41
  • mukujin
    #41
    te majom azért veszünk konzult mert élvezetsebb a játek nem ugy mint a számítógépen akadozik össze vissza
  • HuAn82
    #40
    Mindig élvezet olvasgatni az SG-n amikor megnyílvánul az óvoda.
  • Laky
    #39
    "azok vesznek konzolt, akik hülyék egy kb 5 gombos stratégiához"
    ezt ki kérem magamnak
  • Su0my
    #38
    ez a jimmy tényleg nem egy okos gyerek
  • Matyóhímzés
    #37
    Akko én értettem félre. :)
    np.
  • Laky
    #36
    én kérek elnézést, elfelejtettem mondani, hogy tisztelet a kivételnek :)
    nekem konkrétan az #5, #14 és az ilyen jellegű hozzászólásokkal van bajom...
  • Matyóhímzés
    #35
    Félre értesz, nekem nem a konzollal van bajoom, hanem a dzsimi gyerekkel. Mondtam, hogy nem izgat, ha valaki konzolon jáccik, de akkor ne ugassa a PCseket....
  • Laky
    #34
    aki csak értelmetlenül fikázza a konzolokat, akkor mondjon véleményt róla, ha majd saját maga is rendelkezni fog eggyel...
  • Matyóhímzés
    #33
    No most jön, a nemtok mit mondani, úgyhogy nem veszekszek veled duma......
    Mért szerinted hol csináltak először verekedős játékot, vagy autóversenyzős játékot......biztos ps2-n. Egyáltalán nem vagyok PC fan, a legkevésbé sem izgat, ha valaki konzolon jáccik, csak az idegesít fel, ha közbe meg ugat össze-vissza, hogy így köcsög PCsek, meg úgy köcsög PCsek. Mire vered magad mégis? Maradj meg szépen az agyi szinvoladnak megfelelő verekedős játékoknál, és mindenki boldog lesz.

    "az megint más kérdés hogy amire neked van igényed arra másnak miért nincs,mert lehet amiket te szeretsz azt mások nem.és ne is akard ráerőltetni másokra a hülyeségedet"

    Ilyet hol a rákban olvastál? Mondtam egy szóval is, hogy dobd ki a konzolod, és jácc PCn?? A legnagyobb ívben leszarom, hogy az én kedvenc játékaimmal hányan jáccanak.

    "tudod minőségre van igény nem a szarra."

    És szerinted mégis mi a minőség?
    Egyébként láttál egyetlen felsorolást is a kedvenc játékaimról? Egyedül a Fahrenheitet mondtam, mint üditő kivételt a konzol átiratokból.
    Mondom, előbb olvass, utána pofázz......
  • jimmy126
    #32
    te most tényleg ilyen hülye vagy?" Beszarás, összes létező játék műfaj PCről indult. "igen a stratégia és az fps ekkora egy gyökeret.na figyu papucs inkább veled nem veszekszem látom nincs értelme,a hülyeségeidet meghagyom neked a hsz-ből megállíptottam hogy egy elvakult pécé vérfanboy vagy aki a maga hazugságaiból él ha egy másik tiszta elméjű pécés probálná elmagyarázni hogy nem igy mennek a dolgok még annak sem hinnél a saját hazugságaidba süllyednél bele amiket kitaláltál.ja és még valami az megint más kérdés hogy amire neked van igényed arra másnak miért nincs,mert lehet amiket te szeretsz azt mások nem.és ne is akard ráerőltetni másokra a hülyeségedet mert senki se akar WOW-zni meg fps-kel nyomulni,tudod minőségre van igény nem a szarra.
  • Matyóhímzés
    #31
    HÁHA, és szerinted ezeket a műfajokat hol találták ki???? Beszarás, összes létező játék műfaj PCről indult. Semmi újjat nem mutatott idáig a konzol. A gyökereknek találták ki, akik nem tudják elindítani a PC-n a játékot.
    Egyébként nem szeretem az autós játékokat, úgyhogy beégtél. Még a GTA-t sem igazán, a San Andreast nagyon elcseszték.

    "mortal kombatot is csak azért montad mert régen volt pécére"

    Azért mondtam, mert ez jutott először eszembe.....te gyökér.
    Most komolyan hány éves lehecc....14?
  • jimmy126
    #30
    LOL mortal kombatot is csak azért montad mert régen volt pécére te gyökér.kár hogy úgy pofázol dolgokról amiról fingod nincs.egyébként"és hagyd a nagyfiúkat normális játékokkal jáccani....." mivel a pöcsükkel?nevetséges ezen túl nem kell autos játékokkal játszani mert az is a konzol műfaja meg le lehet szokni a gtakról is.LOL
  • Matyóhímzés
    #29
    Félreértesz, én roppant jól szórakozom rajtad.
    A nagy konzol betyár aki hülye ahoz, hogy bekapcsoljon egy számítógépet, vagy azon bármit is csináljon.

    "neked semmilyen játék nem jó"

    Ezt meg ki mondta??
    Rengeteg játék van amit nagyon szeretek, de egyetlen egy sem konzol átirat (kivéve fahrenheit). Úgyhogy előbb tanulj meg olvasni, utána próbálj vitatkozni......
    Az, hogy valamiből sokat adnak el, nem jelenti feltétlenül azt, hogy az jó is. Győzikét is sokan nézik, mégis egy rakás szar. Sajnos az emberek 70% full sötét, és minden gagyi vackot bevesz.
    Menj szépen vissza mortal kombatozni, és hagyd a nagyfiúkat normális játékokkal jáccani.....
  • jimmy126
    #28
    csak azt kapod amit megérdemelsz,neked semmilyen játék nem jó.csak az ilyen szar stratégiák egyébként az eladási adatok mutatják és a rajongok hogy mennyire szeretik a pécés játékokat és ezért tart ott a pécés játékipar ahol tart,ezek szerint az emberek a szar játékokat szeretik és ezért vesznek konzolt konzolos gémekkel,nézd el nekik hogy nem szeretik azt a szart amit te.háborogj csak addig is van min nevetnem és lesz min játszanom és lesz mivel,nem úgy mint neked.szánalmas vagy te az összes fanboy barátoddal,de egy a lényeg csak röhögni lehet rajtatok.
  • Bith
    #27
    Remélem nem veszik meg újra 5 évre...
  • Bith
    #26
    Köbö azóta rühellem a Sony-t, amióta 2002-ben megvette a jogokat. Azért örülök, hogy jövőre legalább lejár (már, ha SG jól tudja).
  • Szalámi
    #25
    Qurva Sony hogy dogölne meg!
  • Dexantreal
    #24
    francé van a sonynál a jog és francé nem csinálnak pc-re és a francc vigye el,h 2007ig várni kell és akko se biztos h lesz pc-re géjm...sztem...francc,franncc,francc...
  • Matyóhímzés
    #23
    "ps-t a ps tábor tartja fenn, a pc-t pedig a pc tulajok hervasztják"

    Ebben sajnos igazad van, de ezzel is ugyanaz a helyzet, mint filmekkel. Egy játékot (filmet) gyakorlatilag látalanba veszel meg, mert hiába olvasol róla ezer kritikát az igazi próbát magad végzed el. Nos ki adsz 10000 Ft-ot 1 játékra, és mi van ha nem teccik? Nem fogják visszavenni ezért, ugyanúgy ahogy moziban sem adják vissza a jegy árát, ha nem teccik film. No ezért warezol ennyi ember. Persze tudom van demo is a világon, de abban jó ha 1-2 pálya van. Abból nem tucc meg szinte semit játékról. Jó példa erre Pacific assault. Demojában szokás szerint első pálya volt, amiben ellőték az összes puskaporukat a készítők, köbö 4 pálya után dög unalom volt az egész. Úgyhogy én a következőt szoktam tenni: Letöltöm, ha teccik megveszem. Ez mind filmre, mind játékra igaz.
  • Shan
    #22
    ps2-re is ugyanannyi warez van, ahány eredeti, csak ugye akinek van ps2-je, annak nem biztos, hogy van pc-je, tehát nem tud letölteni warezt ezért megveszi (persze warezt is vehet havertól), ezzel szemben a pc-s ha teheti letölti a tört játékot.
    Ezzel igazat adok az alábbi hozzászólásnak: a ps-t a ps tábor tartja fenn, a pc-t pedig a pc tulajok hervasztják...sztem.
  • Matyóhímzés
    #21
    Egyébként egyetlen játékkal sem találkoztam, ami nekem teccett, és nem jelent meg PCre....sőtt, olyan játék sem volt (kivéve Fahrenheit), ami eredetileg konzolos, és nekem bejött volna.....biztos le vagyok maradva, hogy nem jáccom verekedő s, meg húdejó autós játékokkal....én kérek elnézést.
  • Matyóhímzés
    #20
    No rátapintottál.
    A konzolra olyan mennyiségő ratyi szar játék jelenik meg, hogy az valami elképzelhetetlen. Úgyhogy kis pisisek ne gyertek itt nekem a verekedős szarjaitokkal, a PCsek vannak leragadva, hol élsz, valszeg sok nobel díj lehet a polcodon, ha téged a verekedős játékok kötnek le, amik már 5 évvel ezelőtt is nagy rakás szarok voltak....gratulálok dzsimikém, okos fiú vagy....ülj le 1es!
  • NEOreg3
    #19
    ammennyit mi PC-sek beleölünk a gépünkbe addig ti ugyanennyit a játékokba és ez egyensúlyban tartja mindkét oldalt. Amíg az nvdia soundblaster ati intel stb támogatni fogja a játékkészítőket addig fognak készülni játékok PC-re. A Hardware-eket manapság elsősorban a játékok miatt fejlesztik, és a cégek nem fognak megélni abból hacsak konzolra jönnek ki az új cuccosok.:P

    jah és hamár a meg nem újuló PC-s játékoknál tartunk akkor eddig iylen típusú játékokkal találkoztam konzolon: verekedős, autós-motoros de mindenképpen versenyzős, ugrálós hentelős/pontgyűjtős platform és EA szutyok
  • Su0my
    #18
    mekkora szánalmas, kis tízéves pattanásos seggű taknyok itt dumálnak, milyen jó kis verekedős játékaik meg autósak vannak a konzolon-wow! pontosan azért mennek oda ezek a játékok, mert azok vesznek konzolt, akik hülyék egy kb 5 gombos stratégiához;) és bazeg ilyen érv hogy hűűű a pcket a szegényebb országokban veszik... csigával nincs elég eszed vitatkozni sztem...
  • jimmy127
    #17
    mekkora egy barom vagy itt a lényeg:"ők tartják életben a saját konzolos szegmensüket a pc-sek ölik meg a pc-üzletágot a warezzal " ilyen embereket a fáról másztál le vagy mi?
  • Danecay
    #16
    Büntit neki :)
  • schrank
    #15
    ők tartják életben a saját konzolos szegmensüket a pc-sek ölik meg a pc-üzletágot a warezzal
    nem véletlenül van három büntid
    ZOLO: én bf2-zök és a te VGA kártyáddal nem lehet vele RAM-ból is min. mégegyszer ennyi kell és prociból is minimum 2500XP játszani ez csak egy példa hogy ha ki is jön egy jó gamma pc-re akkor annak meg van az ára úgy hogy ha alaplapot nem is kellene cserélned és mindenbő a legolcsóbbat vesszük egy 50-est kell ráköltened a gépre hogy LOW beállítások mellett tudjál BF2-ni
  • BuzzFuzz
    #14
    a szutyok konzol és a nyomik akik nem rühellnek tízezreket fizetni egy játékért, megölik a pc-s játékpiacot
  • zolo
    #13
    Nem is utálom annyira a konzolokat,csak az bánt hogy a jó játékokból sok csak erre jön ki:(((((
  • zolo
    #12
    Schrank:Tudom hogy régi a konfigom,de mégis soha nem volt vele semmi gond,és eddig mindent vitt és visz is,ami most jön ki azt is.
    jimmy127:Képpzeld láttam már ps2-őt és már játszottam is vele.És sajnálom hogy vannak egyes cégek amik a jó játékokat csak konzolra hozzák ki és így minket megfosztanak a játékélménytől magukat meg egy kis plusz gázsitól.Vannak játékok amikkel szívesen játszok amikor egy ps2 közelébe jutok./Fifa street,The Getaway/És lenne játék amit kipróbálnék szívesen,de 2-3 játék miatt nem fogok ps2-t venni,főleg hogy lassan jön az új széria.És sajnálom hogy pont a gt-vel és a tekkennel nem tudtam még játszani ami ps1-n is a kedvencem.
  • schrank
    #11
    már megint a kis ratyi hazai viszonylatban gondolkodtok világszerte igenis nagyobb a pc-s warez mint a konzolos ez a gagyi duma hogy szebb meg már unalmas egy új játék pc-re csak csúcsgépen szép autósnál pláne kell neki a vas ha nem akarod hogy rángasson össze vissza úgyhogy a te ratyi konfigoddal én nem nagyon verném a mellemet mert egy 2006-os autós játékkal kb olyan minőségben játszol mint a ps2 és még laggol ni is fog mint a disznó megnézném hogyan mozgatja a 22 kocsit a ll.vh-s vga-d meg a CPU-d
  • jimmy127
    #10
    na látod ez a baj hogy ps1-ed van megáltál a fejlődésbe vagy mi?látál te egyáltalán ps2 mondjuk egy gran turismot vagy egy tekkent.valóban szar konzol a sony gépe arra a szarra a legjobb verekdős és autos gémek vanak de sebaj biztos szar, szarra miért fejlesztenének,ha olyan hűde jó a pécé ahogyan azt sokan leírjátok miért haltak ki a verekedős gémek,miért vannak gagyi autos gémek pc-re és miért kell mindenre fél éveket várnotok ha egyáltalán megjelenik valami jó cím ami addig konzolon volt.látod látod és miért van arra a szarra több száz játék,ki tudja igaz?na figyelj king kong ha majd felnősz és nem állsz meg a fejlődésben akkor majd bszélhetünk.ja és még valami szegényeb országokban játszanak pécén.
  • zolo
    #9
    Te tán megveszel minden játékot ps/xbox-ra 10-16 rugóért??Gazdag lehetsz.Mindenki szidja,de mégis használják.A játékfelhozatalt nem nevezném szarnak.A ps2/xbox nem összhasonlítható a pc-vel.Itt van ez a rondaság.Ennél még a 3 évvel ezelőtt megjelent f1c99-02 is szebb.Sírunk mert a sony azt akarja hogy mindenki vegye a ma már hardverilag szar ps2-jét.De ne félj.Nem kell a sony szar játéka.Majd INGYEN letöltjük a 2006-os modot,ami ezerszer jobb a sony játékánál.
    Mindezt úgy modnom hogsy a tuulajdonomba van 1 ps1.
  • HöfEE
    #8
    Hivatalos F1 játékra gondoltam ami F1 és nem moddok összessége ha érted mire gondolok . gp4 et ismerem én is.
  • jimmy127
    #7
    windows nevű virusra minek fejleszenek,fizetne valaki érte hogy only on legyen.nem.amugy meg mit sírtok úgy se vennétek meg eredetibe akkor meg mit kell sírni ez teszi tönkre a pc-s ipart és ez az oka annak hogy nagyon kevés jó játék van pc-re,a jobbak konzolra mennek.állandoan csak ezt látom sírtok jaj miér nem jelenik meg pc-re.szánalmas.
  • bnfront
    #6
    "Mikó jön pc-re F1 játék????" :D
    Grand Prix 4, egy jó beállítással a s*gged is kinyalja( vagyis nem szaggat mer ugye legnagyobb hátránya ez ) több mod van hozzá mint amit el bírsz képzelni és a gyökértől a profig vannak nehézségi szintek. Szerintem a legjobb forma1 szimulátor és mindig is az volt, legnagyobb előnye az gépi ellenfelek IQ-ja. Aki nem hiszi ... kapja be
  • Toncsi47
    #5
    R*hadjon meg a Sony! Egy újabb pont amiért utálom!
  • HöfEE
    #4
    És pc-re mikor lesz már végre F1 játéék?????
  • zachi
    #3
    ennél még a total inmersion racing amit a gabonapehelyhez attak na az is jobb volt
  • avcom
    #2
    jön az idei gagyi is
    komolyan, ha GT4-et lehet csinálni PS2-re, akkor mi ez a szar már évek óta? :-DDDD