223
Visszatér hozzánk Flor! :)
  • abonyitomz
    #81
    Erre a sorozatra minimum adnák a legjobb női szereplő oscart és a legjobb zenének jaró oscart :) [ szigorúan csak az én véleményem alapján ]
  • abonyitomz
    #82
    Legnépszerűbb témák
    1. The Elder Scrolls IV.: Oblivion
    2. Football Manager 2006
    3. The Godfather
    4. Battlefield 2
    5. Battlefield 1942
    6. World of Warcraft
    7. Spy the Ghost
    8. Csacska Angyal 2. széria - egyre népszerűbb
    9. Atlético de Madrid
    10. Humoros és aranyos képek
  • Phat Smoker
    #83
    meg lehetne egy legszívszorítobb sírás meg egy leghitelesebb rinyálás kategóriát is indítani...tarolnának a szereplők!
  • Harly18
    #84
    Ezt én is észrevettem, de csak azért, mert sokan fikázni jönnek és nem azok akik szeretik ...mondjuk én is fikáztam, de attól, hogy nekem nagyon nem tetszik, még másnak......
  • Laky
    #85
    ez a lényegen nem változtat :)
    a topic sikeres
  • Darukezelő
    #86
    Úgylátszik szarból mégis lehet várat építeni!



    sry
  • Szolnokboy
    #87
    azok meg végképp akik az ilyesminek topicot nyitnak
  • Laky
    #88
    abba te nem szólhatsz bele, hogy ki milyen topicot nyit, és hogy kinek mi teszik
    majd fogom magam, és hülyének nézlek az Ace Media Player topicod miatt, mert én Windows Media Playert használok...
  • Vortodox
    #89
    Sok mindent lehet választani hobby-nak, sok mindent szerethet az ember, de egyszerűen kétlen, lehetetlennek tartom, hogy az ilyen, és ehhez hasonló műsorokban leljen valaki örömöt. Számomra elképzelhetetlen, sőt már már visszataszító, undorító. Persze vannak szélsőséges emberek.
  • Laky
    #90
    számodra(!) elképzelhetetlen :)
  • sweech
    #91
    lol deszar
  • vaaa
    #92
    ez magyar sorozat?
    csicska angyal?
  • abonyitomz
    #93
    argentin
  • Slayerboy
    #94
    Ezakedvencemmindennapmeknézem
  • Slayerboy
    #95
    Te is értelmes szinten vagy, hogy tegnyitsz egy ilyen topicot :D
  • Szolnokboy
    #96
    tedd azt de ez a topic akkor is szánalmas marad
  • Fido4life
    #97
    MIT KERES EZ ITT A LEGNÉPSZERŰKBE !!!!?:????? Amúgy Call of Duty-s létedre ez szégyen, de nekem mindegy...
  • Atkamon
    #98
    Baszki megnéztem egy részt de a végére má sirtam! Elképesztő baromság! "Jajj tündérékém segíts visszaszerezni hosé frenando armando stb.-t!! HÜPHÜPHÜP......"
    Azt még bőg egy órát......
  • abonyitomz
    #99
    7. legnépszerűbb téma

    eddig még nem nagyon látatm hogy irnának a Csacska fanok , vagycsak titkolják | de az is lehet hogy itt aki ebbe a topiba irt az mind szereti a Csacskát csak titkolja hogy menő legyen
  • Slayerboy
    #100
    Felfedted a titkom... tényleg imádom a Csacska Angyalt csak titkolom, hogy menőzzek !!!44
  • abonyitomz
    #101
    Egy pár magyar csacska angyal rajongói oldal , ami a második szériával is foglalkozik:
    Csacska Angyal - G-Portal
    Floricienta lapja
    Floricienta
    Csacska Angyal Lap.hu
    Floricienta Rulz
    CSacska angyal ATWs
  • DJ Skyline
    #102

    ja minden bizonnyal!
  • abonyitomz
    #103
    ja és csak hogy tisztában legyetek a dolgokkal, nem kicsi a rajongótábora :) :

    Google:
    „csacska angyal”: 11–20., összesen: kb. 515 000 magyar nyelvű találat. (0,09 másodperc)

    Yahoo:
    Results 1 - 10 of about 129,000 for csacska angyal - 0.12 sec. (About this page)

    Yahoo: [ Floricienta-ra keresve]
    Results 1 - 10 of about 217,000 for Floricienta - 0.14 sec. (About this page)
  • neménvoltam
    #104
    Google:
    „Csicska Angyal”: 1–10., összesen: kb. 324 találat.
  • neménvoltam
    #105
    úgy látszik ennek kevésbbé :D
  • abonyitomz
    #106
    Még egy kis érdekesség:

    Peticio.hu
    (http://www.peticio.hu/index.php3?module=6&pdid=H18487651985&)

    Petíció címe : Petició a Csacska Angyal 2 sorozatért!!!
    Érkezett/Várt aláírások : 8748 / 5000
  • shiftáj
    #107
    ez vmi írtózatosan számalmas...
  • Szolnokboy
    #108
    ezt most tényleg komolyan gondolod ?
  • Slayerboy
    #109
    Hát igen... nagy az isten állatkertje.
  • Slayerboy
    #110
    Már csak hármat kell aludni és kezdődik a második széria a retek klubbon!!!4 :D
  • abonyitomz
    #111
    Floricienta elnyerte a Gardel Otorgado por Capif. Díjat, ami a legfontosabb díj a zeneivilágban. ---> Google a jóbarátod keress rá , utánna kérdezz. | szóval még a zenei téren is üt
  • Slayerboy
    #112
    És?Attól még szar a sorozat... idióta hiperaktív szappanopera huzadrangú "színészekkel".
  • Slayerboy
    #113
    És ahoz képest, hogy az a legfontosabb díj.. életembe nem hallottam róla :) Lehet hogy én vagyok túl műveletlen. :P
  • DJ Skyline
    #114
    sosem fogja felül múlni a Star Wars zenei világát!
  • sapkafej
    #115
    bazmeg ez a sorozat a nyomába se ér a Homok titkainak vagy az Esmeraldának
  • abonyitomz
    #116
    nagyon jó szinészek vannak benne és jól is játszák a szerepüket! Meg ebben a sorozatban sosem lehet tudni hogy mi fog történni , csupa izgalom , érzelem :) Lehet sírni amikor valami érzelmes dolog történik.
  • Slayerboy
    #117
    Ne mondd már, hogy ezt komolyan gondolod...
  • abonyitomz
    #118
    mert te sosem néztél ilyen filmeket ?
    Ismerek pár embert ( lányt ) akik igen is sirtak az előző széria egykét epizódján , főleg amikor a főhős emghal az ucso elötti részben.
    És azok az igazán jó filmek/sorozatok amik hatnak az emberi érzelmekre. Javits ki ha nem igy van.
  • Szolnokboy
    #119
    nemigyvan
  • Mr Csé
    #120
    csicska angyal :DDDDDDDD