57
Kalandjáték nosztalgikusan!
  • Sephi
    #17
    Ohh bassza meg nem sikerult :(

    Sajnalom :(
  • Sephi
    #16
    Hat pl lerajzolom...


    X------o
    /
    /
    /
    /
    /
    X-----O----X
    |
    |
    |
    X----O----X
    \
    \
    O------X


    Igy kell. Szal ahogy bejottel az udvarol az a also X tehat a II fele fajtod. Majd megkeresed az aminek az also X utan z O jele van es abba az iranyba haladol ahogy lerajzoltam.
  • Tatyla
    #15
    de miszerint,meddig forgatod?
  • Sephi
    #14
    Megvan. A lenyeg hogy ossze kel kotni mint egy aramhuzalt oket. Az elso lenti (udvarbol ahogy belepsz) az ami a kepen is az elso lenti fogaskerek. Onnan felfele cikcakba kell menni es elindul mind a negy :D
  • Tatyla
    #13
    bocs,de szerintem ez nem az Álljunk meg egy szóra! topik,és mindenki hibázhat...
  • Tatyla
    #12
    azt még én se értem :(
  • Sephi
    #11
    Valaki elinditoa mar a pincebe a forgatos elektromos gepeket? En nem ertem a logikajukat.
  • Lord Myn
    #10
    Off: Nagyon helyes! Végre valaki beszéli(írja) az magyart... Egyébként ez egy olyan hiba, amit az emberek 90% elkövet (sajnos!).
  • Geeryy
    #9
    /off
    egyeNlőre vagjuk pl a tortat. amit te akartal irni az egyelőre és egesz mast jelent.
    /on
  • Tatyla
    #8
    még nem nagyon nyomtam,idöhiány miatt de ha a kérdöjelre klikkelsz mutat segitséget képekben...
  • Sephi
    #7
    WAAA AKAROM! :D

    ALIG VAROM HAZA ERJEK!
  • Timbo
    #6
    Na szal elakadtam:) nem tom hol van a diákok tanulószobája!! akkor kéne oda jutni amikor kinövesztetted a fát és le kéne szedni a gyümölcsét! hogy lehet el jutni oda??
  • hammett
    #5
    hello all. A 6os rar-om CRC hibas, nem tudja valaki privatban belonkelni nekem?
  • Laky
    #4
    http://www.gamespot.com/pc/adventure/keepsake/screenindex.html
  • Tatyla
    #3
    logikai kalndjáték olyan régi elörendelt fotó grafikával..
  • Sephi
    #2
    Miru szol? Itt van gepen de meg ne raktam fel. Mesejen rola.
  • Tatyla
    #1
    Még csak most kezdtem el de imádom!
    egyenlöre ennyi...