordoknál már felrobbanok tul közel vannak egymáshoz és kezdhetem megint lenyomni a három hajót
    hogy csináljam ???
    segitsetek már!!
    umugy nagyon tetszik a játék!
  • Kly9
    #66
    Ez a scrshot vagy kamu vagy tnyleg lehet csáklyázni.
  • Kly9
    #65
    Nah sikerült lekapnom, majd délután kipróbálom aztán véleményezem :)
    Egyébként rájöttetek már hogyan lehet csákláyzni?
  • #64
    Ott a pont :)
  • grebber
    #63
    Szerintem Infernalról van szó!
  • KobeSoprano
    #62
    iylen kalózosra gondolsz? melyik az? :)
  • #61
    Azon már túlvagyok, de még nem telepítettem, mert jobb game is kijött
  • AC2
    #60
    Én még ott se járok h letöltsem, jó h nincs miről pofáznom :D
  • #59
    Nincs itt valami nagy prögés, úgy látszik gyenge a game
  • KobeSoprano
    #58
    közbe megoldottam, csak egy entert kellett nyomni és beleült egy kis hajóba.
  • KobeSoprano
    #57
    Sziasztok! Nem tudok bemenni a jelölt helyre, tudnátok segíteni hogy kell? Köszi

  • #56
    Ne gondolkozz, csak az van...
  • AC2
    #55
    Én a reloadedes verzión erősen gondolkodom...
  • #54
    Csúnya internetről...
  • mila69en
    #53
    megvettem onlájn gyórvásárlás:DD
  • AC2
    #52
    És honnan van a game?
  • mila69en
    #51
    most tényleg nem lehet benne partra szálni ahol én akarok?:/ vagy csak nem jöttem rá hogyan kell:D meg csákjázni sem tudok:S
  • mila69en
    #50
    nah nem úgy volt hogy lehet majd szabadon garázdálkodni meg ilyenek?:D ennek ellenére folyamatosan csak missziokat kell csinálni:S már kezdem is unni:( és rádásul csinálok egy gyors mentést a gép meg rámenti a hülye auto mentéset:/
  • mila69en
    #49
    nincs ebben semmi érdekes... most mondom, hogy így van:D fullon van neki minden 1024-ben és tökéletesen megy... most is ezt nyomja én meg most léptem ki:D de sztem nagyon jó:D
  • grebber
    #48
    Azt érdekesnek találom de nagyon!
  • mila69en
    #47
    na gyerekek kipróbáltam és nekem rohattúl tetszik:DDD megy3ek is vissza gamáni:P gfx nem ojan csúnya sztem:D de legalább megy fullon szépen folyamatosan...

    apropo grebber öcsémnek is feldobtam a gamát majdnem ugyenz a gépe van mint neked 2500+ 1gb ram 6600gt és fullon megy neki a játék 25-35fps-el:D
  • mila69en
    #46
    akkor most jó game lett vagy nem?:D
  • saxicola
    #45
    Pár kép a demóból: www.gportal.hu/screenshots
  • Shevchenko
    #44
    Jól kell tudni ehez angolul vagy elég annyi ami a Port Royal-hoz kell?
  • grebber
    #43
    Pf elmehetnek a busba azzal a gépigénnyel ott alatta. azon kb megse mozdulna az én konfigomon 1 gb rammal csak minden lowon nyujtott elfogadható sebességet!
  • #42
    Megmondom őszintén egyikkel sem játszottam :(
    Képek + gépigény

    Még csak a demót próbáltam a full game majd este kerül sorra.
  • saxicola
    #41
    Helló!
    Milyen az írányítás, a grafika, a Pirates-hez vagy inkább a Pirates of the Caribienhez hasonlít?
  • #40
    A Reloaded ezt is elhozta nekünk :)

    Saját screenek
  • grebber
    #39
    Tortuga: Two Treasures GOLD
    [2007. február 24. @ 10:08 - Chesario]

    A CDV Software Entertainment és az Ascaron Entertainment jelentette, hogy elkészült a Tortuga: Two Treasures játékuk.

    A kalózok világát bemutató programban a játékosok egy kalóz kapitányt alakítanak majd, akit TPS nézetből irányíthatunk majd a szárazföldön és stratégiai nézetben a tengereken. A Tortuga: Two Treasures elsősorban akció központú játék lesz, de igen erős történeti szálat is kanyarintottak a singleplayer módozathoz. A megjelenés március 5-én lesz esedékes.

    info: Gamestar
  • littleNorbi
    #38
    Hasonlít ez a game a Pirates of the Caribbean-ra ?
  • grebber
    #37
    "Az Ascaron fejlesztői végre meséltek kicsit a Tortuga: Two Treasures karaktereiről és lehetőségeiről. A játékban stratégiai nézetben lesz lehetőségünk kalandozni a Karib Tengeren, ahol akár komoly csatákban is részt vehetünk, de közelharcban TPS nézetbe váltva is harcolhatunk. A márciusban érkező játék a 18. században játszódik és Aurelius életét követhetjük majd nyomon, aki szolgasorból próbál felemelkedni."

    info: Gamestar
  • X Revenge
    #36
    Most tudtam csak kipróbálni a demót, de nagyon tetszik. Most elmondom h h mi nem teszik: kicsit még furcsa nekem a kamaeramozgatás; a grafika se túl jó, de erről nem a játék hanem a gépem tehet, de egyébkéntse olyan rossz...; és még a bugok nem tetszenek, természetesen.De összeségébe nagyon, főleg fullgame patchel és új géppel, így király lesz :)
  • grebber
    #35
    Mert kurvajól optimalizálták :D

    Nekem is egyedül minden lowon akkor már a harcnál meg sehol nincs semmi akadás.
  • Alice Sabbat
    #34
    miért van az hog maximum grafikán elhajózgatok ... és olyan szép simán fut a játék hogy csoda... és 1 ellenséges hajó lő egyet és kb 0,1 fps esre vállt :(...
  • grebber
    #33
    Bal egérgomb!