112
Mit írjak még ide?
  • Glutamin
    #112
    Én még 2008 nyarán toltam végig. Nem egy nagy eresztés de összességében tetszett. A tengeri rész szépen kidolgozott. A szárazföldön lenne még mit javítani egy esetleges folytatásban.
  • gabo91
    #111
    behalt az ottani letöltés... :(
    Nincs meg valakinek? nem tudná feltenni vagy elküldeni valaki?
  • grebber
    #110
    Innen tudod leszedni
  • elvin
    #109
    szevasztok! őőő... nincs türelmem és időm végignézni az egész fórumot. Nem tud valaki egy helyet ahonnan le tudom szedni a magyarítást ???
  • Kly9
    #108
    Hát mi ne mondjak, nekem nem nagyon jött be a gamma...
  • Prince23
    #107
    Az már lényegtelen, én nem azért töltöttem le a peccset, h azt javítsa, sokkal inkább a medi 2 javítása miatt. Rühellem, mikor egy pecs nem a játékokra fókuszál!
    El kéne kérni a vásárló könyvet az activisiontól:DDDD Adnék nekiek.
  • grebber
    #106
    Arra nem gondoltál hogy a patchhez .NET újabb verzióját feltette mert csak azzal indul el? Mert az hozza be azt a kodosat én most tetem fel a 2.-ásat és kodos lett de kieleht löni lazán!
  • Prince23
    #105
    So:
    1. Az egész Windowsot átbuherálta, úgy hogy mikor újraindítottam a gépemet, akkor kérte a jelszót meg mindent, de attól betudtam lépni, meg valami ikont helyezet ki a tálcára
    2. A medieval 2-t el se tudtam indítani, pedig eredeti játék nekem

    Tehát levettem az egész j-progit, restart: megint a kódos buhera jött be (tudod, mikor a win bejön és kiírja, h Üdvözöljük, na előtte volt valami szarakodás... régen volt már). Utána a regeditbe mentem, megketestem qrvára nehezen és kitötöltem... és helyre állt a win. (habár kárt nem okozott, csak én ilyen rendmániás vaok a gépemmel kapcs)

    Ja és egy peccs h a fenébe tartalamzhat több mint 700 Mb adatot???!!! Ez csak költői kérdés volt.
    Egy átlagos pecs, ami pl. az 1.1-re épül max 178 mb-ot tartalmaz.
    Erősen kétlem, h ez a pecs az 1.2-es medi2 az egy felturbózott mellékprogi lehetett, ami a medi2-őt nem kapcsolja szét, és naná, h valami új direct x ill. xp frissítésből állt az 1.2 pecs java része, nem pedig a bugfixekből ill. AI javitásokból...
  • grebber
    #104
    Miért mit okozott ez a Medieval 2 1.2 patch?
  • Prince23
    #103
    Persze, az ageiat physicet feltettem, de volt vmi ....driver is hozzá (nem ati, se nem nvidia gef), én meg ismeretlen dolgokat nem akarok fel tenni a gépemre, már egyszer pórul járt az xp-ém a medievaL2 1.2 pecs miatt.
  • grebber
    #102
    Az a driver elvileg az Ageia kártyához van.
    Hát ha sm3-as a karid és nemlehet állítani passz.Nekem lehetett de a gépem nagyon kevés hozzá.
  • Prince23
    #101
    Pedig min. a s m 2-őt elkén érni...mert sm 3.0-ás a karim(256-tal)
    De mikor instaláltam, kért vmit ill. be volt pipálva mikor végzett az installal, h vmi drivert kért, de én azt nem raktam fel, de kétlem, h amiatt lett vón.
  • grebber
    #100
    Hogyhogy nemtudod eléri a Shader beállításokat? Lehet amiket nem tudsz elérni nem támogatja a VGA-d !
  • Prince23
    #99
    Erre senki sem tudja a választ?
  • Prince23
    #98
    Helló!
    Én miért nem tudom elérni a Shader Model-t a beállításoknál, meg a Taextura részletességet???
    Ezt nem értem? Hm?.... vmi ötlet...??
  • Soldier22
    #97
    segítene valaki?

    Elakadtam az elején a gaménak.
    mit kell csinálni mikor egy másik hajóra kerülök(nem kalóz) és az öbölben van még 3 olyan hajó+ a régi kalózhajóm is. Kinn a tengeren van egy nyíl de nem tudom mit kell csinálni?
  • Soldier22
    #96
    segítene valaki?

    Elakadtam az elején a gaménak.
    mit kell csinálni mikor egy másik hajóra kerülök(nem kalóz) és az öbölben van még 3 olyan hajó+ a régi kalózhajóm is. Kinn a tengeren van egy nyíl de nem tudom mit kell csinálni?
  • jackson77
    #95
    Ekkora foscsomó játékkal még nem játszottam az egyszer biztos!!
  • grebber
    #94
    Valaki megvette magyar nyelven?
  • jackson77
    #93
    Hello.
    Erről a kapitány paliról lenne szó. Ezt nem tudom kinyírni. Aki tudja hogyan kell írjon. Köszike.




  • jackson77
    #92
    Hello.
    Elakadtam annál a résznél ahol Charles Vane-t kell megölni. Felmegyek a legénységgel Charles Vane hajójára lezúzok mindenkit az embereimmel csak amikor arra kerül a sor hogy Charles Vane-t kéne megölnöm akkor kiírja hogy kevés életerőm van és hiába ütöm és rúgom ezt a Charles Vane nevezetű ürgét ez sehogy se akar meghalni. Mit kell itt csinálni?
  • sirzollee
    #91
    Hali!Blackbeard ellen nyomulok,lehúztam teljesen az életerejét,de a szemét folyamatosan dobál voodooporral és nem akar meghalni....oszt gyorsan végez velem...Most mit kő tenni????
  • tibiszabo
    #90
    tards távol magad tőle!!
  • lacaaa2
    #89
  • lacaaa2
    #88
    elekadtam vele ott ahol három hajó jön megtámadom őket és egy idő múlva jön a szellem hajó és köröz a sziget körűl mit kell csinálni?Egyébként nem rossz game szerintem
  • lacaaa2
    #87
    sziasztok ha valaki tud végigjátszást vagy magyarítást meköszönném
  • surisomi
    #86
    Valaki megosztaná velem a nyelvi fájlokat, léccy kösszi:D
  • Botond #85
    hahaha, 215. lettem a toplistán :-D

    Nagyon jó kis játék volt 8 óra kellemes játékidővel.
  • Botond #84
    5. fejezet, de magyar szinkron botrány. Tegnap vettem csak meg. -.-
  • KobeSoprano
    #83
    na hogy álltok? :)
  • tibiszabo
    #82
    Elakadtam ugy 60%-nál amikor kimegyek a szigetről van 3 hajó célpont mindegyiket védi még kettő hajó amikor kivégzem az utolsót is akkor game over
    mit kell itt csinálni??
  • Carlos HUN
    #81
    Még az elején vagyok
  • Carlos HUN
    #80
    Én nyomom nekem nagyon tetszik!:D
  • tibiszabo
    #79
    nem nyomja senki ezt a gémet?
    pedig nem olyan rossz!!
  • tibiszabo
    #78
    Nagyon köszönöm a segitségedet!!!!!!!
  • KobeSoprano
    #77


    fentről lefele:
    a hordó (azt már tudod mire való :) )
    hajótest javító
    vitorla javító
    ágyú javító
    ez mind a 2 iráányba kilövi az összes cuccot az ágyúkból
    ez meg a kraken azaz ha kidobod jön a Karib Tenger Kalózaiból ismert "polipféleség" kb 500-1000 hp-t von le
  • KobeSoprano
    #76
    Mivel szellemhajó ezért nem tudsz ellene mit csinálni! Én felküldtem az összes vitorlát és irányváltás nélkül csak a jelölt helyre mentem, egy idő után kiírja, hogy sikerült leráznod.
  • KobeSoprano
    #75
    Kicsit többet vártam ettől a játéktól, de nekem még így is nagyon tetszett! Remélem, hogy a következő részekben, ha lesznek megoldják, hogy bárhol partra lehessen szállni, meg adnak egy kis szabadságot is és nem csak a küldetéseket kell végignyomni!

  • tibiszabo
    #74
    Hello!!
    Ismét kérnék egy kis segitséget
    Amikor jön a szellem hajo mit kell csinálni??
    ha megprobálok lelépni vagy elkezdem löni a hajót vagy kettöt beledüdok lönni és utána sikertelen küldetést ir ki vége a gémnek
    Mit kell csinálni??
    Van még egy ikonom a lőszeres hordó alatt van a 0 gombal lehetne használni de nem csinál semmet az mire való??
    Előre is köszi!!!
  • AC2
    #73
    Akárhol asszem nem lehet kiszállni.

    Ha elég gyors vagy, akkor megmentheted a matrózokat. Csak gyorsan keresztül kell menni rajtuk mielőtt a cápák ketté harapják és bekerül a te legénységedbe.