841
Atlético Madrid Topic
  • DJ Bee18
    #121
    VB2006: Mateja Kezsman nyílt levele Egy, a szerb sajtóban leközölt nyílt levélben kért bocsánatot kiállításáért Mateja Kezsman (képünkön). A németországi labdarúgó- világbajnokságon szereplő, már a második fordulót követően biztos búcsúzó szerb és montenegrói együttes támadóját az Argentína ellen összecsapás 65 percében állították ki.

    A szerbek akkor már 3-0-s hátrányban voltak, a vége kiütéses, 6-0-s dél-amerikai siker lett. Az Atlético Madridban légióskodó, 27 éves klasszis a félpályánál oldalról, páros lábbal csúszott be Javier Mascheranónak. A mozdulat Roberto Rosetti játékvezetőnél azonnal piros lapot ért.

    Bár az argentin játékos szerencsére nem sérült meg, a mozdulat mindenképpen alattomos volt: centinken múlt, hogy nem ellenfele lábát találta telibe a szerb futballista.

    Kezsma n a Danas című napilapban megjelent írásban mentegette magát és meg sem próbált magyarázatot találni a magyarázhatatlanra. „Elnézést kell kérnem és bár túl szigorúnak tartom az azonnali piros lapot, a tettemért vállalnom kell a felelősséget. Sokkos állapotban vagyok még mindig, nem tudom, a történteket követően mit is tudnék mondani.”

    Kezsmannak nem ez az első emlékezetes kiállítása a válogatottban, hat évvel ezelőtt, a 2000-s Európa-bajnokságon a norvégok ellen 1-0-ra megnyert találkozón a 87. percben állt be csereként Mijatovics helyett, majd ugyanabban a percben ki is állították, egy hasonlóan durva becsúszásért.
  • DJ Bee18
    #120
    ezzel nagyot dobtak a csapaton , jövőre kár hogy nem indulnak az UEFA-ban
  • 9csöves9
    #119
    Agüero vs River Plate


    http://www.youtube.com/watch?v=kxb8l0vzsPE&search=Sergio%20Aguero%20
  • gabber_saviola
    #118
    nah látom már télyleg hivatalos a hír :((((
  • franc0
    #117
    ezzel be is telt a harmadik nemeu-s hely
  • DONGUBA
    #116
    Akkor biztos elmegy torres
  • 9csöves9
    #115
    szinte biztos

    egész Európa akarta a Juvetól a Realig hát nem tudom hogy jól döntött e

    mindenesetre az Atleticonál hatalmas sztárrá válhat
  • bmffm856
    #114
    nem tudom...én nso fórumon találtam...de ott több helyen is...nem tudok spanyolul, tehát felőlem lehet kacsa is...az sem derül ki számomra...:DDDDDDDD
  • Zséé
    #113
    ja mondjuk az Atletico már Rosickyt is leigazolta párszor mégsincs ott :)
  • gabber_saviola
    #112
    Olasz csapatok is hajtanak Sergio Agüerora, és olasz szájtokon még nem látom a hírt
  • Zséé
    #111
    pff mipénzér?
  • bmffm856
    #110
    hát ez a topik eléggé elsüllyedt...de feldobom egy hírrel...elég nagy dobás ha igaz...nem tudok spanyolul, találtam a magyar komment mellett...

    Az Atletico Madrid 8 évre leigazolta Sergio Agüerot 23 millió euróért
  • Monoton
    #109
    sajnálatos :(
  • DJ Bee18
    #108
    megint csak egy x az Espanyol ellen... Már 7 pontra az Uefa...
  • DJ Bee18
    #107
    na az UEFA kupa remények elszálltak...
  • DJ Bee18
    #106
  • DJ Bee18
    #105
  • DJ Bee18
    #104
  • DJ Bee18
    #103
  • DJ Bee18
    #102
  • DJ Bee18
    #101
  • DJ Bee18
    #100
  • franc0
    #99
    fú ez karaj
  • DJ Bee18
    #98
  • DJ Bee18
    #97
  • DJ Bee18
    #96
    Az Atletico Madrid két fontos pontot hullajtott el



    Az Atletico Madrid csupán döntetlenre volt képes a Cadiz otthonában. Meteja Kezman góljával szerezte meg a vezetést az Atletico és a Cadiz a második félidő közepén egy tizenegyesből egyenlített.

    A középkezdést követően mindkét csapat küzdött, hogy helyzetet alakítson ki, ez az Atleticonak sikerült elsőként. Ibagaza hajszálpontos passzát követően Kezman egy az egyben vezethette rá a labdát a hazaiak kapusára. A szerb csatár elvitte a kapus mellett a labdát, mielőtt az üres kapuba jutatta volna azt. 1-0-ra vezetnek a vendégek!

    Nem sokkal ezután Petrov duplázhatta volna meg az előnyt, de hatalmas 30 méteres lövése a felsőlécen csattant.

    Félidőben: Cadiz 0 - 1 Atletico Madrid

    A második félidőben az Atletico ijesztgette a hazaiak kapusát, Kezman és Torres is gólt szerezhetett volna, de a 68. percben a Cadiz büntetőhöz jutott, és így esélyt kapott az egyenlítéshez. Galletti szabálytalankodott a 16-oson belülre törő Cadiz játékossal szemben, és a bíró a tizenegyes pontra mutatott. Leo Franco eltalálta az irányt, de nem tudta megismételni a csütörtök esti bravúrt, amikor az argentín válogatott játékos két büntetőt is védett.

    A pirosfehérek közel kerültek ahhoz, hogy begyűjtsék a 3 pontot, de Torres lövését a cadiz-i kapus, Limia szépen védte.

    A vége:
    CÁDIZ, 1 (Lobos, bünt.); ATLÉTICO DE MADRID, 1 (Kezman).

    Cádiz: Limia; Varela, Paz, De Quintana, Raúl López; Fleurquín, Bezares, Fernando Morán, Jonathan Sesma; Lobos és Medina (Enrique, 78’).

    Atlético de Madrid: Leo Franco; Velasco, Pablo Ibáñez, García Calvo, Antonio López; Colsa, Ibagaza (Gabi, 84’), Galletti, Petrov (Molinero, 87’); Fernando Torres és Kezman.

    Bíró: Pérez Lasa. Sárgalapot kapott Bezares (79’); és az Atletico játékosok García Calvo (51’), Velasco (61’) és Galletti (67’).

    Ramón de Carranza Stadion. Nézőszám: 19.000.

    [apro]© DJ Bee18
  • DJ Bee18
    #95
    nem igaz, ezzekkel a 11-esekkel nincs szerencséjük... kellett volna a 3 pont
  • franc0
    #94
    fájt az a tizi
  • Monoton
    #93
    Cadiz [1 - 1] Atletico Madrid
  • DJ Bee18
    #92
    a Celta 2-0-ra vezet a 70. percben, csak a 7. helyre jöhetünk föl
  • Monoton
    #91
    én ugytudom sérült!
  • DJ Bee18
    #90
    newcastle-ben van. A múlkori FA kupa meccsen, mintha azt mondták volna, hogy az edzőnél valamiért ,,kegyvesztett" lett. Marha jó, akkor már inkább a Deporban maradt volna, mert így még a VB-nek is biztos annyi. Nyáron sztem biztos eligazol...
  • franc0
    #89
    énmeg sokminenkire kíváncsi lennék bugyi nélkül...


    egyébként luque-val mivan? ő is jó játékos
  • Monoton
    #88
    én is ugy gondolom hogy marad már csak azért is mert szeretne nyerni vmilyen europai kupát a madriddal!

    de azért kiváncsi lennék az Owen, Torres kettősre!!
  • franc0
    #87
    Torres marad, bárkivel fogadok, de minimum tét 5k
  • Monoton
    #86
    nocsak nocsak a Betis magára talált!?
  • DJ Bee18
    #85
    ha ma kikap a Celta, az Atletico meg nyer, akkor már hatodikok lesznek :), mert tegnap a Villarealt is megverte a Betis
  • Monoton
    #84
    erre most nem tom mit mondjak mert a én angliában a newcastle nek is szurkolok és sztem az Owen, Torres párosítás verne mindent! ::DDD
  • DJ Bee18
    #83
    szerintem is, remélem Torres meg maradni fog
  • Monoton
    #82
    Ő nagyon jó vétel lenne a csapat számára!