1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • cenobite
    #196
    "Mit néze'? Ne nézzé'! Legyaklak! Unnnngggrrrr!!!!"



    (Barátságos o'kocka )
  • Cat 02 #195
    na gyerünk :P leveszem minre a Grafikot ( hú de menő vok :D amúgy is mindne min en van és midnek ki van kapcsolva :D és így is akad ) és nyertem :D
  • Zsolo007
    #194
    A gond az, hogy a szépség relatív :D
  • b-type
    #193
    viszont rondát nem kunszt csinálni, viszont szépet igen. :)
  • Cat 02 #192
    az nem oan élvezetes :P :D
  • Esrohnoil
    #191
    Inkább olyan verseny legyen h. ki tud szebb arcot kreálni.
  • MrStokes
    #190
    Szted? :D

    Lehetne rendezni egy ki tud rondabb karaktert krealni versenyt :DD
  • Cat 02 #189
    bűn ronda :D direkt ien ? :D
  • Rage47
    #188
    looool:DD
  • Jagi
    #187
    thx
  • Crokin
    #186
    Tényleg nincs.
  • CsőKujts
    #185
    Ne! :)
  • Jagi
    #184
    A képességek szintjéről beszéltam, nem a lvlupról. A minortól tényleg nincs lvlup?
  • Laza
    #183
    A Majortol megy a szintlepes, de mindegyik fejlodik (csak a lvl up-hoz kell a major)
  • Jagi
    #182
    a minortól sem?
  • lazazael
    #181
    off
    Csak Major tol megy a szint...szerintem.
    /off
  • Jagi
    #180
    Mindegyiknél megy a szint, úgyanúgy csak a Majort magasabb szinten kezded mint a atöbbit
  • Mayday
    #179
    Oke, oke, tenyleg meg egy utolso, ok? :)
    (Szegyenlem magam, tudom, hogy wrong topic :( )
    Akkor tkp a major es minor kozott csak annyi a kulonbseg, hogy ha majort fejlesztek, megy a szint is? De ugyanugy felturbozhatom magam 1-2 minorbol is?
  • Jagi
    #178
    Ja te fix kaszttal kezdtél! :)
    Jó nálam egyértelmű volt, hogy kiválasztod mindíg úgy csináltam (custmize :) )

    DE rossz helyre irkálunk ez a karakteres topik :)
    Úgyhogy SRY :)
  • Mayday
    #177
    Na varj csak, most en nem emlexem, vagy mi, de volt ilyen, hogy skilleket valasztani? :)
    Azt nem a kaszt adta?
  • Jagi
    #176
    Először a főskilleket választod ki, ezek magasabb szinten lesznek kezdéskor (fő szakértelmek, ebből ügyesebben kezd)
    Másodjára a másodlagosokat választod ki ami alacsonyabb szinten van a főskilleknél,(másodlagos szakértelem)
    de alacsonyabb azoktól(egyértelmü)amiket nem választottál ki...

    viszont mind a 3 ugyanúgy fejlődik és maxon mindegyik ugyanolyan erős
  • Mayday
    #175
    Van neki, de mivel Scout, Blade a major skill, a Marksman csak Minor neki. De azert szeretek ijazni, fejlodget azert az is. (Azert meg nem egy Legolas szint) :)

    Ezzel kapcsolatban egy kerdes, bocsi, hogy ide irom: a karaktereknek a fo skillekben benn vannak ugye a fontos skillek, de a minorban az osszes tobbi jatekban levo skill van, vagy csak az adott kaszt masodlagos kepessegei?
  • Hmuda
    #174
    Szegényke. Elaludt napozás közben, erre egy kósza minotaurusz véletlenül rálépett a fejére.

  • Laza
    #173
    Vazze, es ha az a lenyeg hogy 'hulyeseg' legyen?!
    Vagy hogy ne a 'megszokott' ... ?!
    Ugyhogy ha csak erre futja nem kell am ide irni :)
  • Bucser
    #172
    Ez tiszta legolas:) csak íj kéne a kezébe:)
  • TEJA
    #171
    Mi ez a war thief hülyeség, ez tökéletes ellentmondás. Másik meg hogy rablónak hívják a koncepciót.
  • Dns5000
    #170
    bazz em meg meg semmit sem talatam igaz csak a mage gudes dolgokat csinaltam
  • lazazael
    #169
    Azóta találtam Deadric gatyát meg bakancsot, a surranóba gyorsab bele is pakoltam +12str et szal igy szinte csak nyertem az előzőhöz képest mert azzal +65kg ot tudtam cipelni és 5 ös def e volt, ez pedig igy 7 es def., a +12str pedig 60kg ot jelent plus ban, meg nem tudom mennyi sebzést:)
  • lazazael
    #168
    Jelenleg 60 a max. defence em, de a setykám meg a kesztyűim még mindig csak Törpe cuccosok mert nem akadt eddig jobb az utamba. Persze ez heavy armor ra értendő.
  • Dns5000
    #167
    ubazz pici loot :P
    neked mekkora a vedelmed?:P
  • lazazael
    #166
    Na szal az éppen aktuális karakterem, de szerintem holnap hajnalra már sokminden meg fog változni.
    Itt a lootok:

    Itt egy kis Glass:):

    És az épp aktuális viselet:


    Eként saját class al nyomom, leginkább egy barbárhoz hasonlit, de a heavy armor is primary skill, ezen kivül blunt al nyomom...
    Majd hajnalban megmutatom ha sikerült több Daedric cuccra szert tennem:P
  • Hmuda
    #164
    Na megnéztem. Mind a kettő páncélban 43 a védelem. Fura, mert a díszes páncélnak roszabb védőértékei vannak mint az Ebony-nak.
  • Hmuda
    #162
    Van Oblivion topic is a világon.
  • frods
    #161
    Hello mindenkinek!!
    Az lenne a kérdésem hogy minimum mijen gép kell az Oblivionhoz?
    Hogy mehessen low grafikon. Ha Kérhetnélek titeket akkor minnél részletesebben írjátok le.

    Köszi na pá
  • Hmuda
    #160
    Most passzolom, majd később megnézem. De annyi biztos, hogy ez a páncél gyengébb mint az Ebony.

    #158: megnézed a billentyűzetkiosztásban, hogy mivel lehet 3rd person nézetre váltani és azt kell folyamatosan nyomni és akkor az egérrel forgathatod a kamerát.
  • Dns5000
    #159
    mekkora a vedelmed?
  • tormy
    #158
    Hogyan tudok a karimrol elorol kepet csinalni mint te a masodik kepen???
  • Hmuda
    #157
    Nagyon jó lenne, ha minél előbb kiadnának egy próba-baba modot. Orbitálisak a játék páncéljai. Legutóbbi szerzeményem, nem egy nagy durranás, de szép (nem, ez nem Ebony).

  • Dns5000
    #156
    full bound setes karim, az a baj hogy mell es labvertbol heavyt idez, a tobbibol lightot, nekem meg ligh armor skillem van igy a heavy cuccok nem adnak sok plusszt :/
    van valami masik idezes ami konnyit idezne abbol a kettobol?
  • Zsolo007
    #155
    Persze, mivel jó keverék :)