1593
The Settlers II - Next Generation
  • Sheltem
    #73
    Mivel a 2. részt vették elő ami köztudottan a legjobb volt(najó az 1. rész se volt rossz) minden okunk megvan a reménykedésre, hogy nem próbálnak többet hozzátenni a grafikai megjelenítésen kívül. Ha ez a játék ugyanaz lesz mint a settlers2 volt(amire minden esély megvan) akkor iszonyat nagyot fog szólni a cucc, alapjaiban mutatja majd meg a játékfejlesztőknek merre is kéne továbbmenni.

    Köszi az Oszkárt a fogalmazásomért
  • Danton
    #72
    ÉS A LEGFONTOSABB: ÚT!!!

    remélem hajózni lehetlesz már normálisan:D
  • Danton
    #71
    Ó ISTENEM

    BA--MEG EZ NAON JÓ!!!

    KIABÁLOK ÖRÖMÖMBEN? HOGY VÉGRE AZ UTOLSÓ REMEKMŰ SETTLERST KIADJÁK FELJAVÍTVA
    VÉGRE ÉRKEZIK EGY ÚJABB JÁTÉKÉLMÉNY vagy pont ez fogja elrontani?(3D)

    NA MIND1 ALIGVÁROM
  • Csoder
    #70
    Jajj, harc, francnak bele harc, pont ezért is szerettem annyira, hogy nem a háborúskodás volt a lényeg. :)
  • Fenrir
    #69
    Simán meglettem volna a harc nélkül is mert egy jól működő gazdaságot nehezebb volt összehozni mint egy hadsereget.

    Már az első részben is hihetetlen, hogy mennyire összefüggött minden mindennel. Pl ha dugó volt valamelyik úton akkor nem tudták elszállítani a farmertől a gabonát. Így nem kapott a disznónevelde kaját, nem tudott abból a hentes húst készíteni, nem kaptak a bányászok kaját, nem termeltek szént, nem lehetett vasat készíteni, nem lehetett belőle szerszámot gyártani.

    Hihetetlen egy játék volt...
  • Láma!
    #68
    engem is.::)
  • Bucser
    #67
    Nem a harc volt a játék lényege... Hanem a gazdaság racionális összeszervezése az úthálózat megteremtése... Engem perpé pont a harc érdekelt benne a legkevésbé...
  • virs lee
    #66
    Ez jó hír, de azért a harcot kicsit korszerűsíthetnék benne, az már akkor is elég tré volt.
  • Serpa
    #65
    2006 ősz
  • Nuki
    #64
    óóó ezt mennyit nyomtuk két egérrel :P - ha valamiben, ebben mindig is maradi voltam, settlers2 über állesz =)
    reméljük lesz olyan jó mint a elődje :D
    a képek alapján nincs tulcsicsázva, az alap-koncepcio megmaradt :)
  • Cat 02 #63
    a 2 vel mennyit nyomtam :P
  • ReTeK
    #62
    én is szivesen elnézegettem fejlődő gazdaságomat, pont azt szerettem benne hogy nem kellett kapkodni na meg persze az osztott képernyős mókát
  • Gabesz amd64
    #61
    én nagyon csipáztam a régit is,de ezt is megfogom majd sasolni
    mikor jön ki?
  • Newyorker
    #60
    Uhhh, ezt a gámát már én is nagyon várom!
  • Bucser
    #59
    Órákat tudtam nézni anélkül hogy bármit is csinálnék, hogy pici kis serpáim mivel foglalkoznak éppen:)
  • MerlinW
    #58
    Remélem benne lesz a terepgenerálás:)
  • Sheltem
    #57
    Szeptember még olyan messze van :(

    Nagyon várok erre a gyöngyszemre.
  • Fenrir
    #56
    Jaja, pont az veszett ki az 5-ik részben ami a többit naggyá tette: az a kicsit bugyuta és gyerekes karakterek :)

    Az 5 már nagyon hajazott a warcraft-ra, nem volt az az igazi settlers feeling. Nekem is nagy kedvencem volt az 1 és 2, de pl a 3 már annyira nem jött be.
  • ZsirosKenyer
    #55
    azért is settlers II a címe mert semmi sem fog változni.
  • SZULTA
    #54
    csösztök! aszittem csak a nagy világba néhányan nyomulnak a settlers2 vel rosszul ittem hála a jó égnek... fiuk és ezt az uj részt majd eredetibe meg lehet venni valahol???és a sima settlers2 mert az is kéne???nekem is nagyon nagyon bejönnek ezek de a 3,4 nem annyire a legjobban a 2 és a 3d -s sem izgat annyira de azé az is kell és mikorra is jön ki???
  • Serpa
    #53
    ha nem hülyék, akkor csak a grafot turbózzák fel.
  • [HUN]FaTaL
    #52
    Húhúhú de várom már, régen mikor haverokkal nyomtuk osztott képernyőn, isten egy játék volt:D remélem nem cseszik el...
  • shadar619
    #51
    hali
    én most vettem meg a pcgurut és abban úgy van hogy 2006 2. negyed év. Tudja vki hogy akkor mikor jellenik meg?
  • Csoder
    #50
    Tyűha, de jó lesz, régen sokat játszottam a sima SII-vel.
  • ZsZso
    #49
    Jáj ... tegnap előkapartam a Settlers II -t, aztán akkor láttam meg, hogy nincs is LAN opció :(. Micsoda fals emlékeim vannak ... ezek szerint ezért játszok LANba mindig a Settlers IIImal.

    Amúgy a Settlers IIhöz készítenek német kollégák valami újítást (lásd Transport Tycoonhoz ami készült). Sajnos több a terv mint az eredmény, de fontos megemlíteni, hogy fut XPn (DosBox nélkül). AIt szeretnék még javítani, megaztán LAN opciót beletenni, ilyesmiket. Úgy néz ki, hogy hamarabb fog elkészülni a Next Generation mint ez az újítás (neve Settlers 2.5).
  • ZsZso
    #48
    Azért fura, hogy ezt ők is érzik, és mégsem ezt az utat választották, mikor megalkották a Settlers V -t ...

    Na mind1, lényeg, hogy év végén hatalmas LAN partyk lesznek az új Settlers II -vel :) (számomra nem volt a settlers 2-3 -on kívül más olyan játék, amit képes lettem volna évekig LANon játszani (jó a Diablo II, de más télleg nem :P ))

    Meg kell jegyeznem, megint egy szép év köszöntött ránk. Oblivion, Gothic 3, Settlers II, The Guild 2, ... VÁÁÁÁ

    (vicc gyanánt megemlítem, hogy dec.31én a Duke Nukem Forever is napvilágot lát... kunc kunc kunc :)))
  • Admiral
    #47
    2006 október...
    Jó sokat kell még várni :S De már várom nagyon, egyik kedvenc játékom volt annak idején (a Civ1 mellett)
  • Botond #46
    3. részt nagyon eltalálták,de a 2 volt az igazi settlers.
  • gtom
    #45
    KIRÁLY lesz! Sztem többet adnak el ebből mint az Settlers 4-5 ből összesen.
  • ZsZso
    #44
    Hatalmas lesz. Tegnap mikor olvastam a GSon a hírt, mélyen belül karneváli hangulat alakult ki :).

    Előtörtek a régi emlékek ... Settlers 1-et mikor tesómmal KÉT SOROS egérrel nyomtuk egy gépen. Anno édesapám kikerekedett szemekkel nézett rám, mikor közöltem vele, hogy oly jó lenne egy másik egeret is hozzácsatolni a géphez :))) (jogos volt, hisz azóta se találkoztam olyan progival, mely kihasznált volna egyszerre két egeret)

    Settlers 2 volt tán a legjobban eltalált rész. Számomra a Settlers sorozat mindig is azokat a mókás emberkéket juttatta eszembe :). Én speciel nem örültem neki, mikor a 3. résztől kezdve egyre jobban a harc felé tolódott el a hangsúly, s kezdett beleolvadni a sorozat 4. és 5. része a piac többi stratégiájába. (persze kis túlzással mondom ezt ... mondjuk az 5. részt már kedvem se volt kipróbálni :( )



    A topik nevét lehet célszerűbb lenne Settlers 2: The Next Generation -re megváltoztatni, hisz ez a játék neve.
  • ZsirosKenyer
    #43
    kintlesz
  • Lacee
    #42
    de ugye van rá esély hogy angolul is megjelenik? valahogy németül nem lenne olyan nagy flash...
  • Sheltem
    #41
    Na ez lesz nagyonnagyonnagyon komoly játék gyerekek.
  • ZsirosKenyer
    #40
    imádom
  • Bucser
    #39
    Szívem repes a képek láttán:) hangulat ugyanz mint a 1-2-ben:) imádtam azt is:) a Settlers 5 már hatalmas csalódás volt a képek alapján is...
  • TrIp
    #38
    úúúúúúúú!!!! ilyen lesz???? YEAH
  • Serpa
    #37
    trailer
  • Axon
    #36
    Yes!

    Nekem az 1. rész volt a favorit, mivel annyi játékidőt még egyetlen más játékkal sem toltam eddig mint az elsővel. Mondjuk a 2. rész is nagyon bejött, így izgalommal várom ezt a 3D-s verziót.
  • M@TriX
    #35


  • Muki100
    #34
    egy kis javítás a harcon, néhány új épület érdekességképpen, minden út vezessen rómába és újra kezdődik a móka