1282





A képek ne legyenek nagyobbak 1024x768-nál. Ha nagyobbak akkor csak URL-ként rakjátok be! 800x600 az optimális.
  • disorder14
    #236
    Először én is dwemert akartam irni:)
    De aztán megláttam hogy az oblivionban már dwarwennek hijják
  • Hmuda
    #235
    Tényleg. Mindegy, akkor nem keverik, de a TES világ törpéi nem azok a klasszikus értelembe vett törpék. :-)
  • disorder14
    #234
    A morrowindban tényleg dwemer volt...
    de ha megnézed ezt a képet akkor rájössz hogy jól irtam:

    [IMG]http://uploader.cjb.hu/file/Oblivion 2006-03-29 21-04-28-84.jpg[/IMG]
  • Hmuda
    #233
    Azért keverik mert hasonlóan kell leírni őket. A TES-ben a Dwemerek felelnek meg a legjobban más világok Dwarf-jainak, de nem teljesen mert a Dwemer egy "Mer", vagyis elf faj. Csak annyi a kunszt, hogy föld alatt éltek és gépekkel foglalkoztak.
  • Esrohnoil
    #232
    És miért keverik? A kettőnek elvileg köze nincs egymáshoz...
    Hogy is menne fel a törpe cucc egy orkra? :DD
  • Hmuda
    #231
    Nincs, azok már rég..."kihaltak". Csak a cuccaik maradtak hátra.

    Nem törpék igazából, mert akkor tényleg Dwarven lenne, csak sokan keverik a Dwemer-ekkel.
  • Esrohnoil
    #230
    Törpe faj is van a játékban?
  • disorder14
    #229

    [IMG]http://uploader.cjb.hu/file/Oblivion 2006-03-29 19-51-40-07.jpg[/IMG]

    [IMG]http://uploader.cjb.hu/file/Oblivion 2006-03-29 21-08-40-71.jpg[/IMG]

    Ez a Karim.(nem tudjátok véletlenül hogy hol lehetne egy dwarwen sisakot szerezni?)
  • PiszkosFred
    #228
    Heh, és tényleg. Thx, mostmár ez is tiszta legalább :D
  • Hmuda
    #227
    Azt felénk az Age csúszka buherálja...milyen verziód is van?
  • Jagi
    #226
    Öreg-fiatal
  • Hmuda
    #225
    Complexion: én eddig csak redguarddal bénáztam vele, de félig meddig tényleg azt állíthatja, hogy mennyire legyen nőies/férfias a megjelenése. Redguardoknál emellett még azt is megpiszkálja, hogy mennyire sötét/világos a bőrszín.
  • haxoror
    #224
    Ja azért hozzáteszem hogy a vonásokon tényleg javít de a skin tone-t általában elbassza mert balra sötétebb, markánsabb lesz, jobbra meg világosabb, finomabb de egy csomószor túlvilágosítja az arcot és kékesfehér StarTrek bőr lesz az eredmény.

    Ha csaj karaktert csináltok akkor már az elején megéri jobbrább tolni.
  • haxoror
    #223
    :D

    A bal szélső a férfiasabb, a jobb szélső a nőiesebb megjelenés, a két nemre jellemző vonásokkal játszik :)

    Nézd meg, ha egy női karaktert teljesen jobbos Complexionnal megcsinálsz (mármint tényleg női és nem vmi NDK súlylökőbajnok) szal ha utána teljesen ballra húzod akkor megkapod a csaj férfi ikertestvérét :)
  • Dagobert
    #222
    Szerintem azt jelenti mennyire hozza ki az arc formáit,szineit, mennyire lesz karakteres az arc.
  • MrStokes
    #221
    De en pont ugy vettem eszre, hogy amikor teljesen bal oldalt van a csuszka, akkor normalis az arc kinezete, jobbra huzva meg fokozatosan romlik, nekem legalabb is elegge elxarta a kinezetet ilyenkor.
  • PiszkosFred
    #220
    Csak tipp. De amikor össze vissza szabod az arcot, ezzel lehet picit finomítani a vonalakon. Legalábbis nekem mindig szebbé teszi az arcot, ha egy picit mozdítok rajta. Jobb magyarázatot én sem találtam rá :D

    És persze szebbé teszi a bőrt is, amolyan kozmetikus módra ;] (de ez is csak amolyan tipp, lehet én "látom bele" a dologba ezt)
  • MrStokes
    #219
    Rajott mar vki, hogy a lenti kepen is lathato Complexion milyen modon befolyasolja a kinezetet?
  • Dagobert
    #218
    Nincs boszorkány kaszt, gyártott :)
    A másik assassin.
  • MrStokes
    #217
    R billentyut nyomva kell tartani (vagy az egergorgot, de ezt nem probaltam, ezt csak itt olvastam korabban) es ekkor nem a karaktered fog mozogni, hanem a kamera o korulotte.
  • McHaals
    #216
    hopp na még1x
  • McHaals
    #215
    http://youareincombat.dox.hu/backstab.jpg
  • grebber
    #214
    Hogy lehet game közben körbeforgatni a kamerát mert nekem eddig nem jött össze pedig szemből is csinálnék képet??
  • MrStokes
    #213
    Letezik elore elkeszitett kaszt, amit Witch-nek hivnak, vagy ez sajat gyartmany? :)
  • CS@
    #212
    Fuuu Sorgin nagyon tetszik ! Grat!
  • Cat 02 #211
    hmmm :D második a tipikus boszorkánmy xD
  • Dagobert
    #210
    Nah mégegyszer.


    Ha ugyanaz a videókártyád, akkor lehet driver is mivel én még egy régi, control center nélküli verziót használok.
  • Zsolo007
    #209
    Nekem van AA és AF is és mégis megy az a skrínshot :)
  • Dagobert
    #208
    A szépség

    és a szörnyeteg karaktereim

    Amúgy ha még nem jött rá senki, hogy néha miért nem csinál screenshotot, itt egy lehetséges válasz.
    Nálam, 9600Pro kártyával ha bekapcsolom az AA-t, nem hajlandó már screenshotot csinálni. Másnál is talán emiatt nem megy.
  • Zsolo007
    #207
    Nem, de ha enchantolsz lehet neki új nevet adni...
  • MrStokes
    #206
    Sajat fegyvereket is lehet kesziteni?
  • Rage47
    #205
    uristen ez naon állat:)
  • Zsolo007
    #204
    Kis frissítés, főkarakterem még szebb lett :)




  • katarzis
    #203
    hmm nekem is ugyanilyen gépem van ,de még nem tudtam kiprobálni ,de ez nem valami jo hír:/
  • Hmuda
    #202
    "Hát köztünk legyen szólva...annak az ork bigének akkora s*gge volt..."
  • haxoror
    #201
    Angol fórumon olvastam hogy a bethesdás arcszerkesztő programba valami hasonló külsős progiból ("FaceGen" a neve) be lehet emelni képeket, vagy valami ilyesmi trükk.
    Próbálta már valaki?
  • PiszkosFred
    #200


    Ha már annyira divatos ez a beállás, akkor én is má' ;]
  • Kandurex
    #199
  • haxoror
    #198
    Vagy ki tud híres embereket élethűbben összebarkácsolni, lehet hogy majd megpróbálok egy Chuck Norrist összedobni
  • Tojesz
    #197