69
Daihatsu Fanok ide !!
  • skate00
    #69
  • Goruck
    #68
    Nekem '92es Applause-om van és elégdurván kilyukadt a kipufogó, tudtok ajánlani helyet (BP és környéke) hogy hova vigyem? Van valami jó/rossz tapasztalat valahol?

    Nagyon hülyén fogalmaztam, úgyhogy muszáj megemlítenem, hogy értelmes választ várok! :D
  • Animefox
    #67
    Segítsen kérem valaki! Egy 1992 Daihatsu Charade 1.3i 90LE 16v kocsim van, lehet HC-E de a motortérben a cimke sima HC-t ír, a lényeg hogy elméletileg lennie kéne szervo kormánynak, müködését nem érzem de lehet kevés benne a szervo folyadék, hol találom a tartályt mert kerestem de nem találom? A kocsiban központi zár van és fékezéskor érezhetöen a gép rásegít a pedál megnyomásához szóval vicc lenne ha nem lenne szervo kormány, hol találom? HELP
  • prezi
    #66
    Na, utántöltés megvolt

    JGTC
    szerintem készíts róla egy pár képet és írj egy baráti irányárat... vagy éleszd fel!!! :D
    semmiféleképp ne válj meg tőle!

    mustang
    Üdv a Klubban! (Ja! és te se add el!!! )
  • JGTC
    #65
    Tényleg nem kell valakinek a Gtti-m? ha már ide csöppentem. Rendszáma le van adva, szokásos állapotban egyben elvinné valaki annak nagyon tudnék örülni.
  • mustang08
    #64
    Helló!
    Nekem egy Charade-om van!
  • prezi
    #63
    Thx az infot!

    faternak van itthon Dot3-as a sajátjához.
    De akkor gondolom le kell ereszteni mint a motorolajat, mert nemtudom milyen tipusu van benne, tehát nem lenne jo ha keveredne a kettő :D
  • JGTC
    #62
    Anno mikor gyártották őket asszem dot 2 volt épp az ajánlott, én az enyémbe dot 3at tettem, de ha dot 4et teszel akkor sem lesz gond, a minőségét jelzi.
  • prezi
    #61
    Skacok!

    Nagy segítség kellene fékolaj témában!!.
    Pár napja elkezdett világítani a fékolaj lámpa, valószínűleg utána kellesz töltenem -.-

    Abban segíthetnétek, hogy milyen minősítésű fékolaj kell ( DOT 2 vagy DOT 3 asszem ) a Charade-okba ?!

    Előre is thx
  • Goruck
    #60
    lényeg, hogy ezeket arra tervezték, hogy csapasd neki!!! :)
    Legobban amit szeretek, sötétedésben(vagy sötétben) közepes forgalom körúton 80-110 között, cikázni, agresszívan fékezni:)gyorsulni:)
  • prezi
    #59
    ja és 720 kilo 54 LE
  • prezi
    #58
    ködlámpa is van hátul, de mondjuk az nem működik -.-

    izzók terén tudnátok segíteni ? már csak az hiányzik a kötelezők közül !! (vettem láthatósági mellényt, elsősegély dobozt meg háromszöget is)
  • Goruck
    #57
    enyém sajna nem az extrás változat....:\
    de vigasztal az, hogy nincs tele kacattal és így a 960kg/105Le...
  • prezi
    #56
    az enyémben van elektromos ablak is

    ezek szerint az utólagosan lett beszerelve...
  • prezi
    #55
    ...kinyomtad a lelkét =P

    ez az Oldschool version!!
  • Pipör
    #54
    a kocsit
    de a tetőcsomagtartó még megvan ha kell :D
    enyém nem 1992 es volt hanem régebbi
    ilyen
  • prezi
    #53
    ...a tetőcsomagtartót ?!
  • prezi
    #52
    Fúúú... asszem nem kell magyarázni a menettulajdonsáokat, röviden: ez egy kibaszott rizsrakéta !! :DDD
  • Pipör
    #51
    azszép én 25 ért adtam le bontóba
  • Goruck
    #50
    ejha! megy mint a golyó gondolom a tied is! :)
    napfénytetőt nagyon irigylem he! :D
    várom már a szép időt, mert megérdemelne már szép fotókat:)
  • prezi
    #49
    jah, és 3 ajtós + napfénytető
  • prezi
    #48
    Köszi szépen, bro !

    Amugy pont a tiédnek a kistestvére, színben ugyanolyan mint a tiéd, csak az enyém csapott seggű! =)

    Most nyaltam ki a motorteret brigéciollal, szilikonnal, motorolajat megvettem, mondjuk nemtudom, hogy jót vettem-e... ebben segíthetnétek!
  • Goruck
    #47
    na szívből gratulálok!
  • prezi
    #46
    Nahát, kéremszépen !!

    2010.03.30-án megvásárlásra került életem első autója: egy 1992-es DAIHATSU CHARADE, korrekt és jól megkímélt példányához sikerült hozzájutnom, 126000km-el az órájában mindössze 180 ezer magyar forintért . =)

    ...az élmény megfizethetetlen `-´
  • Pipör
    #45
    :D Tetőcsomagtartó őő fekete :D ócsóó :P
  • Goruck
    #44
    mégis....milyen csomagtartó, tetőcsomagtartó, vagy csomagtartó ajtó??? ha ajtó milyen színű?? és mennyi az a ócsó?

    nekem amúgy nem köll :D
  • Pipör
    #43
    Hii!!
    Van 1 Eladó csomagtartó ócsóért :) vkinek kell szóljon
  • Goruck
    #42
    én azt szeretem nagyon, hogy olyan mintha valami egyedi autót vezetnék, mindíg megbámulnak és ez nem csak a makulátlan minősége miatt van, hanem vannak a nagy autómájer emberek ott feszítenek a kocsiuk mellett haveri körbe, elmegyek és csak bámulnak, a tüükörből is látom, mert ilyen autót még kb sose láttak és nemtudják milyen autó.....pedig ez Daihatsu (Applause)
    és ezen mindíg mosolygok, jó érzés
  • JGTC
    #41
    Szte 1300 köbcitől mind nagyon megy, ja és ami mégfontosasbb h senki sem nézi ki belőle!!! :D:D Gtti rulzzzzzzzz
  • Goruck
    #40
    az biztos !!!
  • Vaxi
    #39
    arra célzott igen, megy mint a golyó :)
  • Goruck
    #38
    ???

    lehet vele repeszteni ha erre céloz, nagyon megy, 2es a kedvencem,bár a leggyorsabb amivel mentem az igaz csak 120 km/h de azt városban :D
  • Vaxi
    #37
    hát igazából nem saját autó volt, jóatyámé, és sajnos eladtuk már :)
    felkínálta nekem, hogy nekemadja, de nem tudtam volna fizetni a költségeit, és lássuk be, szegedre nem is kellene autó, így nem kértem el :) Az új tulaj csak ennyit mondott, amikor találkozunk:
    "nagyon lehet vele büntetni!!!" :D
  • Goruck
    #36
    nagyon jó állapotú 154500km van benne én vagyok a második tulajdonos, Nagybátyám az első, karácsonykor kaptam és nagyon beleszerettem :D:D

    tied még megvan? láttam egy ugyanolyat. mint a tied a Bozsik stadionnál 18kerben szombaton, bár látom te szegedi vaty:D
  • Vaxi
    #35
  • Goruck
    #34
    nekem is van Daihatsum és nagyon szeretem '92es Applause Li
  • JGTC
    #33
    de kiraly van ilyen topik is :)
    van valakinek itt gtti-je, epp most szepitgetem csinalgatom a sajatomat!?? volna par kerdesem ...
  • bujcsik555
    #32
    ez egy nagyon csúnya autódaihatsu copen
  • Pheaper
    #31


  • n003
    #30
    hát igen idővel (lefutott km) meg romlik is a teljesítmény szal egy 2-3száze km lefutott autónál már inkább ez a reális :))