1366
  • Wheeler
    #1366
    A megoldás neve: dual layer patch for ps2 by toxic. Énis csak hallottam hogy egy ismerősöm ismerősének ismerőse ezzel oldotta meg:)
  • cp angie
    #1365
    sziasztok God Of War Fanatikusok!

    Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy mi a megoldás arra, amikor megfagy a Gof Of War 2 a The Great Chasm -os résznél. Menteni sem lehet, s a hidról leugorva meghalok :( A játék duplarétegűre dvd-re lett irva, mert dvd9 es iso volt az image. Alcohol 120%-al irtam ki. Milyen programmal és hogyan lehetne be patchelni, vagy 2db dvd5-ösre szétszedni a játékot??
    A God Of War 1 el is igy jártam, dühömbe megvettem eredetiben, de a 2 nek drágállom az árát.
    Nagyon megköszönném a segítségeteket, mert szeretném folytatni a játékot.
    Köszi: Angie
  • sci21
    #1364
    én nem arról beszéltem hogy mész és zsupsz lesz végetlen orbod hanemr rengeteg hely van ahol kilehet játszani a "rendszert".....
  • dinomano
    #1363
    Hibanelkuli a gamma; nem tudom milyen glitch-röl beszel sci21... :-)
    Egyetlen graf. hibat talaltam, nyilt területen bejön egy kis vSYNC problem, oszt ennyi...de ez meg lehet hogy tv-függö...Szoval... az egyetlen hibatlan game (a 2 rész)hosszu idö ota... :-) Jo lenne, ha utolso bucsuként a PS2-estöl; kiadnak a PSP-s GOW részt PS2-re is... Nagy lenne a bódótttá...
  • sci21
    #1362
    Vicces egy ilyen szót mondani pont a gow2 fórumban de viszonzom PEACE:D
  • Seth
    #1361
    peace
  • sci21
    #1360
    ez már nem érdekel engem mindkettőnknek van egy szenvedélye a neve god of war és ebben hasonlítunk...és ne a különbségeinket nézzük okéS?így jó?
  • Seth
    #1359
    okos enged, lehetsz te az , így okés? ^__^
  • sci21
    #1358
    nem vagyok az inkább te hogy komoylan ebből vitát csinálsz...
  • Seth
    #1357
    nevetséges vagy ugye tudod :), azt sem tudod mit írtál korábban?
  • sci21
    #1356
    jól van ügyes....vagy....hülye aki nem érti és hülye aki kiforgatja a szavaim..
  • Seth
    #1355
    " tele glitchekkel sajnos " aham, akkor ne informáld félre a jónépet ^__^
  • sci21
    #1354
    és nincs többi amiről beszéltem
  • sci21
    #1353
    ÉS?attol hogy az egyben is volt nem az jelenti hogy a másoidkban ne lenne meg ott is így lehet beakasztani a játékot...
  • Seth
    #1352
    oké, ez az első részben is megvolt, mi a többi amiről beszéltél?
  • sci21
    #1351
    pl: youtube írd be hogy pl gow 2 glitch ennyi:Dehh
    meg úgy lehet ebből ahsznot huzni hogy végtelen orb ot gyüjthetsz össze!!!
  • Seth
    #1350
    Én nem találkoztam glitch-el, mondanál pár példát abból a sokból? ^^ És hogy lehet ebből hasznot húzni?? mo^^
  • sci21
    #1349
    baker ez a fórum mióta van mármint a gow 2 ről?:DXD:)
    geci jóh játék és tele glitchekkel sajnos és vki még ezekből hasznot is huz áááá nem hogy normálisan végigküldené aki kinyomta az egyet annak ez gyerek játék:D
  • dugoooo
    #1348
    jó a végigjátszás megvan csak az e-mail szórakozott
  • dugoooo
    #1347
    őő valaki küldje el akinek sikerült leszedni a végigjátszást.. de nekem most igazából annyi kéne hogy mit kell ott csinálni? muszály hogy eltaláljon? nem lehet valahogy kikerülni? mert mikor oldalra rángatom ezt a sticket ugyanúgy leesik.

    azért köszi a segítséget egyelőre...
  • Wheeler
    #1346
    Sziasztok!

    Akiknek szüksége lenne magyar nyelvű végigjátszásra, videókkal megspékelve, az látogasson el ide:

    Végigjátszás
  • Kratos86
    #1345
    A GOW2-ben mikor mész a pegazussal és nekedmennek és utána elkezdesz zuhanni akkor a bal analog kart kell jobbra-balra mozgatnod gyorsan és akkor nem fogsz leesni!!
    Sajnos a GOW első részére már nem nagyon emlékszek ezért abban nem tok segíteni!!!
  • gothfairy18
    #1344
    Nekem a GOW 2-őt sikerült tecsóban megvenni 2990 ftért, amikor megjtt oda! Kurvanagy volt eredetiben megvan mindkét része :D járjátok ti is a tescot és lehet lesz még ilyen szerencse!
  • dugoooo
    #1343
    Lécci segítsetek!!! A gow 1-ben, Így a vége fele azon a részen ahol megvolt mindkét nyaklánc ezután nem sokkal, egy barlangban jobbra balra mozgó pengék és köveken kell átugrálni míg az előzőleg kinyitott ajtó be nem zárul... a túloldali gombra rátoltam a szobrot.ennek hatására az ajtó előtti egyik rács kinyílt. találtam egy repedést a földön ahol le lehet látni. ezután
    visszaugrálva kinyitottam az ajtót eltakaró második rácsot, majd időben odaérve nem tudtam kinyitni az akkor már csupasz ajtómat hiába nyomkodtam a r2-t. itt pontosan mit kell és mit lehet csinálni?

    a másik kérdésem hogy a gow 2 tényleg 2 dvds? és már az elején elakadtam mikor a pegazussal kell szállni és mikor csak kerülgetni kell amiket elémküld a valaki aki előlem repül... a lényeg hogy mikor 5 ilyen bigyót lő nekimegyek mindíg és lezuhanunk.. és hiába nyomok akármit vége... mit kell itt csinálni?

    köszi!

  • Seth
    #1342
    egy új kosztümöt kapsz érte, azt amiben az elején is van asszem
  • Lokker
    #1341
    Amúgy valakinek sikerült már összeszedni-e 20 Küklopsz szemet?
    Ha igen akkor mien bonust dob vagy mi történik?
  • Szuperkaraj
    #1340
    bonus playban használhatod őket, ezen kívül sztem semmi, nekem talán 1 hiányzik
  • Lokker
    #1339
    Amúgy ha megtalálom az összes urnát akkor mit lehet unlockolni vagy mi történik akkor?
  • Kratos86
    #1338
    Köszi!!
  • Lara Snake
    #1337
    Hello!
    Egy video az urnák megtalálási helyéről...
    God of War II - Bonus Urns
  • Kratos86
    #1336
    Hali!! Van olyan aki megtalálta az összes urnát? mert ha igen,akkor az írja már le hogy hol vannak,mert én csak egyet találtam a játék eleje fele!
  • Pukkandur
    #1335
    Nemsokára végigviszem és az enyém is eladó lesz 6-7 ezer körül:-)
  • Ioles
    #1334
    Helló Srácok!

    Na végigtoltam! A világ egyik legjobb játéka! Elképesztő hogy a fejlesztők mit ki nem tudtak hozni a PS2-ből. Minden perben akció van és amikor azt hiszed hogy ettől jobb már nem lehet, akkor jön a java! Csak kár hogy ilyen befejezése lett, na mind1 várom a 3-at, csak ahhozelőtte bekellene szerezni egy PS3-at :(
  • alkess
    #1333
    mennyit szívtam ott...
    Van az istenek haragja, vagy mi a rák a neve erőd, amit az R3+L3 együttes lenyomásával aktiválhatsz. Ha azt indítod, akkor Zeusznak annyi
  • xtimer
    #1332
    Hello!

    Elakadtam a zeusz gyilkolásánál, egyszerűen nemtom leabálni! Addig jó amíg amíg másodjára elnem veszi tőlem a kardot..de mután elveszi csinál valami szart és akkor lesz ilyen védőszutyka és kurvára nem hat rá semmi...próbáltam megelőzni hogy ne vegye el másodjára is a kardot..de nem tudom megakadályozni :( Van valami 5letetek?
    amugy most épp megy a játék és zeusz van velem szemben és kurvára nem csinál semmit, olyan mintha párbajra hívna :) már 5perce megsem mozdul :)
  • Toyo
    #1331
    Köszi, még az első részt nyúzom.. ráér egyébként, nem vagyok türelmetlen, csak épp néztem az 576 oldalán, hogy 17ezerbe kerül.. gondoltam hátha tud vki vmi infót.. hogy is van ez :) de kösz mégeccer..
    Isten a játék, tuti megveszem majd!
  • Ioles
    #1330
    Figyu használtan már lehet kapni olyan 7-8E FT körül, én is így vettem meg és NEM BÁNTAM MEG!!! Még nem vittem végig, mert nincs időm mindig játszani, Atlas-nál járok, nemtom mennyi van még hátra, de az egyik legjobb játék a világon! Sztem ha van ennyi zséd nyugottan vedd meg(mármint használtan), nem fogod megbánni!
  • Toyo
    #1329
    Mikor várható, hogy ez is Platinum lesz, mint az első rész?
    Jó lenne megvenni, de ez még így nagyon drága..
  • Seth
    #1328
    nem vagyok alkesz
  • Ioles
    #1327
    Na sikerült, köszi Seth, alkess!