15
  • DanyyX
    #15
    Bár ez idehaza már eléggé megszokott procedúra.
  • DanyyX
    #14
    Ez a támogatás megint a magán cégeknek lesz fasza. Ott sikkasztanak majd belőle, ahol csak lehet.
  • klastrom
    #13
    Büdös nagy a csóróság itthon az biztos.Aztán közben meg egy szűk réteg hülyére lopja magát...
  • gregor
    #12
    Egy másik weboldalon olvastam,hogy 907 ezren neteznek otthon hazánkban ez szerintem szép szám.
    Ebből 650 ezren !!! széles sávon neteznek!
  • gregor
    #11
    9-es:Én se fizetek kevesebbet ,mint te,pedig nem vidéken lakom.
  • HENCIG
    #10
    Ez egy profi hsz!

    LOL:-DDDDDDDDDDDD
  • AgentKis
    #9
    Aztán meg 9-12 rugót ADSL-re... Röhej télleg ami vidéken folyik. A szabadrablás netovábbja. Okádnom kell tőle.
  • HUmanEmber41st
    #8
    Arról nem is beszélve, hogy ha ADSL-ed van, akkor még fizetheted a vérlázítóan magas vezetékes telefon előfizetést is.
    A legolcsóbb is 3600Ft ugyebár..de ezt a "kis tételt" mindig kihagyják ugye a hirdetésekből...Mert akinek nincs vonalas telefonja, de kellene a NET, akkor először vezesd be a vonalas telefont, majd dobj ki az ablakon havonta 3600Ft-t...
  • szurka
    #7
    Egyelőre itt tartunk: kenyeret minden faluba!
  • Gabest
    #6
    Miattad van falun p1! Elhoztad a jó kis mac-jeiket, biztos egy vagyont érnek :P
  • Caro
    #5
    Ha állami pénzből húzzák fel a vonalakat, akkor remélem nem fogják távközlési cégeknek odaadni.
    Legalább bérleti díjat kérjenek érte.
  • LaPalma
    #4
    ha mindenhol nem is, de elég sok helyen. sőőőt!
    tavaly elmentem néhány baranyai falucskába, mert gyűjtői szenvedélyemet szerettem volna kiélni. sikerült, mert hozzájutottam abc80, ht1080z, mac color classic gépekhez. ez utóbbit még mindig használták egy másik mac lc mellett. azzal fizettem a gépekért, hogy adtam nekik p1-es gépeket. úgy örültek nek, mint majom a tevefaroknak. nekik már az csúcs volt, hogy ezzel a kis cseréve végre windows volt az iskolában
  • Kis-Bob
    #3
    Nem tudom, hogy miből feltételezed, hogy a falvakban mindenhol P1-esek vannak.

    Egyébként, ahol én lakok, ott volt egy összefogás szélessávú net ügyében. Kb 15 ember, de lehet, hogy egy kicsivel több. Mindenkit megkerestünk, akit csak lehet, de mindehol elutasítottak. Vagy azt mondták, hogy nem éri meg kiépíteni nekik (és ez még a jobbik eset volt), vagy azt, hogy nem foglalkoznak ennyi emberrel. Próbáltuk a mikrós netet is, de nem volt elég közel átjátszó, tehát az is befuccsolt. Így maradt a jó öreg percdíjas Matav-net (nem tudom, hogy mi az újabb neve...). DÜBÖRÖG AZ ORSZÁG!!!
  • szombi
    #2
    Ja.
    És nem illik megfeledkezni a falusi sikolákról sem, ahol még mindig P1-es gépek és win95 van...
  • Viszpi
    #1
    hát elkéne nálunk is , mondjuk egy wimax antenna megtenné, 4-5 Km-es hatótáv nevetve megy ezeknél, egy vevő/kari a gépbe meg nem kerül sokba,
    első hsz