57
Kalandjáték nosztalgikusan!
  • blackcalibra
    #57
    Hahó! Van itt olyan valaki aki végigvitte a játékot és tud is segíteni, vagy esetleg tud valaki leírást(ha angol sem gond) ehhez a játékhoz?
  • szurka
    #56
    na meg is van :)
  • szurka
    #55
    hahhóóó
    Ha még vki emlékszik a játékra:
    a bölcsességes próbánál, amikor zak macska, hogy a túróba hozom le a hidat, h a csajszi átmehessen rajta a próbához? 1szerűen nem sikerül.
    Amúgy magyar szöveggel nagyon frankó a gamma
  • matekas
    #54
    Hello mindenkinek.

    Remélem nem halt még ki a topic.

    A SANCTUARY ra hogy kell visszamenni ha már megvan minden cucc ????????
    Egyszerüen nem találok vissza.
  • kimenet
    #53
    sziasztok!!
    valaki lécci dobjon mentés(eke)t!!
    7 órányi játékom veszett oda amikor a spy dokim megfagyasztotta a játékomat!! én hülye meg nem mentettem közben...
    mustavió hordóit kerestem a pinyóba,zak még farkas,első próbán túl vagyok.. felszedtem és elolvastam már egy csomó dolgot!!

    szal,ha tud valaki mentést ezek a pontok körül,lécci küldjön.
    [email protected]

    thx..
  • gyuree
    #52
    köszi a segítséget
  • nagykispeter
    #51
    Van a hajón 1 térkép ha jobban szétnézel.
    Csak csalóka a beosztása
  • gyuree
    #50
    Sziasztok ! Lehet hogy már lerágott csont a gamma de most kezdtem el vele játszani és a lépcsős résznél akadtam el (a palackba zárt hajónál) Bojongok föl-alá ,le, s föl mint gólya f.s a levegőben. Légyszives segítsen aki tud ,vagy ha van leírása az is segítene. Előre is kösz a fáradozást.
  • péder
    #49
    nálam nincs
  • bogyoka
    #48
    nah, látod, mindenki:D

    Szentélyt még mindig nem találom
  • péder
    #47
    ki volt, aki félbe hagyott?:DDD
  • bogyoka
    #46
    így, de félbe vagyok hagyva, mert nálam nyitott kérdés ez, hogy miért lehet ez:))

    Már biztos mindenki lejátszotta én még járkálok sokat az iskolában, de már Zak át van változtatva végre emberré

    Most megyek majd a szentélyhez, ahova csak Zak tud felmenni ott a lépcsőn, csak most még nem találok oda, pedig már voltam ott:DD
  • péder
    #45
    így jártál:DD
  • bogyoka
    #44
    már nem várom:))

    Valami a gépemmel lehet a baj érdekes, mert egy másik gépen müxik a játék, és azon játszom, de én még ilyet nem láttam még sosem, eddig minden játékom normálisan müködött:)))
  • bogyoka
    #43
    Még mindig nem tudok semmit, nem tudom megoldani, várok valakire aki segítene
  • bogyoka
    #42
    Segítség!!

    Valamit nagyon elszúrhattam:((

    A játék a Suttogó szoba nagy kapujánál kilépett, kidobott. Erre letöltöttem a #24-es hozzászólásban szereplő patch-et, mert nem tudtam,hogy az mire van végülis, gondoltam, hogy az javítja ki.
    De mostmár ha kiválasztom a menüben hogy folytatás, akkor besem tölt semmit, és máris kidobja ezt a hibaüzit.
    Magyarosítással játszom, az nem okozhat gondot. Meg a térkép miatt már régebben feltöltöttem az 1.6-os patchet de nem volt azzal semmi gondom.

    Mit tudok csinálni? Újra kéne feltennem? De akkoris kifog lépni ennél a résznél.

    Ezt írja nekem:(

    Előre is köszönöm, ha tudnátok segíteni, és tanácsot adni, én még most próbálkoztam először patchot feltenni
  • bogyoka
    #41
    Húha, pont itt vagyok most elakadozva, de hát megpróbálom a leírásod alapján de aztán nemtom mi lesz:DD
  • littleNorbi
    #40
    Ez rejtély !
  • gazdi
    #39
    Hogy kerül a bohócbaba Celeste ágyáról a kertbe?
  • shalako
    #38
    HELP!!!
    Hali! Elakadtam a csillagvizsgálóban!!! A faliszőnyegen lévő rejtvény 4. sorának nem jövök rá a megfejtésére: Amíg lágy emléknek csak a boldogság marad. Melyik számot takarja? Köszönöm, ha segítesz!!!!!
  • MartinIsti
    #37
    Ezt tudom én is, de gondoltam előtte inkább beszélgetek róla.
  • magyarvok
    #36
    Ott van a játékban a HELP gomb.
    Használdd!
    4.re megoldja helyetted a feladatot is.
  • MartinIsti
    #35
    Hali!

    Ha valaki játszik még vele, és esetleg a "Trial of Wisdom" próbánál akadt el, akkor igazán beszélgethetnénk róla egy kicsit. Ez az a Próba, ahol van egy piedesztál alsó felén 4 vers (mármint 4 oldala van és forgatható), felül pedig 8 rúna, és a vershez illő rúnát kell megtalálni. Próbálkoztam tippelgetni, de eddig nem jött be. Pedig biztos nem annyira bonyolult.

    Engem eddig amúgy a Caretaker számzára szivatott meg leginkább (hiába tudtam, hogy 24345 a kód, baromi nehéz volt beütni - nem is sikerült a játékba beépített segítség nélkül)

    Amúgy szerintem gyönyörű játék, engem nagyon elvarázsol a hangulata. Pláne a 9 éves lányomat, aki egyszerűen odavan érte:o)
  • Sephi
    #34
    Leiras? Ahh amikor en ajaccotam egy szal leiras nem letezett... naon nehez az tuti. De semmi sem lehetettlen. Mondom ezt a Discworld jatekokrol ahol semmi sem volt ertelmes :D Na az volt kihivas.
  • Cassell
    #33
    Jó kis kalandjáték volt leírás nélkül esélytelen olyan feladványok vannak benne még leírás alapján se volt egyszerű mindig persze van olyan gomb amivel megoldja magától de az már azért csak nem az igazi. Egy végigvitelt megért.
  • drH
    #32
    Senki nem játszik? :-( Csak mosz szereztem be, de érdekelnének a tapasztalatok...
  • MavericK HUN
    #31
    Bevallom nekem meg neha az itt leirtak alapjan is nehez kibogoznom, hogy pontosan mit is kellene csinalni :) Szoval en is a fogaskerekeknel vagyok elakadva es bar szamos logikat kiprobaltam mar, de en sem tartom valami hu de pontosnak azt a rajzot amit a game-ban van, es hat nem is sikerult eddig a megoldast megtalalnom. Orulnek ha valaki esetleg kepekkel illusztralva nyomra vezetne, vagy kicsit bovebb megoldasi utmutatot tudna nekem adni ...
    Elore is kossz.
  • LouiS Kmét
    #30
    Thnx ,probálgatom ...
  • Sephi
    #29
    Ha'. Huzd fel a baloldalit. majd huzd fel a jobboldalit es enged picit le a baloldalit. majd enged le a jobb oldalit es huzd fel a baloldalit... aztan mar nem tudodm de igyis csodalkozom ha megerted :D
  • LouiS Kmét
    #28
    Logikáját nem értem,de küzdök ,hát az angol tudásom sem a legjobb... :p
  • Sephi
    #27
    Igy most man nem tudom de nalam 5 perc volt.
  • LouiS Kmét
    #26
    kép
  • LouiS Kmét
    #25
    Ezt hogy kell megcsinálni ? Ha tudtok segítsetek , Thnx .

  • MerlinW
    #24
    Keepsake v1.4 Patch
  • zsotesz
    #23
    Már továbbmentem.
  • Sephi
    #22
    Hat nem igazan ertem...
  • zsotesz
    #21
    Hogy kell kijutni a kertbe? Bolyongok mindenfelé de sehogy sem jutok oda?
  • Sephi
    #20

    ----10--------9------------
    ---8------7-------6-------
    --3------4------5---------
    --------2------1---------
  • Camilla
    #19
    Ezt így könnyű mondani de sajnos a rajz sztem elég vacak... képtelenség megállapítani melyik szám melyik kapcsoláshoz vezet Valaki nem adná meg a számokat? bevallom én nem értek ezekhez a kapcsolásokhoz. Mondjuk úgy ahogyan az előbb az úr megadta... tényleg már csak számok kellenének. mondjuk lentről felfelé a megadott útvonalon... 1-2-3-1-.... stb . Előre is köszönöm.
  • Sephi
    #18
    Lentrol elindulva fogaskerek jel majd O majd jobra fel majd Kelet Kelet Eszak Nyugat Nyugat Eszak es Nyugat :D