88
Segítsetek
  • tobias88
    #48
    a neverwinter nightsnál jobb a dungeon siege, de azzal asszem sajnos nem lehetett multiba nyomni! a NN-nál hogy van a netes game, a választottaddal?
  • erx13
    #47
    fahrenheit az jó meg támogatom a gothicot is :D de én szeritnem interneten helyesen lehet kalandjátékozni Neverwinter nights-al is
  • Apus
    #46
    Conqueror A.D. 1086. Nem kaland, de kalandos :D
  • joe1980
    #45
    Fahrenheit!
  • Esrohnoil
    #44
    A robbantott csirke a legfinomabb. :P
  • Nuki
    #43
    borospite?
  • Barty007
    #42
    ha jo rpg kell akkor tesség Gothic1 , Gothic2 , Gothic3(jön) :) ezek istenek igaz vannak benne orok sárkányok meg minden kira dolog
    itt lehetsz varázsló,lovag,zsoldos 1 emberrel mész és sok sok küldit kell teljesiteni.Történet jó szörnyek jók nem az a rohanok és hentelek könnyü szar hanem egyszerűen csak JÓ !!! Keress rá és nézz képeket
  • tobias88
    #41
    (grafika lehetne jobb)
  • tobias88
    #40
    Ez kegyetlen jó, hogy lehet ezt támogatni(írd meg priviben plííz)? Isteni!!! KÖSSZ! Leszólítottam egy lovast kint a pusztában kilences volt mellette, hát nem 9-en voltak, :D!
  • Hustler_hu
    #39
    naja ... de lentebb is irtam ... miért kérsz segítséget ha nem olvasod el őket ? :)
    Fejlesztés alatt van , de már megveheted (mint pl. én) ezzel is segíted a fejlesztést ...
  • Fido4life
    #38
    Jajj, azt letöltöttem...
  • hen-tes
    #37
    Neverhood tényleg marha jó volt :)
  • tobias88
    #36
    kössz!!! ezaz amit kerestem, ez mikor jelenik meg?
  • Hustler_hu
    #35
    vazz , mondtam már ... egyáltalán megnézted ? vagy ha linket irok akkor nemkell 2 másodpercet sem keresni a googlen ? nesze : mount & blade
  • tobias88
    #34
    multiba is jöhet, de inkább simán! régi jó középkori, nem fantasztikus játéknak kellene lennie!!!!
  • horpeti
    #33
    Szóval te harcolni akarsz, de csak más emberek ellen, nem lények ellen?

    minden játékban van PvP :DDDD

    legalábbis gondolom ahol van multiplayer :D

    Vagy kimondottan az ember vs szörny a gáz, és ember vs embert akarsz?

    szal multiban ember ellen, vagy amúgy ember ellen :DD
  • tobias88
    #32
    Harc lehet benne, tán szörny is, de ne legyen úgy eltúlozva, mint pl a Dungeon Siege-ben, a Morrowind is határeset már. Nem igaz, hogy nincs egy olyan game, amiben lovagot, vagy katonát kell alakítani, más emberek ellen!???
  • Csuhai G
    #31
    De ahogy látom itt nem az olyan kalandjátékokról van szó amire gondoltam, hanem a Morrowindhez hasonló kalandokról.. :)
  • Csuhai G
    #30
    A jó kalandjátékhoz kellenek jó szereplők, jó helyszínek, és 1 jó történet. Szvsz a világ eddigi legjobb kalandjátékai: Neverhood, Syberia
  • Lammer
    #29
    LOL, pedig az sem volt nehez falat... :DDD nem vagyok jo ugyessegi jatekokban, de anno a mikrokapcsolos Joyjal egesz jol mentek a dolgok... ;)
  • Anubys
    #28
    Most kapcsolok csak, úgy érted a "nincs benne szörny"-et, hogy nincs benne harc? Mert akkor nem nagyon fogsz találni lovagosat. Illetve a Conquest of Camelot-ot, bár abban is van 1 v. 2 harc. Egy ezer éves Sierra játék, még EGA grafikával, Win98 alatt megy, XP-n nem próbáltam.
  • Anubys
    #27
    Nem, ezek tényleg nem Point'n'Click kalandjátékok, hanem arcade/adventure-ök. Lovagos point'n'click? Csak annyit tudok mondani: sok szerencsét... :)
  • Anubys
    #26
    A sárkány nem volt gond, aláálltál és felfele szúrkáltál, amikor fújni akart vagy le akart nyelni símán felefejelt a kardodba. Nekem azok a felpattanó mocsári izék okoztak anno gondot, majd egy év kellett, mire sikerült rájönni a technikára. :(
  • blackgamer
    #25
  • Lammer
    #24
    moonstone... ehhh konnyet csaltal a szemem sarkaba... ;)
    ehhh le tudtad gyozni anno a sarkanyt benne??? volt egy bug, meg sem sebzodtem... :DDDD bizonyos helyre beallva pwnt... :DDD
  • csgj
    #23
    ezek egytől egyik NEM kalandjátékok! A kalandjátékban nincs harc, egyik fajtája a point 'n click.... pl. Syberia
  • Anubys
    #22
    Nem akarok hülyeséget mondani, de asszem a Knights of the Temple-ben nincs... Bár az inkább hentes játék, nem kimondottan kaland... A többi mind fantasy, ez középkori.
  • tobias88
    #21
    és melyikben nincs szörny?
  • Anubys
    #20
    Hát, ha elég retormán vagy, akkor Moonstone... :) Legjobb, és lovagos.
    Amúgy meg Crusaders of Might and Magic, Enclave, Blade and Sword, Knights of the Temple. Ez utóbbi tuti lovagos, a többiben inkább csak síma harcosok vannak...
  • tobias88
    #19
    kössz, de akkor olyan nincs, ahol középkori lovagot kell alakítani?
  • haxoror
    #18
    az is szörnyes, de kurvajó!
  • Akos 001
    #17
    rayman 1-2
    nám szörny:O
  • Davidus
    #16
    mortál hombár 2
  • DJ Skyline
    #15
    rayman
  • SNAKE01
    #14
    jaja,meg szalonna és csirke comb... :)
  • SNAKE01
    #13
    az kúrva jó game...
  • Goth
    #12
    silkroad
  • Shadow_THH
    #11
    Tony Hawk Pro Skeater? D:
  • tigeroo
    #10
    patkánysütés rulz:)
  • Nuki
    #9
    sokan mondják az Arx Fatalisra hogy nagyon jó, én még nem nagyon próbáltam :)